Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Karimatka neo air r

Nalezeno:    2 produkty


Therm-A-Rest NeoAir XLite W Regular

Lehčí a teplejší než původní matrace NeoAir. Konstrukce je stejná jako u první verze NeoAir - příčné komory uvnitř, dělené přepážkami, zabraňují vlnění matrace a zvyšují její stabilitu. Patentovaná technologie Triangular Core Matrix™ vytváří více než 100 vnitřních buněk. Nová generace této řady poskytuje neuvěřitelně lehké, teplé a pohodlné řešení pro outdorové aktivity. Součástí balení je kompresní vak a opravná sada. nejlehčí karimatka řady NeoAir nový protiskluzový materiál karimatky, který nešustí a je velice přijemný na dotyk konstrukce je stejná jako u první verze NeoAir - příčné komory uvnitř, dělená přepážkami,zabraňují vlnění matrace a zvyšují její stabilitu patentované "Tringular Core Matrix" jádro vytváří ve...

Více informací
od 3 868 Kč
Koupit nejlevněji

Therm-A-Rest NeoAir XTherm Large

Čtyřsezónní karimatka Xtherm uspokojí potřeby i těch nejvíce náročných. Je vhodná do náročných a proměnlivých podmínek a na dlouhé cestování. Důmyslný systém pro izolaci tepla, který odráží chlad ze země a naopak vrací teplo produkované lidským tělem zpět. Karimatka je vybavena velkým nafukovacím ventilem Speed valve, který umožňuje nafouknout i vyfouknout karimatku dvakrát rychleji než klasický ventil. Součástí balení je opravná sada a skladovací vak s integrovaným fafukovacím ventilem.

Více informací
od 5 627 Kč
Koupit nejlevněji

Therm-A-Rest NeoAir All Season R

Therm-a-rest NeoAir All Season SV je lehká a skladná nafukovací karimatka tloušťky** 6,3 cm** ve stylu Fast and Light. Kombinace technologií ThermaCapture a SpeedValve je docíleno nižší hmotnosti a rychlého nafouknutí a vyfouknutí. Transportní vak a repair kit jsou součástí balení.

Více informací
od 3 868 Kč
Koupit nejlevněji

Therm-A-Rest NeoAir XLite Large

Velmi lehká nafukovací karimatka s patentovaným jádrem ’’Tringular core matrix’’ obsahující více jak sto trojúhelníkových buněk, které udržují teplo. Protiskluzový materiál je příjemný na dotek.

Více informací
od 3 622 Kč
Koupit nejlevněji

Therm-A-Rest NeoAir XTherm Regular

Nejteplejší matrace v řadě NeoAir. Patentovaná technologie reflexního aluminiového zátěru zajišťuje dokonalou tepelnou izolaci pro 4-sezónní použití, aniž by se zvýšila hmotnost nebo rozměr. NeoAir XTherm má 4 hliníkové vrstvy. Tato technologie izolačních vrstev uvnitř matrace funguje jako tepelný reflektor, který odráží chlad ze země a naopak vrací teplo produkované lidským tělem zpět. Patentovaná technologie Triangular Core Matrix vytváří více než 100 vnitřních buněk a reflexní bariéry drží ohřátý vzduch uvnitř matrace, což zvyšuje hodnotu tepelného odporu R-value bez navýšení hmotnosti, nebo objemu jako u klasických karimatek. Skladovací vak s integrovaným nafukovacím ventilem a opravná sada jsou součástí balení.

Více informací
od 4 743 Kč
Koupit nejlevněji

Therm-A-Rest NeoAir XLite Regular

Lehčí a teplejší než původní matrace NeoAir. Konstrukce je stejná jako u první verze NeoAir - příčné komory uvnitř, dělená přepážkami, zabraňují vlnění matrace a zvyšují její stabilitu. Patentované Tringular Core Matrix jádro vytváří ve dvou řadách více jak 100 vnitřních trojúhelníkových buněk, které drží ohřátý vzduch uvnitř karimatky. Nová generace této řady poskytuje neuvěřitelně lehké, teplé a pohodlné řešení pro outdorové aktivity. Součástí balení je kompresní vak a opravná sada.

Více informací
od 3 172 Kč
Koupit nejlevněji

Oakley Airbrake

Model brýlí pro uživatele, kteří chtějí dobře vypadající brýle s větší čočkou a technologií vyměnitelných čoček Switchlock. Cílem bylo kombinovat benefity velikosti zorníky a šíře periferního pohledu modelu Canopy s jednoduchostí výměny čoček modelu Airbrake. Velká sférická čočka z materiálu Plutonite® Jednoduchá výměna čoček díky technologii Switchlock™ Volné proudění vzduchu, snadné dýchání díky propracovanému tvaru brýlí a zorníky Tuhý, přitom velmi pružný exoskeletonový rám snižuje zkreslení, ale současně dostatečně ochrání vaše oči při pádu Dvojité sférické sklo s povrchem proti mlžení F3™ anti-fog coating (Fog Free Forever) Plná kompatibilita s lyžařskými přilbami díky flexibilnímu uchycení pásku brýlí Součástí balení jsou 2 zorníky Určeno pro větší velikost obličeje Zorníky Pri...

Více informací
od 1 690 Kč
Koupit nejlevněji

Salomon RANGER² Custom Air

Lyžařská helma pro muže s In mold konstrukcí; ventilace helmy Active Ventilation|Airflow Concept; provedení: měkké uši; hmotnost: 370 gramů; sezóna: 2018/2019 Salomon Ranger2 C.Air je pánskou lyžařskou helmou v nadčasovém designu. Je vybavena technologií EPS 4D, novou vnitřní EPS konstrukcí, která perfektně absorbuje nárazy a zajistí tak vynikající ochranu. Disponuje možností regulace teploty a odvětrávání hlavy díky unikátní technologii aktivní ventilace Active Ventilation. Helmu je možné přizpůsobit tvaru vaší hlavy, a to za pomoci technologie Custom Air, systému vzduchových polštářků, kdy se jejich postupným dofukováním helma přizpůsobuje. Bezpečné tlumení nárazů zajistí odolná In-mold Shell konstrukce. Salomon Ranger2 C.Air je vysoce odolná nejen vůči nárazům, ale rovněž pošk...

Více informací
od 2 029 Kč
Koupit nejlevněji

CELLY Armband XXL pro Samsung Galaxy S4

CELLY Sportovní neoprénové pouzdro XXL / neopren / pro Samsung Galaxy S4 / žlutá

Více informací
od 86 Kč
Koupit nejlevněji

OEM aku typ BP-8050(P) stríbrná 7200mAh

baterie pro Typ OWT866 originál 11,1V 7200mAh Li-Ion 7200mAh/85Wh 11,1V Li-Ion

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

Travel Set Neo Air.Safe+Sleeper Cosmic Black Concord 2017

Trojkombinace kočárku Neo, vaničky Sleeper 2.0 a autosedačky Air.Safe.Travel set Neo je ideální pro rodiče, kteří nemají času nazbyt. Concord Neo kočárek je ztělesněním moderní technologie a designu a je mimořádně univerzální.

Mobility Set Neo Air.Safe+Scout Cosmic Black Concord 2017

Trojkombinace kočárku Neo, vaničky Scout a autosedačky Air.Safe. Mobility Set Neo je ideální pro rodiče, kteří nemají času nazbyt. Vaše potřeba svobody nezná hranice díky kočárku a jeho komponentům. Concord Neo kočárek je ztělesněním moderní technologie a designu a je mimořádně univerzální.