Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Karimatka samonafukovaci

Nalezeno:    550 produktů


TRIMM HIKER - Samonafukovací karimatka

Karimatka Trimm HIKER je dokonalý společník na cesty všeho druhu. Jedná se o velmi odolnou samonafukovací karimatku, která zajišťuje dostatečné pohodlí a tepelnou izolaci. Karimatka je vyrobená z kvalitního a odolného materiálu.

Loap THERM - Samonafukovací karimatka

Se samonafukovací karimatkou Loap THERM se vyspíte pod stanem přímo královsky. Karimatka poslouží jako izolant a zároveň zmírní terénní nerovnosti. Navíc díky protiskluzové úpravě zůstane na místě a nebude s vámi v noci cestovat. Můžete ji přeložit napůl a dostanete k ní opravnou sadu, se kterou vyspravíte drobná poškození.

Loap SOLARE - Samonafukovací karimatka

Vyspěte se pohodlně i pod stanem a natáhněte se na samonafukovací karimatku Loap SOLARE, která je protiskluzová. Můžete ji přehnout napůl kvůli přepravě. Navíc ke karimatce dostanete opravnou sadu, abyste mohli spravit případné poškození způsobené běžným používáním.

Loap ZOLA - Samonafukovací karimatka

Čeká vás noc pod stanem? Pak sáhněte po této samonafukovací karimatce Loap ZOLA s polštářkem. Poležení bude daleko měkčí a příjemnější. Podložka se dá přehnout na polovinu a dostanete k ní opravnou sadu.

Loap SOLARE - Samonafukovací karimatka

Vyspěte se dorůžova i pod stanem a natáhněte se na samonafukovací karimatku SOLARE od značky Loap. Je protiskluzová, můžete ji přehnout napůl a dostanete k ní opravnou sadu, abyste mohli spravit případné poškození způsobené běžným používáním.

Samonafukovací karimatka Thermarest Poppy

Třísezónní lehká univerzální karimatka vhodná pro turistiku, cyklistiku, ale i pro výpravy do hor. Předností je nejlépe stlačitelná pěna na rhu "ATMOS FOAM". Vhodná pro třísezónní použití. Skladovací vak je součástí balení.

Samonafukovací karimatka Loap

S touto samonafukovací karimatkou si užijete každý výlet do přírody, kempování s přáteli nebo návštěvu festivalu aniž byste přišli o kvalitní spánek. Díky vzduchovému polštáří se totiž skvěle vyspíte i na terénu s mírnými nerovnostmi. Při výletech v přírodě oceníte i protiskluzovou úpravu, díky níž ji budete moct využít i na mírném svahu. Její složení je poté skoro stejně jednoduché jako rozložení. rozměry karimatky: 186 x 53 x 2,5 cm (délka x šířka x výška) rozměry balení: 34 x 19......

Samonafukovací karimatka SEDCO Maskáč M1503

Tato samonafukovací karimatka s tloušťkou 20 mm Vám zaručí dostatečné pohodlí.

Willard CEREN 183 - Samonafukovací karimatka

Samonafukovací karimatka Willard CEREN 183, která se perfektně hodí na kempování.

Willard DOUBLE 30 - Samonafukovací karimatka

Samonafukovací karimatka pro dvě osoby Willard DOUBLE 30 se perfektně hodí na kempování.

Samonafukovací karimatka TRACK / Cattara 13328

Samonafukovací karimatka o rozměru 215 x 69 cm a tloušťce 5 cm

PRO-FORCE | Karimatka samonafukovací BASE S LITE HMTC

Malá samonafukovací karimatka ze základní řady BASE od firmy Pro-Force.

MFH int. comp. | Karimatka samonafukovací 188x75x3 cm ZELENÁ

Samonafukovací karimatka, rozměry 188 x 75 x 3 cm. Včetně přepravního obalu.

Crossroad LITE - Samonafukovací karimatka - Crossroad

Samonafukovací karimatka Crossroad LITE, která má stahovací popruhy na suchý zip. Nabízí dostatečný komfort, nízkou hmotnost a velmi zajímavou cenu.