Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kartonove krabicky s pruhlednym vikem

Nalezeno:    10 produktů


Wychwood Krabička na příslušenství Tackle Box S

Konstrukce krabičky z nárazuvzdorného plastu, s průhledným víkem a zeleným dnem. Konstrukce krabičky z nárazuvzdorného plastu, s průhledným víkem a zeleným dnem. Upravená vnitřní konstrukce – obsah se nemůže sesypat dohromady. Stejný Design jako Medium i Large krabička. Tvarované držadlo pro jednoduchou manipulaci. EAN: 5022671350685

Luminarc KEEP’N BOX mísa s víčkem 1 l

Skleněná miska s průhledným plastovým víkem. Dodáváno samostatně bez krabičky. 

Chocolissimo - Umělecká tabulka z mléčné čokolády s rybízem 180 g

Speciální čokoláda pocházející od nejlepších belgických čokoládníků nám posloužila k vytvoření lahodné mléčné umělecké tabulky. Naše čokoláda je ozdobená třemi srdci z bílé čokolády a posypaná rybízem. Celek je uzavřen do stylové bílé krabičky s průhledným víkem.

Svatební samolepící fotoalbum - 40 stran

V bělostném potahu desek jsou vyraženy decentní květy. Album je uloženo v pevné kartonové krabici s průhledným víkem. Album obsahuje 40 samolepicích stran (20 listů) na šroubované vazbě. Na přední desce je okno pro vaši svatební fotografii.

Samolepící fotoalbum Gratulace - 40 stran

Album se záplavou zlatých růžiček. Album je perfektně zpracováno a pro lepší ochranu je dále uloženo v pevné kartonové krabici s průhledným víkem. Obsahuje 40 samolepicích stran (20 listů) na šroubované vazbě. Na přední desce naleznete okno pro vaši fotku.

Samolepící fotoalbum Gratulace - 40 stran

Fotoalbum se spoustou růžiček. Velkorysé a velmi svatebně vyhlížející fotoalbum s potahem plným růží a jemnou zlatavě-stříbrnou blýskavou barvou zvanou někdy též chapmagne. Album je dále uloženo v pevné kartonové krabici s průhledným víkem. Album obsahuje 40 samolepicích stran (20 listů) na šroubované vazbě. Na přední desce je okno pro vaše foto.

Samolepící fotoalbum Kytice - 40 stran, 32x33cm

Zajímavé a neobyčejné samolepicí album na fotky z vašeho nejen svatebního dne. Odvážný vzhled alba připomínající lidový motiv v moderním provedení je originální a neokoukaný. Album je uloženo v pevné kartonové krabici s průhledným víkem spolu s perfektní kvalitou zpracování. Fotoalbum obsahuje 40 samolepicích stran (20listů) o rozměru 27x32 cm a můžete do něj umístit i obrázky velikosti A4.

Bigjigs - Krájení pečiva v krabičce

Čerstvé pečivo z pekárny vypadá tak lákavě. Jen zakrojit. Dřevěná bedýnka plná pečiva, které si děti mohou krájet a následně opět spojovat pomocí suchého zipu. Krájení je pro děti zábavné, navíc si procvičí jemnou motoriku. Balení obsahuje různé druhy pečiva i dřevěný nůž a prkénko. Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců. Hodí se i jako skvělý doplněk do dětské kuchyňky. Pokud už děti hra nebaví, stačí vše jednoduše vrátit do krabičky s průhledným posuvným víkem....