Kde jsem:     >  Katalog

Kolebka scarlett

Nalezeno:    4 produkty


Dětská kolébka Scarlett (buk) bílá 90 x 41 cm

Dětská kolébka Scarlett (buk) bílá 90 x 41 cm

Krásná kolébka z bukového dřeva je ideální pro usínání miminek. Kolébka je doplněná kolečky pro snažší posun po místnosti. Kolébka má i aretaci pro zamezení pohybu houpací části. Rozměr kolébky je 90 x 41 cm. Váha výrobku je 10 Kg. Nafocená matrace není součástí kolébky, ale lze ji objednat.

2 950 Kč Více informací
roba kolébka pro panenky Scarlett

roba kolébka pro panenky Scarlett

„Scarlett“ kolébka na panenky je natřena bílou a vyzývá ke snění a mazlení se s panenkami. Kolébka pro panenky v bílé barvě je vybavena ložním prádlem (1x polštář, 1x přikrývka) a krásnými nebesy se zavěšeným srdcem a stuhou. Textilní vybavení je potištěno krásným motivem koruny. K této postýlce pro panenky s funkcí kolébky je vhodná celá řada dalších doplňků pro panenky v naší sérii nábytku pro panenky „Scarlett“, která děti vyzývá k učení se, hraní, sezení nebo jen k mazlení se s panenkou. Po...

1 346 Kč Více informací
Kolébka pro miminko Scarlett buk, přírodní 90 x 41 cm

Kolébka pro miminko Scarlett buk, přírodní 90 x 41 cm

Krásná kolébka z bukového dřeva je ideální pro usínání miminek. Konstrukce kolébky umožňuje houpání nebo můžete kolébku jednoduše proti houpání zafixovat. V ceně výrobku jsou i 4ks koleček pro snazší pohyb kolébky po místnosti Všechny kolečka mají brzdu pro zajištění kolébky proti pohybu. Nafocená matrace není součástí kolébky, ale lze ji objednat.

2 700 Kč Více informací