Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kolotoce nad postylku

Nalezeno:    59 produktů


Malý hrací strojek pro kolotoč nad postýlku. - bílá

Hrací strojek pro kolotoče nad postýlku. Podrobnosti: Hudba: la le lu Rozměr: 5,5 cm Upozornění Naše hrací strojky umí přehrát jen část melodií.

Malý hrací strojek pro kolotoč nad postýlku, měsíček - bílá

Hrací strojek pro kolotoče nad postýlku, měsíček Podrobnosti: Hudba: Měsíc Rozměr: 5,5 cm Upozornění Naše hrací strojky umí přehrát jen část melodií.

Malý hrací strojek pro kolotoč nad postýlku, Měsíc - bílá

Hrací strojek pro kolotoče nad postýlku, metalově šedá, měsíc. Podrobnosti: Hudba: Měsíc Rozměr: 5,5 cm Upozornění Naše hrací strojky umí přehrát jen část melodií.

Kolotoč nad postýlku

Pěkný barevný kolotoč s motivy plyšáčků, pomůže usnout každému miminku nebo ho zabaví během procházky v kočárku. Tato sada kolotoče s hrací skříňkou je obohacena plyšovými zvířátky. Hrací skříňka hraje známou příjemnou ukolébavku, má pěkný čistý zvuk. Další funkcí tohoto kolotoče je hvězdá projekce, která osvětlí celý dětský pokojíček. Kolotoč je v univerzálních barvách, které se hodí pro chlapečka i holčičku. Hračka je zabalena do krásného barevného obalu a ideálně se hodí jako dárek! Hračka m...

Kolotoč nad postýlku

Vítej na Tanečním vršku, kde mají svůj výběh jednorožci. Hvězdička a její přátelé s radostí očekávají nové jednorožce, a tak připravují oslavu na uvítanou. Hvězdička chce všechno zvládnout sama, ale nevšimne si, že se blíží bouřka. Silný vítr zboří stan a zničí výzdobu. Chudák Hvězdička. Ostatní jednorožci smutné Hvězdičce přispěchají na pomoc a společnými silami a taky za pomoci kouzel stihnou výběh připravit právě včas. Přichází totiž Jiskra a její hříbátko Štístko. Kniha je ideální pro předč...

Teddies kolotoč nad postýlku

KOLOTOČ NAD POSTÝLKUDětský kolotoč nad postýlku s plyšovými zvířátky. Velikost kolotoče je cca 38 x 28 x 8 cm a vyrobený je z plastu. Na jeho čtyřech ramenech a ve středu je pověšená včelka, motýlek, beruška, brouček a červík.Hračku lze snadno upevnit k postýlce pomocí plastového šroubu. Po mechanickém natažení se kolotoč s plyšáky pohybuje a přehrává jemnou melodii. Tato hračka zabaví a uklidní každé miminko. Určená je pro děti, které se ještě nepohybují samotné. Výrobek je vhodný pro děti již...

Kolotoč nad postýlku Magic Stars - modrý

Kolotoč nad postýlku Magic Stars - modrý Kolotoč promítá pestré hvězdičky a planety na kolotoč a strop dětského pokoje. Když dítě povyroste, dá se horní část kolotoče odejmout a spodní díl používat jako projektor s nočním světlem. S mnoha klasickými ukolébavkami a ve stylu New Age. Zvukový senzor okamžitě rozezná, když dítě pláče, čímž se aktivuje kolotoč s projektorem. Dálkové ovládání umožnuje řízení na dálku.

Teddies Kolotoč nad postýlku plyš v krabičce

Kolotoč nad postýlku s plyšovými hračkami. Na čtyřech ramenech kolotoče jsou zavěšené drobné hračky a uprostřed vidí větší červík. Kolotoč má jednoduchý systém na upevnění k postýlce.

Sterntaler Hrací strojek Brahms 10000/302

Hrací strojek pro kolotoče nad postýlku. Podrobnosti: Rozměr: 5,5 cm Upozornění Naše hrací strojky umí přehrát jen část melodií.

Chicco - Kolotoč nad postýlku Magic Stars - modrý

Přeneste i vy do dětského pokoje kouzelnou atmosféru hvězd a vzdálených galaxií. Kolotoč Magic Stars není jen obyčejný kolotoč do postýlky. Je to malé zábavní centrum sloužící na uklidnění dítěte před a během spánku. Kolotoč je vybaven LED projektorem, pomocí kterého zobrazuje na plátně kolotoče nebo přímo na stěnách a stropě dětského pokoje točící se hvězdičky a planety . Ty uklidní a uspí Vašeho drobečka. Kolotoč je rovněž vybaven funkcí nočního světla a 2 typů hudby. Dálkové ovládání kol...

CHICCO Kolotoč nad postýlku Magic Stars - modrý

Kolotoč hvězdná obloha má dva způsoby využití – hvězdná obloha nebo projektor. Prostřednictvím projektoru se nad hlavou miminka promítne noční obloha s hvězdičkami a planetami hraje klasické melodie disponuje automatickým spínačem, který zapne projekci a uklidňující melodie při pláči miminka součástí kolotoče je dálkový ovladač. Rozměr balení a specifikace: Vhodné pro od narození.

Sterntaler Hrací strojek La le lu 10000/303

Hrací strojek pro kolotoče nad postýlku. Podrobnosti: Rozměr: 5,5 cm Nevyžaduje baterie. Upozornění Naše hrací strojky umí přehrát jen část melodií.

GOKI Závěsný kolotoč nad postýlku Motýlci

Závěsné kolotoče Goki jsou vyrobeny z masivního dřeva nebo překližky a někdy doplněny filcem. Jsou originální, moderní a nikdy nudné! Závěsný kolotoč neboli mobile je zábavná dekorace a patří do dětského pokoje dětí zcela rozličného věku. Závěsné kolotoče se otáčí s mírným pohybem vzduchu a proto je pro děti zajímavé, uklidňující i napínavé kolotoč pozorovat. U nejmenších dětí, které ještě nechodí, stimuluje závěsný kolotoč zrakový ...

Sterntaler Hrací strojek na kolotoč - Spi, miminko... - bílá

Hrací strojek pro kolotoče nad postýlku. Podrobnosti: Hudba: Spi, miminko... Rozměr: 5,5 cm Upozornění Naše hrací strojky umí přehrát jen část melodií.

Kolotoč nad dětskou postýlku hrací skříňka + zvířátka

Pěkný barevný kolotoč pomůže usnout každému miminku. Tato sada kolotoče s hrací skříňkou a zvířátky, je naprosto okouzlující. Hrací skříňka po natažení hraje ukolébavku příjemnou dětskému oušku. Hrací skříňka má pěkný čistý zvuk. Výrobek je v univerzálních barvách, které se hodí pro chlapečka i holčičku. Kolotoč se velmi snadno připevní nebo sundá k postýlce. Vhodná věková kategorie od 0 měsíců. Hračka má evropský certifikát bezpečnosti CE....