Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Konzerva schesir cat fruit tunak a mango 75g

Nalezeno:    6 produktů


Konzerva SCHESIR Cat Fruit tuňák + ananas 75g

Konzerva s masem z tuňáka a ananasem.Doplňkové krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: kočkám o hmotnosti cca 4 kg podávejte maximálně 2 konzervy denně, v kombinaci s mokrým nebo suchým kompletním krmivem Schesir. Složení: ryby a výrobky z ryb (42,9% maso z tuňáka), ovoce (4% ananas), 4% rýže. Jakostní znaky: hrubé proteiny 10,5%, vlhkost 84,5%, hrubé oleje a tuky 0,2%, hrubé popeloviny 1,5%, hrubá vláknina 0,1%.

Konzerva SCHESIR Cat Fruit tuňák + papaja 75g

Konzerva s masem z tuňáka a papájou.Doplňkové krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: kočkám o hmotnosti cca 4 kg podávejte maximálně 2 konzervy denně, v kombinaci s mokrým nebo suchým kompletním krmivem Schesir. Složení: ryby a výrobky z ryb (43,6% maso z tuňáka), ovoce (4% papája), 2% rýže. Jakostní znaky: hrubé proteiny 10%, vlhkost 86%, hrubé oleje a tuky 0,2%, hrubé popeloviny 2%, hrubá vláknina 0,5%.

Konzerva SCHESIR Cat Fruit tuňák + kiwi 75g

Konzerva s masem z tuňáka a kiwi.Doplňkové krmivo pro dospělé kočky. Krmný návod: kočkám o hmotnosti cca 4 kg podávejte maximálně 2 konzervy denně, v kombinaci s mokrým nebo suchým kompletním krmivem Schesir. Složeni: ryby a výrobky z ryb (45% maso z tuňáka), ovoce (4% kiwi), 2,1% rýže. Jakostní znaky: hrubé proteiny 11%, vlhkost 84%, hrubé oleje a tuky 0,5%, hrubé popeloviny 1%, hrubá vláknina 0,5%.

Konzerva SCHESIR Cat Fruit tuňák a kiwi 75g (DOPRODEJ)

Popis: Konzerva SCHESIR Cat Fruit tuňák a kiwi 75gKonzerva SCHESIR Cat Fruit tuňák a kiwi 75g je doplňkové krmivo pro kočky.Podrobnosti: Konzerva SCHESIR Cat Fruit tuňák a kiwi 75gKonzerva SCHESIR Cat Fruit tuňák a kiwi 75g je doplňkové krmivo pro dospělé kočky. Kočkám o hmotnosti 4 kg podávejte maximálně 2 konzervy denně v kombinaci s mokrým nebo suchým kompletním krmivem Schesir.Složení: Konzerva SCHESIR Cat Fruit tuňák a kiwi 75gRyby a výrobky z ryb (45% maso z tuňáka), ovoce (4% kiwi), 2,1%...

SAMOHYL Schesir cat konzerva Fruit - tuňák s mangem 75 g

Složení: Tuňák (min. 46%), mango (min. 4,1%), rýže (min. 4%), pitná voda. Analytické složky: vlhkost (84%), hrubý protein (11%), hrubé oleje a tuky (0,2%), hrubá vláknina (0,1%), popeloviny (1,5%). Doporučené dávkování: Podávejte při pokojové teplotě. Obecná dávka je 1 konzerva + 1 konzerva kompletního krmiva Scheshir na den pro 1 kočku. Čistá pitná voda musí být neustále k dispozici.