Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kos na pradlo dr 030 autronic

Nalezeno:    5 produktů


Koš na prádlo DR-030 Autronic

Dřevěný prádelní koš přírodní barvy je vyrobený z odolného bambusu. Vnitřek koše je vybaven látkovou vložkou. Prádelní dřevěný bambusový koš je vhodný pro použití k hromadění a uchování špinavého prádla před vypráním. Je vhodný do všech prádelen, koupelen, klasických i moderních. Tento koš s víkem lze též vhodně využít na úklid hraček v dětském pokoji.Rozměry:šířka: 50 cm hloubka: 40 cm výška: 69 cm Hmotnost:6 kg

Autronic Prádelní koš DR-030

Provedení: Dřevěný prádelní koš přírodní barvy je vyrobený z odolného bambusu. Vnitřek koše je vybaven látkovou vložkou. Prádelní dřevěný bambusový koš je vhodný pro použití k hromadění a uchování špinavého prádla před vypráním. Je vhodný do všech prádelen, koupelen, klasických i moderních. Tento koš s víkem lze též vhodně využít na úklid hraček v dětském pokoji.

Koš na prádlo DR-030 bambusový s látkovou vložkou

Dřevěný koš na prádlo z masivního bambusového dřeva s látkovou vložkou. Povrch prádelníku je lakovaný. Prádelník je dodáván v demontovaném stavu.

Autronic Prádelník DR-030

Koš na prádlo bambusový s látkovou vložkou.

Koš na prádlo bambusový s látkovou vložkou DR-030

Koš na prádlo bambusový s látkovou vložkou Rozměr (šířka x hloubka x výška):50x40x69cm Dodáváno v demontu, záruka 24 měsíců.