Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kouzelnicka hulka harry potter

Nalezeno:    110 produktů


Pero Harry Potter - kouzelnická hůlka Albuse Brumbála

Stylová propisovací tužka v podobě kouzelnické hůlky Albuse Brumbála z filmové ságy Harry Potter o slavném čarodějnickém učni z Bradavic má délku cca 25 cm.

Pero Harry Potter - kouzelnická hůlka Hermiony Grangerové

Stylová propisovací tužka v podobě kouzelnické hůlky Hermiony Grangerové z filmové ságy Harry Potter o slavném čarodějnickém učni z Bradavic má délku cca 25 cm.

Psací hůlka Harry Potter - pero

Další milovník Harryho? Tak to v tom případě ti nesmí chybět kouzelnická hůlka.

Pero - kouzelnická hůlka Harry Pottera

Stylová propisovací tužka v podobě kouzelnické hůlky Harry Pottera ze stejnojmenné filmové ságy o slavném čarodějnickém učni z Bradavic má délku cca 25 cm.

Hůlka Harry Potter - ukradená hůlka

Replika kouzelnické hůlky, kterou Harry Potter používal ve filmu Relikvie smrti. Tuto trnkovou hůlku ukořistil Ron Weasley a dal ji Harrymu, jehož hůlka se zlomila. Harrymu se však s touto poměrně robustní krátkou hůlkou příliš dobře nekouzlilo. Součástí je stylová krabička s kovovou jmenovkou.

Harry Potter - hůlka

Kouzelnické hůlky ve světě Harryho Pottera nejsou jen dřívka, ale mají specifické vlastnosti. Na hůlku nelze použít libovolné dřevo a hůlka musí mít jádro z magické substance. Hůlky se také řídí jistými pravidly a zákonitostmi, které vytyčila J. K. Rowling ve svých knihách o čarodějnickém učni. Replika hůlky oblíbeného kouzelníka Harryho Pottera byla původně vyrobena z cesmínového dřeva a ocasního pera ptáka fénixe, který mu několikrát zachrání život. S touto hůlkou se kdokoliv promění v nepo...

Propiska Harry Potter - Hůlka

Krásná hnědá propiska navržená podle kouzelnické hůlky používané ve fantasy filmech Harry Potter. Jednoduše odejmete uzávěr a můžete začít psát. A pokud si někdy zapomenete vzít svoji kouzelnickou hůlku, poslouží vám jako replika.

Sběratelská hůlka Harry Potter

Krabička skrývá tajemství. Která z hůlek na vás čeká? Máte rádi překvapení? Ve sběratelské sérii replik z filmů Harry Potter a Fantastická zvířata naleznete v zabalené krabičce vždy jednu z kouzelnických hůlek některého z čarodějů. Zkompletujte a objevte je všechny. V balení můžete nalézt hůlku: Harry Pottera Albuse Brumbála (Dumbledore) Hermiony Grangerové Rona Weasleyho Voldemorta Draca Malfoye Severuse Snapea profesorky Minervy McGonagallové Luny Láskorádové (Luna Lovegood) Bellatrix Lestran...

Hůlka Harry Potter

Replika kouzelnické hůlky Harryho Pottera, která byla původně vyrobena z cesmínového dřeva a ocasního pera ptáka fénixe. Hůlka je 14 palců dlouhá (cca 35 cm), vyrobena ze syntetické pryskyřice. Součástí je stylová krabička s kovovou jmenovkou.

Klíčenka Harry Potter - Hůlka Lumos

Skvělá klíčenka s řetízkem, na kterém je zavěšena replika hůlky z filmové ságy Harry Potter. Využít ji můžete i jako svítilnu! Na konci čarodějnické hole je LED žárovka (baterie jsou již v hůlce nainstalované). Obdobně jako čarodějové s ní vyvolali kouzlo Lumos Maxima (vyčarovat světlo), tak i vy si můžete svítit na cestu.

Náhrdelník Harry Potter - Harryho hůlka

Postříbřený přívěsek v podobě kouzelnické hůlky Harry Pottera, včetně krabičky od Ollivandera. Součástí je řetízek o délce cca 85 cm.

Přívěsek Harry Potter - Bezová hůlka

Přívěsek ve tvaru bezové hůlky Albuse Brumbála (v originále Dumbledore) podle inspirativních příběhů Harry Pottera. Elegantní šperk je zachycenou zmenšenou replikou slavné bezové hůlky. Patří mezi sběratelské kousky, které ocení nejen fanoušci fantasy světa J. Rowlingové. Zavěste si přívěsek na luxusní řetízek. Část z ceny je věnovaná do projektu Lumos pomáhajícímu milionům dětí po celém světě znovu získat právo na rodinu.

heo Ukradená hůlka Harry Potter

Délka: 29 cm Materiál: syntetická pryskyřice Hmotnost: 275 g

heo Hůlka smrtijeda Harry Potter

Délka: 39 cm Materiál: syntetická pryskyřice Hmotnost: 287 g

heo Hůlka Gregoroviče Harry Potter

Délka: 38 cm Materiál: syntetická pryskyřice Hmotnost: 256 g

heo Harryho hůlka Harry Potter

Délka: 39 cm Materiál: syntetická pryskyřice Hmotnost: 276 g Součástí krásná krabička s kovovou jmenovkou Oficiálně licencovaný produkt

heo Hůlka Hermiona Harry Potter

Hmotnost: 267 g Oficiálně licencovaný produkt

Náhrdelník Harry Potter - Hůlka Albuse Brumbála

Postříbřený přívěsek v podobě kouzelnické hůlky profesora Albuse Brumbála z příběhů o čarodějnickém učni Harry Potterovi, včetně krabičky od Ollivandera. Součástí je řetízek o délce cca 85 cm.

Náhrdelník Harry Potter - Hůlka Hermiony Grangerové

Postříbřený přívěsek v podobě kouzelnické hůlky Hermiony Grangerové, kamarádky Harry Pottera ze stejnojmenných příběhů. Součástí je stylová krabička od Ollivandera a řetízek o délce cca 85 cm.

Náhrdelník Harry Potter - Hůlka Lorda Voldemorta

Postříbřený přívěsek v podobě kouzelnické hůlky Lorda Voldemorta, vrchního záporáka z příběhů o čarodějnickém učni Harry Potterovi, včetně krabičky od Ollivandera. Součástí je řetízek o délce cca 85 cm.

heo Hůlka Profesora Snapea Harry Potter

Délka: 38 cm Ruční vyřezávání a malba Zdobena vyřezávanými ornamenty Materiál: syntetická pryskyřice Hmotnost: 257 g Součástí krásná krabička s kovovou jmenovkou Oficiálně licencovaný produkt

heo Hůlka Cedrica Diggoryho Harry Potter

Délka: 37 cm Postupné zbarvení od světle hnědé do černé Zdobena vyřezávanými ornamenty Materiál: syntetická pryskyřice Hmotnost: 266 g

heo Hůlka Vincenta Crabbea Harry Potter

Délka: 36 cm Ruční vyřezávání Materiál: syntetická pryskyřice Hmotnost: 300 g

heo Hůlka Corbana Yaxleyho Harry Potter

Délka: 37 cm Materiál: syntetická pryskyřice Hmotnost: 274 g