Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kouzelnicka hulka harry potter

Nalezeno:    108 produktů


Noble Collection Pero Harry Potter - kouzelnická hůlka Albuse Brumbála

Stylová propisovací tužka v podobě kouzelnické hůlky Albuse Brumbála z filmové ságy Harry Potter o slavném čarodějnickém učni z Bradavic má délku cca 25 cm.

Noble Collection Pero Harry Potter - kouzelnická hůlka Hermiony Grangerové

Stylová propisovací tužka v podobě kouzelnické hůlky Hermiony Grangerové z filmové ságy Harry Potter o slavném čarodějnickém učni z Bradavic má délku cca 25 cm.

Noble Collection Pero - kouzelnická hůlka Harry Pottera

Stylová propisovací tužka v podobě kouzelnické hůlky Harry Pottera ze stejnojmenné filmové ságy o slavném čarodějnickém učni z Bradavic má délku cca 25 cm.

Noble Collection Hůlka Harry Potter - ukradená hůlka

Replika kouzelnické hůlky, kterou Harry Potter používal ve filmu Relikvie smrti. Tuto trnkovou hůlku ukořistil Ron Weasley a dal ji Harrymu, jehož hůlka se zlomila. Harrymu se však s touto poměrně robustní krátkou hůlkou příliš dobře nekouzlilo. Součástí je stylová krabička s kovovou jmenovkou.

Fantasyobchod Propiska Harry Potter - Hůlka

Krásná hnědá propiska navržená podle kouzelnické hůlky používané ve fantasy filmech Harry Potter. Jednoduše odejmete uzávěr a můžete začít psát. A pokud si někdy zapomenete vzít svoji kouzelnickou hůlku, poslouží vám jako replika.

Noble Collection Hůlka Harry Potter

Replika kouzelnické hůlky Harryho Pottera, která byla původně vyrobena z cesmínového dřeva a ocasního pera ptáka fénixe. Hůlka je 14 palců dlouhá (cca 35 cm), vyrobena ze syntetické pryskyřice. Součástí je stylová krabička s kovovou jmenovkou.

heo Ukradená hůlka Harry Potter

Délka: 29 cm Materiál: syntetická pryskyřice Hmotnost: 275 g

heo Harryho hůlka Harry Potter

Délka: 39 cm Materiál: syntetická pryskyřice Hmotnost: 276 g Součástí krásná krabička s kovovou jmenovkou Oficiálně licencovaný produkt

heo Hůlka Hermiona Harry Potter

Hmotnost: 267 g Oficiálně licencovaný produkt

Fantasyobchod Klíčenka Harry Potter - Hůlka Lumos

Skvělá klíčenka s řetízkem, na kterém je zavěšena replika hůlky z filmové ságy Harry Potter. Využít ji můžete i jako svítilnu! Na konci čarodějnické hole je LED žárovka (baterie jsou již v hůlce nainstalované). Obdobně jako čarodějové s ní vyvolali kouzlo Lumos Maxima (vyčarovat světlo), tak i vy si můžete svítit na cestu.

Jakks Pacific Sběratelská mini hůlka Harry Potter

Krabička skrývá tajemství. Která z hůlek na vás čeká? Máte rádi překvapení? Ve sběratelské sérii replik z filmů Harry Potter a Fantastická zvířata naleznete v zabalené krabičce vždy jednu z kouzelnických hůlek některého z čarodějů. Zkompletujte a objevte je všechny. Pozor: Hůlky jsou v neprůhledných krabičkách baleny náhodně. Nelze tak vybrat konkrétní hůlku. V balení můžete nalézt hůlku: Harry Pottera Albuse Brumbála (Dumbledore) Hermiony Grangerové Rona Weasleyho Voldemorta Draca Malfoye Seve...

Noble Collection Přívěsek Harry Potter - Bezová hůlka

Přívěsek ve tvaru bezové hůlky Albuse Brumbála (v originále Dumbledore) podle inspirativních příběhů Harry Pottera. Elegantní šperk je zachycenou zmenšenou replikou slavné bezové hůlky. Patří mezi sběratelské kousky, které ocení nejen fanoušci fantasy světa J. Rowlingové. Zavěste si přívěsek na luxusní řetízek. Část z ceny je věnovaná do projektu Lumos pomáhajícímu milionům dětí po celém světě znovu získat právo na rodinu.

heo Harryho hůlka 35 cm Harry Potter

Velikost: 35 cm Hmotnost: 364 g Originální balení Oficiálně licencovaný produkt

heo Harryho hůlka Deluxe Harry Potter

Délka: 35 cm Hmotnost: 364 g Oficiálně licencovaný produkt

heo Hůlka Cedrica Diggoryho Harry Potter

Délka: 37 cm Postupné zbarvení od světle hnědé do černé Zdobena vyřezávanými ornamenty Materiál: syntetická pryskyřice Hmotnost: 266 g

heo Hůlka Profesora Snapea Harry Potter

Délka: 38 cm Ruční vyřezávání a malba Zdobena vyřezávanými ornamenty Materiál: syntetická pryskyřice Hmotnost: 257 g Součástí krásná krabička s kovovou jmenovkou Oficiálně licencovaný produkt

heo Hůlka Vincenta Crabbea Harry Potter

Délka: 36 cm Ruční vyřezávání Materiál: syntetická pryskyřice Hmotnost: 300 g

heo Hůlka Seamuse Finnigana Harry Potter

Délka: 37 cm Ručně vyřezávaná a malovaná Materiál: syntetická pryskyřice Hmotnost: 253 g