Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kovova lucerna seda autronic

Nalezeno:    169 produktů


Jídelní židle DCL-462 GREY3 látka šedá, kov šedý mat

Moderní jídelní židle s jednoduchým designem je čalouněná látkou šedé barvy se strukturou imitující broušenou kůži a s elegantním prošitím opěráku. Kovová pohupová podnož je lakovaná matnou šedou barvou a její součástí jsou i černé plastové kluzáky. Pro snazší manipulaci je židle opatřena v horní části opěráku kovovým madlem, které je lakované matnou šedou barvou. Jídelní židli dodáváme v demontovaném stavu.

Jídelní židle DCL-601 GREY4 látka šedá samet, kov černý mat

Retro jídelní židle je čalouněná jemnou sametovou látkou šedé barvy a zdobena sametovou paspulí a prošitím sedáku i opěráku. Kovová podnož je lakovaná matnou černou barvou a je opatřena černými plastovými kluzáky. Jídelní židli dodáváme v demontovaném stavu.

Jídelní židle AC-9910 GREY4 látka šedá samet, kov černý mat

Moderní jídelní židle je čalouněna sametovou látkou šedé barvy s prošitím opěráku. Kovová podnož je lakovaná matnou černou barvou a je opatřena černými plastovými kluzáky. Doporučená nosnost židle je do 100 kg. Jídelní židli dodáváme v demontovaném stavu.

Jídelní židle CT-381 GREY4 látka šedá samet, kov dekor dub

Jídelní židle v retro designu je čalouněná sametovou látkou šedé barvy. Příjemně tvarovaný opěrák je zdoben elegantním prošitím. Kovová podnož je lakována pomocí moderní technologie v 3D dekoru dub. Součástí podnože jsou černé plastové kluzáky. Jídelní židli dodáváme v demontovaném stavu.

Jídelní židle HC-481 GREY ekokůže šedá, bílé prošití, kov chrom

Moderní jídelní židle s praktickým kovovým madlem v opěráku. Židle je čalouněná šedou ekokůží s dekorativním bílým prošitím opěráku i sedáku. Pružná kovová podnož židle a také madlo v opěráku jsou v provedení chrom lesk. Jídelní židle dodáváme v demontovaném stavu.

Jídelní židle CT-622 GREY4 látka šedá sametová, kov dekor buk

Jídelní židle je čalouněná jemnou sametovou látkou šedé barvy. Kovová podnož v dekoru buk je zpevněna kovovým křížem šedé barvy a je opatřena plastovými kluzáky. Jídelní židli dodáváme v demontovaném stavu. Z naší široké nabídky si můžete k židlím dokoupit také jídelní stůl.

Jídelní židle HC-368 GREY2 látka šedá, kov 3D lak dub

Jídelní židle má kostru sedáku a opěráku vyrobenou z překližky a je polstrovaná a čalouněná šedou látkou s vodorovným prošitím opěráku i sedáku a ozdobena látkovou paspulí. Kovová podnož je lakována mělkým 3D vzorem v dekoru dub a nohy jsou zakončeny černými plastovými kluzáky.

Jídelní židle HC-223 GREY2 látka a ekokůže šedá, kov chrom

Designová jídelní židle má polstrovaný sedák čalouněný kombinací šedé látky typu velur s dekorativním prošitím a šedé ekokůže. Ruce si můžete pohodlně opřít o polstrované područky, které mají výšku 60 cm od podlahy. Kovová podnož židle je pružná a je v provedení chrom lesk. Ve spodní části podnože jsou čtyři černé plastové kluzáky. Jídelní židli dodáváme v demontovaném stavu.

Jídelní židle DCL-442 GREY4 látka šedá sametová, podnož kov chrom

Moderní jídelní židle s krásným designovým prošitím opěráku. Opěrák i sedák jsou polstrovány a čalouněny sametovou látkou v šedé barvě. Pružná podnož je kovová v hranatém profilu v provedení chrom lesk. Ve spodní části podnože jsou černé plastové kluzáky. Jídelní židli dodáváme v demontovaném stavu. Z naší široké nabídky si můžete k židlím dokoupit také jídelní stůl.

Jídelní židle HC-482 GREY2 látka šedá, bílé prošití, kov chrom

Moderní jídelní židle je čalouněná šedou látkou s dekorativním bílým prošitím sedáku i opěráku. Kovová pružná podnož je v provedení chrom lesk a ve spodní části je vybavena plastovými kluzáky. Pro usnadnění manipulace je v horní části opěráku praktické kovové madlo, které je také v provedení chrom lesk. Židle dodáváme v demontovaném stavu. V nabídce máme také jiné barvy potahových látek: HC-482

Jídelní židle DCH-202 GREY2 látka a ekokůže šedá, kov šedý mat

Jídelní židle je čalouněna látkou šedé barvy a má prošitý opěrák. Zadní část opěráku je čalouněna ekokůží šedé barvy s moderním designovým čtvercovým prošitím. Sedák s opěrákem jsou navíc ozdobeny paspulí z šedé ekokůže. Kovová podnož je lakována matným šedým lakem a je opatřena černými plastovými kluzáky.

Jídelní židle DCL-395 GREY4 látka šedá sametová, kov černý matný lak

Moderní a lehká jídelní židle je polstrována a čalouněna sametovou látkou v barvě šedé. Podnož židle je kovová a je upravena černým matným lakem. Nohy jsou zakončeny plastovými kluzáky. Jídelní židli dodáváme v demontovaném stavu, balenou v kartonové krabici. Z naší široké nabídky si můžete vybrat a dokoupit také jídelní stůl.

Jídelní židle HC-292 GREY2 látka a koženka šedá, chrom, POSLEDNÍ 1 KUS

Jídelní židle na pružné podnoži, potah je nevšedně designovaná kombinace látky a koženky šedé, podnož kovová v provedení chrom lesk. Z naší široké nabídky si můžete k židlím dokoupit také jídelní stůl. Poslední 1 kus v doprodeji se slevou z expozice. Zboží je v pořádku, bez vad, bez známek použití. Poslední kus Vám dodáme ve smontovaném stavu.

Jídelní židle HC-486 GREY3 látka Cowboy šedá, bílé prošití, kov chrom

Moderní jídelní židle je čalouněná a potažená šedou látkou typu Cowboy. Tato látka imituje svou strukturou a vzhledem broušenou kůži. Čalounění je doplněno o dekorativní bílé prošití opěráku i sedáku. Podnož židle je kovová a je v provedení chrom lesk. Nohy jsou ve spodní části zakončeny černými plastovými kluzáky. Pro snazší manipulaci má židle v horní části opěráku praktické kovové chromované madlo. Doporučená nosnost židle je do 110 kg. Jídelní židli dodáváme v demontovaném stavu. Z naší š...

Jídelní židle CT-614 GREY4 látka šedá sametová, podnož kov 3D dekor dub

Designová moderní jídelní židle polstrovaná a potažená sametovou látkou tmavě šedé barvy se svislým prošitím opěráku. Podnož židle je kovová a je upravena 3D strukturou v dekoru dub. Nohy jsou ve spodní části doplněny o plastové kluzáky. Doporučená nosnost židle je do 110 kg. Z naší široké nabídky si můžete k židlím dokoupit také jídelní stůl. Jídelní židle je dodávána v demontovaném stavu.

Jídelní křeslo HC-042 GREY2 látka světle a tmavě šedá, kov broušený nikl

Moderní jídelní křeslo s netradičně řešenými područkami. Opěrák i sedák jsou polstrovány a čalouněny látkou v kombinaci světle a tmavě šedé barvy. Pružná podnož kulatého profilu je kovová v provedení broušený nikl. Ve spodní části podnože jsou klasické a stabilizační černé plastové kluzáky. Jídelní židli dodáváme v demontovaném stavu. Z naší široké nabídky si můžete k židlím dokoupit také jídelní stůl.

Jídelní židle AC-1127 GREY3 látka šedá imitace broušené kůže, podnož kov černý lak mat

Moderní a velmi pohodlná jídelní židle s výrazným designovým prošitím opěrné i sedací plochy. Opěrák i sedák jsou komfortně vypolstrovány a čalouněny šedou látkou imitující broušenou kůži. Podnož je kovová a je upravena černým matným lakem. Nohy jsou zakončeny černými plastovými kluzáky. Doporučená nosnost židle je 110 kg. Jídelní židli dodáváme v demontovaném stavu. Z naší široké nabídky si můžete k židlím dokoupit také jídelní stůl.

Jídelní židle HC-041 GREY2 látka světle a tmavě šedá, podnož kov černý lak mat

Moderní pružná a velmi pohodlná jídelní židle s výrazným designovým prošitím opěrné i sedací plochy. Opěrák i sedák jsou komfortně vypolstrovány a čalouněny šedou látkou. Přední část je ze světle šedé látky a zadní část z tmavě šedé látky. Podnož je kovová a je upravena černým matným lakem. Ve spodní části podnože jsou plastové kluzáky. Doporučená nosnost židle je 110 kg. Jídelní židli dodáváme v demontovaném stavu. Z naší široké nabídky si můžete k židlím dokoupit také jídelní stůl....

Svítilna NEBO POPLITE šedá

Zapomeňte na nefunkční přívěsky na klíče, s POPLITE trefíte večer domů, vyhnete se loužím na cestě, budete viditelní v silničním provozu a ještě v pohodě zvládnete strčit klíč do zámku. POPLITE je všestranná malá kompaktní svítilna a lucerna v jednom. Konec hledání tlačítka pro rozsvícení, stačí vytáhnout svítilnu z karabiny a máte světlo. Snadněji už to nejde. POPLITE zkrátka využije každý. Všestranná, kompaktní svítilna ve velikosti přívěšku na klíče magnetická základna pro uchycení na kovové...