Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kovova pistole na kapsle

Nalezeno:    141 produktů


Kovová Pistole na kapsle 8 ran

Kovová Pistole na kapsle Parádní kopie skutečné pistole je připravena pro děti od 8 let. Kluci ji mohou směle použít při hře na policejní zásah. Má zakomponován tlumič a kapsle na 8 ran. Upozornění: kapslíky nejsou součástí balení Kupte chlapcům kapslíkovou pistoli!

Pistole - Kolt na kapsle

Pistole - Kolt na kapsle je zbraň určena pro malého ochránce zákona. Při hře s ní se přemístí do období divokého západu, kde bude bojovat proti lupičům. Kolt je vyroben u plastu. Hračka je vhodná pro děti od 6 let. Rozměr pistole: dĺžka 24 cm

Pistole na kapsle Super Gun

Pistole 8-ranná na kapsle. Tato dětská puška na kapsle vypadá jako opravdová zbraň, i když je to jen hračka.

Pistole na kapsle 8 ran

Plastová pistole na kapsle 8 ran o velikosti cca 17 cm.Věk 3+

Pistole na kapsle 8 ran

Pistolka na kapsle 8 ran plastová o velikosti cca 19 cm.Věk 3+

Kovová pistole na montážní pěnu

Pistole na montážní pěnu nachází uplatnění ve stavebnictví, při izolačních pracích a konečných úpravách. Pistole se hodí při provádění veškerých těsnění, usazování oken, dveří a parapetů, vyplňování děr a prasklin v betonu, utěsňování průchodů vodovodního nebo kanalizačního potrubí zdmi (mezi trubkou a zdí) atd. Vlastnosti výrobku: Zcela nový vysoce kvalitní výrobek. Pistole má kovové tělo a pohodlnou umělohmotnou rukojeť, kovový knoflík na ovládání proudění pěny. Pistole je určena k nanáše...

Wiky Náboje do pistole - kapsle věneček 8

Kapsle věnečkové Věnečkové kapsle, náboje osmi-ranné do pistole na 'osmičky' kapsle. Pro dětské pistole kapslovky jak kovové, tak plastové. rulička = 30 věnečků = 240 ran rozměry ruličky: 13 x 2,6cm hračka vhodná pro děti od 8 let Cena je uvedena za 1 váleček s 30 věnečky.

Teddies Pistole na kapsle 8 ran kov 12cm na kartě

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Pistole na kapsle 8 ran kov 12cm na kartěPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.