Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kovove zidle

Nalezeno:    1121 produktů

Podobné fráze:INV Barová židle Dingo kovově šedá vintáž

Designová barová židle Dingo bude ozdobou vašeho interiéru. Sedátko je potaženo působivou tkaninou z mikrovlákna v barvě kovové šedi s patinou a ozdobeno zajímavými kontrastními švy. Stabilitu udrží kovová konstrukce černé barvy s opěrkou pro nohy. Velikost (cca): 49 cm x 97 cm x 53 m (šxvxh) sedák 46 cm x 70 cm x 37 cm (šxvxh) výška opěradla 28 cm výška opěrky nohy 29 cm Barva: vintage šedá Materiál: mikrovlákno ocelový rám Materiálové složení krycí látky: 100% polyester...

Kovové křeslo GREY (černá)

Elegantní kovová židle na zahrady, terasy, restaurační zahrádky i interiéry. Odolnost kovového křesla GREY zajišťuje zesílená konstrukce. Dokonalý odpočinek zajistí židle s kvalitní poduškou. Kovový zahradní nábytek dobývá české domácnosti. Patří mezi ně i toto velmi žádané kovové křeslo. Celokovová konstrukce, velmi odolná a s dlouhou životností. Doporučujeme dokoupit podušku na nízký opěrák. Velmi oblíbená a prodávaná kovová židle - samostatně, nebo v zahradním kovovém setu. Vlas...

Jídelní židle v šedé barvě na kovové konstrukci KN687

Jídelní židle je mírně pohupovací a má ergonomický tvar. Pro lepší a snadnější manipulaci má židle na vrchní části opěradla umístěnou kovovou úchytku. Židle stojí na kovové konstrukci, která je pochromovaná. Čalounění sedáku a opěradla je z látky v šedé barvě. Boky židle jsou z ekokůže ve světle šedé barvě.

Jídelní čalouněná židle v šedé barvě na kovové konstrukci KN694

Jídelní židle má velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Židle stojí na kovové konstrukci, která je v lakovaná černou barvou. Čalounění sedáku a opěradla je z látky v šedé barvě, v kombinaci světlé a tmavé.

Jídelní čalouněná židle v béžové ekokůži na kovové konstrukci KN696

Jídelní židle má ergonomický tvar a velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Pro lepší a snadnější manipulaci má židle na svém prodlouženém opěradle kovovou úchytku. Židle stojí na pochromované kovové konstrukci, která je mírně pohupovací. Čalounění sedáku a opěradla je z ekokůže v béžové barvě. Pokud se Vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiné barvě.

Jídelní čalouněná židle v bílé ekokůži na kovové konstrukci KN696

Jídelní židle má ergonomický tvar a velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Pro lepší a snadnější manipulaci má židle na svém prodlouženém opěradle kovovou úchytku. Židle stojí na pochromované kovové konstrukci, která je mírně pohupovací. Čalounění sedáku a opěradla je z ekokůže v bílé barvě. Pokud se Vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiné barvě.

Jídelní čalouněná židle v černé ekokůži na kovové konstrukci KN696

Jídelní židle má ergonomický tvar a velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Pro lepší a snadnější manipulaci má židle na svém prodlouženém opěradle kovovou úchytku. Židle stojí na pochromované kovové konstrukci, která je mírně pohupovací. Čalounění sedáku a opěradla je z ekokůže v černé barvě. Pokud se Vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiné barvě.

Jídelní čalouněná židle v šedé ekokůži na kovové konstrukci KN696

Jídelní židle má ergonomický tvar a velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Pro lepší a snadnější manipulaci má židle na svém prodlouženém opěradle kovovou úchytku. Židle stojí na pochromované kovové konstrukci, která je mírně pohupovací. Čalounění sedáku a opěradla je z ekokůže v šedé barvě. Pokud se Vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiné barvě.

Jídelní čalouněná židle v šedé barvě na kovové konstrukci KN691

Jídelní židle má velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Židle stojí na kovové konstrukci, která je lakovaná černou barvou. Čalounění židle je z látky v šedé barvě. Čalounění je doplněné o decentní prošívání. Zadní část opěradla je z ekokůže také v šedé barvě.

Jídelní čalouněná židle v hnědé ekokůži na kovové konstrukci KN696

Jídelní židle má ergonomický tvar a velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Pro lepší a snadnější manipulaci má židle na svém prodlouženém opěradle kovovou úchytku. Židle stojí na pochromované kovové konstrukci, která je mírně pohupovací. Čalounění sedáku a opěradla je z ekokůže v hnědé barvě. Pokud se Vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiné barvě.

Jídelní čalouněná židle v ekokůži cappuccino na kovové konstrukci KN696

Jídelní židle má ergonomický tvar a velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Pro lepší a snadnější manipulaci má židle na svém prodlouženém opěradle kovovou úchytku. Židle stojí na pochromované kovové konstrukci, která je mírně pohupovací. Čalounění sedáku a opěradla je z ekokůže v barvě cappuccino. Pokud se Vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiné barvě.

Jídelní čalouněná židle v šedé barvě na kovové konstrukci KN692

Jídelní židle má velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Židle stojí na kovové konstrukci, která je v bílé barvě. Čalounění židle je z látky v šedé barvě. Čalounění je doplněné o decentní prošívání. Zadní část opěradla je z ekokůže také v šedé barvě.

Jídelní čalouněná židle v krémové ekokůži na kovové konstrukci KN696

Jídelní židle má ergonomický tvar a velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Pro lepší a snadnější manipulaci má židle na svém prodlouženém opěradle kovovou úchytku. Židle stojí na pochromované kovové konstrukci, která je mírně pohupovací. Čalounění sedáku a opěradla je z ekokůže v krémové barvě. Pokud se Vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiné barvě.

Jídelní židle v bílé barvě na kovové konstrukci KN682

Jednoduchá a velmi stylová jídelní židle se díky svému neutrálnímu designu hodí do každého interiéru. Stojí na kovové konstrukci. Sedadlo a opěradlo je vyrobeno z plastu PP v bílé barvě. Výhodou tohoto materiálu je odolnost vůči mechanickému poškození.

Barová židle v bílé barvě na kovové konstrukci KN683

Barová židle je ve velmi stylovém provedení. Netradiční sedátko s opěrkou v bílé barvě dodávají židli moderní vzhled. Židle stojí na kovové pochromované konstrukci a sedák je z plastu PP. Pokud se Vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete židli i v jiných barvách. Dováváno v demontu.

Barová židle v černé barvě na kovové konstrukci KN683

Barová židle je ve velmi stylovém provedení. Netradiční sedátko s opěrkou v černé barvě dodávají židli moderní vzhled. Židle stojí na kovové pochromované konstrukci a sedák je z plastu PP. Pokud se Vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete židli i v jiných barvách. Dováváno v demontu.

Jídelní čalouněná židle v černé barvě na kovové konstrukci KN696

Jídelní židle má ergonomický tvar a velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Pro lepší a snadnější manipulaci má židle na svém prodlouženém opěradle kovovou úchytku. Židle stojí na kovové konstrukci z leštěné oceli, která je mírně pohupovací. Čalounění sedáku a opěradla je z ekokůže v černé barvě. Pokud se Vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiné barvě.

Jídelní židle v šedé barvě na kovové černé konstrukci KN896

Jídelní židle je navržena v moderním provedení a díky svému jednoduchému zpracování dodá nejen jídelně elegantní nádech. Židle je vhodná do kuchyně, čekárny nebo také do kanceláře. Pohodlné a měkké sezení zaručuje čalounění z látky v šedé barvě. Čalounění je doplněné o elegantní prošívání. Židle stojí na kovové konstrukci, která je lakovaná černou barvou. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete židli i v jiných barvách. Dodáváno v demontu....

Jídelní židle v šedé barvě na černé kovové konstrukci KN897

Jídelní židle je navržena v moderním provedení a díky svému zajímavému zpracování dodá nejen jídelně elegantní nádech. Židle je vhodná do kuchyně, čekárny nebo také do kanceláře. Pohodlné a měkké sezení zaručuje čalounění ze sametové látky (aksamit) v šedé barvě. Čalounění je doplněné o elegantní prošívání. Židle stojí na kovové konstrukci, která je lakovaná černou barvou. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete židli i v jiných barvách. Dodáváno v demontu....

Jídelní židle v béžové barvě na kovové černé konstrukci KN896

Jídelní židle je navržena v moderním provedení a díky svému jednoduchému zpracování dodá nejen jídelně elegantní nádech. Židle je vhodná do kuchyně, čekárny nebo také do kanceláře. Pohodlné a měkké sezení zaručuje čalounění z látky v béžové barvě. Čalounění je doplněné o elegantní prošívání. Židle stojí na kovové konstrukci, která je lakovaná černou barvou. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete židli i v jiných barvách. Dodáváno v demontu....

Jídelní židle v modré barvě na kovové černé konstrukci KN896

Jídelní židle je navržena v moderním provedení a díky svému jednoduchému zpracování dodá nejen jídelně elegantní nádech. Židle je vhodná do kuchyně, čekárny nebo také do kanceláře. Pohodlné a měkké sezení zaručuje čalounění z látky v modré denim barvě. Čalounění je doplněné o elegantní prošívání. Židle stojí na kovové konstrukci, která je lakovaná černou barvou. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete židli i v jiných barvách. Dodáváno v demontu....

Jídelní čalouněná židle v šedé barvě na kovové konstrukci KN696

Jídelní židle má ergonomický tvar a velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Pro lepší a snadnější manipulaci má židle na svém prodlouženém opěradle kovovou úchytku. Židle stojí na kovové konstrukci z leštěné oceli, která je mírně pohupovací. Čalounění sedáku a opěradla je z ekokůže v šedé barvě. Pokud se Vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiné barvě.

Jídelní židle v modré barvě na černé kovové konstrukci KN898

Jídelní židle je navržena v moderním provedení a díky svému zajímavému zpracování dodá nejen jídelně elegantní nádech. Židle je vhodná do kuchyně, čekárny nebo také do kanceláře. Pohodlné a měkké sezení zaručuje čalounění ze sametové látky (aksamit) v modré barvě. Čalounění je doplněné o elegantní prošívání. Židle stojí na kovové konstrukci, která je lakovaná černou matnou barvou. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete židli i v jiných barvách. Dodáváno v demon...

Jídelní židle v šedé barvě na černé kovové konstrukci KN898

Jídelní židle je navržena v moderním provedení a díky svému zajímavému zpracování dodá nejen jídelně elegantní nádech. Židle je vhodná do kuchyně, čekárny nebo také do kanceláře. Pohodlné a měkké sezení zaručuje čalounění ze sametové látky (aksamit) v šedé barvě. Čalounění je doplněné o elegantní prošívání. Židle stojí na kovové konstrukci, která je lakovaná černou matnou barvou. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete židli i v jiných barvách. Dodáváno v demont...

Jídelní židle v zelené barvě na černé kovové konstrukci KN898

Jídelní židle je navržena v moderním provedení a díky svému zajímavému zpracování dodá nejen jídelně elegantní nádech. Židle je vhodná do kuchyně, čekárny nebo také do kanceláře. Pohodlné a měkké sezení zaručuje čalounění ze sametové látky (aksamit) v zelené barvě. Čalounění je doplněné o elegantní prošívání. Židle stojí na kovové konstrukci, která je lakovaná černou matnou barvou. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete židli i v jiných barvách. Dodáváno v demo...