Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kovove zidle

Nalezeno:    4446 produktů

Podobné fráze:Kovové jídelní židle MIA, šedá - Prodloužená záruka na 10 let

Konferenční kovová židle MIA je dostupná v elegantní bílé nebo šedé barvě. Konstrukčně zaručená nehořlavost a díky stohovatelnosti zaručuje snadné uskladnění. Stohovatelná po 15ti kusech.barva sedáku: bílá, šedábarva opěradla: bílá, šedábarva konstrukce: bílá, šedámateriál sedáku: kovmateriál opěradla: kovmateriál konstrukce: kovnosnost: 120 kgrozměry v x š x h: 81 x 52 x 46 cmvýška sedáku: 45,5 cmhmotnost: 7 kgstohovatelnost: an...

Kovové jídelní židle MIA, bílá - Prodloužená záruka na 10 let

Konferenční kovová židle MIA je dostupná v elegantní bílé nebo šedé barvě. Konstrukčně zaručená nehořlavost a díky stohovatelnosti zaručuje snadné uskladnění. Stohovatelná po 15ti kusech.barva sedáku: bílá, šedábarva opěradla: bílá, šedábarva konstrukce: bílá, šedámateriál sedáku: kovmateriál opěradla: kovmateriál konstrukce: kovnosnost: 120 kgrozměry v x š x h: 81 x 52 x 46 cmvýška sedáku: 45,5 cmhmotnost: 7 kgstohovatelnost: an...

INV Barová židle Dingo kovově šedá vintáž

Designová barová židle Dingo bude ozdobou vašeho interiéru. Sedátko je potaženo působivou tkaninou z mikrovlákna v barvě kovové šedi s patinou a ozdobeno zajímavými kontrastními švy. Stabilitu udrží kovová konstrukce černé barvy s opěrkou pro nohy. Velikost (cca): 49 cm x 97 cm x 53 m (šxvxh) sedák 46 cm x 70 cm x 37 cm (šxvxh) výška opěradla 28 cm výška opěrky nohy 29 cm Barva: vintage šedá Materiál: mikrovlákno ocelový rám Materiálové složení krycí látky: 100% polyester...

Jídelní židle černá ekokůže kovové nohy OF082

Elegantní jídelní židle je čalouněná černou eko kůží, má kovovou konstrukci. Pěkně vynikne nejen v kuchyni nebo jídelně, ale i v zasedací místnosti nebo v kanceláři. Dodáváme demontované.

Jídelní židle šedá ekokůže kovové nohy OF082

Elegantní jídelní židle je čalouněná šedou eko kůží, má kovovou konstrukci. Pěkně vynikne nejen v kuchyni nebo jídelně, ale i v zasedací místnosti nebo v kanceláři. Dodáváme demontované.

Jídelní židle v šedé barvě na kovové konstrukci KN687

Jídelní židle je mírně pohupovací a má ergonomický tvar. Pro lepší a snadnější manipulaci má židle na vrchní části opěradla umístěnou kovovou úchytku. Židle stojí na kovové konstrukci, která je pochromovaná. Čalounění sedáku a opěradla je z látky v šedé barvě. Boky židle jsou z ekokůže ve světle šedé barvě.

Jídelní židle černá ekokůže nohy kovové černé OF084

Pohodlná jídelní židle s elegantním vzhledem má čalouněný sedák a opěradlo s příčným štepováním z eko kůže černé barvy. Nohy židle jsou kovové, černé. Výška sedáku je 45 cm. Dodáváme demontované.

Jídelní čalouněná židle v šedé barvě na kovové konstrukci KN694

Jídelní židle má velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Židle stojí na kovové konstrukci, která je v lakovaná černou barvou. Čalounění sedáku a opěradla je z látky v šedé barvě, v kombinaci světlé a tmavé.

Jídelní čalouněná židle v bílé ekokůži na kovové konstrukci KN696

Jídelní židle má ergonomický tvar a velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Pro lepší a snadnější manipulaci má židle na svém prodlouženém opěradle kovovou úchytku. Židle stojí na pochromované kovové konstrukci, která je mírně pohupovací. Čalounění sedáku a opěradla je z ekokůže v bílé barvě. Pokud se Vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiné barvě.

Jídelní čalouněná židle v ekokůži cappuccino na kovové konstrukci KN696

Jídelní židle má ergonomický tvar a velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Pro lepší a snadnější manipulaci má židle na svém prodlouženém opěradle kovovou úchytku. Židle stojí na pochromované kovové konstrukci, která je mírně pohupovací. Čalounění sedáku a opěradla je z ekokůže v barvě cappuccino. Pokud se Vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiné barvě.

Jídelní čalouněná židle v šedé ekokůži na kovové konstrukci KN696

Jídelní židle má ergonomický tvar a velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Pro lepší a snadnější manipulaci má židle na svém prodlouženém opěradle kovovou úchytku. Židle stojí na pochromované kovové konstrukci, která je mírně pohupovací. Čalounění sedáku a opěradla je z ekokůže v šedé barvě. Pokud se Vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiné barvě.

Jídelní čalouněná židle v hnědé ekokůži na kovové konstrukci KN696

Jídelní židle má ergonomický tvar a velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Pro lepší a snadnější manipulaci má židle na svém prodlouženém opěradle kovovou úchytku. Židle stojí na pochromované kovové konstrukci, která je mírně pohupovací. Čalounění sedáku a opěradla je z ekokůže v hnědé barvě. Pokud se Vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiné barvě.

Jídelní čalouněná židle v krémové ekokůži na kovové konstrukci KN696

Jídelní židle má ergonomický tvar a velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Pro lepší a snadnější manipulaci má židle na svém prodlouženém opěradle kovovou úchytku. Židle stojí na pochromované kovové konstrukci, která je mírně pohupovací. Čalounění sedáku a opěradla je z ekokůže v krémové barvě. Pokud se Vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiné barvě.

Jídelní čalouněná židle v bílé barvě na kovové konstrukci KN1074

Jídelní židle je navržena v jednoduchém ale zároveň moderním provedení. Čalounění je z kvalitní ekokůže v bílé barvě, které je doplněné o decentní prošívání na opěradle. Židle stojí na kovové konstrukci v bílé konstrukci. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiných barvách. Židle pěkně vynikne i v zasedací místnosti nebo kanceláři. Dodáváno v demontu.

Jídelní čalouněná židle v černé ekokůži na kovové konstrukci KN696

Jídelní židle má ergonomický tvar a velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Pro lepší a snadnější manipulaci má židle na svém prodlouženém opěradle kovovou úchytku. Židle stojí na pochromované kovové konstrukci, která je mírně pohupovací. Čalounění sedáku a opěradla je z ekokůže v černé barvě. Pokud se Vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiné barvě.

Jídelní čalouněná židle v béžové ekokůži na kovové konstrukci KN696

Jídelní židle má ergonomický tvar a velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Pro lepší a snadnější manipulaci má židle na svém prodlouženém opěradle kovovou úchytku. Židle stojí na pochromované kovové konstrukci, která je mírně pohupovací. Čalounění sedáku a opěradla je z ekokůže v béžové barvě. Pokud se Vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiné barvě.

Jídelní čalouněná židle v šedé barvě na kovové konstrukci KN692

Jídelní židle má velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Židle stojí na kovové konstrukci, která je v bílé barvě. Čalounění židle je z látky v šedé barvě. Čalounění je doplněné o decentní prošívání. Zadní část opěradla je z ekokůže také v šedé barvě.

Jídelní čalouněná židle v šedé barvě na kovové konstrukci KN691

Jídelní židle má velmi jednoduchý ale zároveň stylový vzhled. Židle stojí na kovové konstrukci, která je lakovaná černou barvou. Čalounění židle je z látky v šedé barvě. Čalounění je doplněné o decentní prošívání. Zadní část opěradla je z ekokůže také v šedé barvě.

Jídelní čalouněná židle v bílé barvě na kovové konstrukci KN1072

Jídelní židle je navržena v jednoduchém ale zároveň moderním provedení. Čalounění je z kvalitní ekokůže v bílé barvě, horní část opěradla je v barvě černé. Židle stojí na kovové pochromované konstrukci. Elegantní prodloužené opěradlo poskytne větší komfort pohodlí. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiných barvách. Dodáváno v demontu.

Jídelní čalouněná židle v bílé barvě na kovové konstrukci KN1073

Jídelní židle je navržena v jednoduchém ale zároveň moderním provedení. Čalounění je z kvalitní ekokůže v bílé barvě, které je doplněné o decentní prošívání na opěradle. Židle stojí na kovové pochromované konstrukci. Elegantní prodloužené opěradlo poskytne větší komfort pohodlí. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiných barvách. Dodáváno v demontu.

Jídelní čalouněná židle v černé barvě na kovové konstrukci KN1073

Jídelní židle je navržena v jednoduchém ale zároveň moderním provedení. Čalounění je z kvalitní ekokůže v černé barvě, které je doplněné o decentní prošívání na opěradle. Židle stojí na kovové pochromované konstrukci. Elegantní prodloužené opěradlo poskytne větší komfort pohodlí. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiných barvách. Dodáváno v demontu.

Jídelní čalouněná židle v černé barvě na kovové konstrukci KN1072

Jídelní židle je navržena v jednoduchém ale zároveň moderním provedení. Čalounění je z kvalitní ekokůže v černé barvě, horní část opěradla a záda jsou v barvě bílé. Židle stojí na kovové pochromované konstrukci. Elegantní prodloužené opěradlo poskytne větší komfort pohodlí. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiných barvách. Dodáváno v demontu.

Jídelní plastová židle v zelené barvě na kovové konstrukci KN505

Jídelní židle je navržena v moderním a zároveň jednoduchém provedení. Bude se hodit do každého interiéru díky svému zpracování. Židle stojí na zajímavě řešené kovové konstrukci, která je pochromovaná. Opěradlo a sedák jsou z plastu v zelené barvě. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete židli i v jiných barvách. Dodáváno v demontu.

Jídelní čalouněná židle v šedé barvě na kovové konstrukci KN1073

Jídelní židle je navržena v jednoduchém ale zároveň moderním provedení. Čalounění je z kvalitní ekokůže v šedé barvě, které je doplněné o decentní prošívání na opěradle. Židle stojí na kovové pochromované konstrukci. Elegantní prodloužené opěradlo poskytne větší komfort pohodlí. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete tuto židli i v jiných barvách. Dodáváno v demontu.

Jídelní plastová židle v oranžové barvě na kovové konstrukci KN505

Jídelní židle je navržena v moderním a zároveň jednoduchém provedení. Bude se hodit do každého interiéru díky svému zpracování. Židle stojí na zajímavě řešené kovové konstrukci, která je pochromovaná. Opěradlo a sedák jsou z plastu v oranžové barvě. Pokud se vám nelíbí toto barevné provedení, tak v naší nabídce naleznete židli i v jiných barvách. Dodáváno v demontu.