Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Krabicka papirova

Nalezeno:    1377 produktů


Jednohlavý mariáš

Mariáš jednohlavý plastová krabička

Více informací
od 22 Kč
Koupit nejlevněji

Dvouhlavý mariáš

Mariáš dvouhlavý plastová krabička

Více informací
od 21 Kč
Koupit nejlevněji

Papírová krabička (1 ks)

Papírovou krabičku využijete na zabalení dárků nebo svatebních výslužek. Můžete ji dozdobit krajkou, washi páskami, samolepkami apod. Krabičku dodáváme v rozloženém stavu. Složíte ji jednoduše podle vyznačených ohýbacích krajů.

Ibili Papírová krabička růžová 12ks

Vaše krásné kousky cukroví si také zaslouží náležitou prezentaci. Zapůsobte tedy nejen chutí, ale i obalem. Nepromastitelná papírová krabička v růžové barvě je k tomu jako stvořená!

Ozdobná papírová krabička 6x6 cm

Ozdobná papírová krabička 6x6 cm Krabička jde krásně a jednoduše složit. Stuha je součástí balení. Výborná a krásná dekorace v případě, že chcete udělat někomu radost a zároveň, nemít starosti s dárkovým balením.

Papírová krabička natural (2 ks)

Papírová krabička zaujme jednoduchostí a přírodním designem. Můžete ji využít na zabalení drobných dárků. Pokud jste kreativní, můžete krabičku pomalovat nebo na ni nalepit flitry, glitry, krajku, samolepicí ozdoby apod. Krabičku dodáváme v rozloženém stavu. Složíte ji jednoduše podle vyznačených ohýbacích krajů.

Kreativní set - liška 2ks, papírová krabička

Kreativní set - liška. Zakupte produkt Kreativní set - liška 2ks, papírová krabička z kategorie Výtvarné potřeby | Kreativita | Kreativní sady | Různé od výrobce MFP Paper s.r.o. za cenu 59 Kč.

Kreativní set - girlanda sovy hnědá, papírová krabička

Kreativní set, girlanda se sovičkami. Zakupte produkt Kreativní set - girlanda sovy hnědá, papírová krabička z kategorie Výtvarné potřeby | Kreativita | Kreativní sady | Různé od výrobce MFP Paper s.r.o. za cenu 89 Kč.

Kreativní set - andílek 2ks, papírová krabička

Kreativní set s vánoční tématikou. Zakupte produkt Kreativní set - andílek 2ks, papírová krabička z kategorie Sezónní zboží | Vánoce | Vánoční tvoření od výrobce MFP Paper s.r.o. za cenu 69 Kč.

Papírová krabička s provázkem (10 ks)

Papírová krabička je vhodná na zabalení menších dárků. Můžete ji pomalovat a dozdobit dle vlastního vkusu. Přírodní vzhled krabičky umocňuje jutový provázek. Krabička je vyrobená z pevného křídového papíru.Dodáváme ji v rozloženém stavu (12,8 x 20 cm). Složíte ji jednoduše podle vyznačených ohýbacích krajů.

Papírová krabička se stuhou (1 ks)

Luxusní papírová krabička je vyrobená z perleťového papíru. Její povrch zdobí jemný reliéf. V horní části jsou vyseknuté otvory, kterými se provleče stuha na zavázání. Krabičku využijete na zabalení menších dárků nebo na svatební výslužku. Krabičku dodáváme v rozloženém stavu (23,3 x 25 cm). Složíte si ji jednoduše podle vyznačených ohýbacích krajů. Součástí balení je saténová stuha.

Papírová krabička natural s uchem (1 ks)

Papírová krabička se díky praktickému uchu stala nezbytnou součástí výslužek ze svateb či různých oslav. Lze ji také použít např. na kosmetiku či jiné drobnější dárky. Krabičku můžete dále dozdobit flitry, glitry, krajkou, samolepicími ozdobami apod. Krabičku dodáváme v rozloženém stavu. Složíte ji jednoduše podle vyznačených ohýbacích krajů.