Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kryt gopro blackout housing black

Nalezeno:    9 produktů


GoPro Protective Housing (HERO9 Black)

Ochranný kryt do ztížených podmínek zaručí bezchybnou funkci vaší oblíbené akční kamery. GoPro Protective Housing (HERO9 Black) zvýší vodotěsnost kamery k potopení až do hloubky 60 m, navíc ji chrání přes špínou či létajícími kameny a dalšími nečistotami.

GoPro ochranný kryt Protective Housing pro HERO9 Black - ADDIV-001

Originální vnější obal pro HERO9 Black, zvyšuje odolnost kamery před poškozením, zlepšuje vodotěsnost kamery do hloubky 60 metrů. Ploché sklo zkalitňuje možnosti natáčení pod vodní hladinou.

GoPro Protective Housing (HERO9 Black) (ADDIV-001)

Obal - ochranný kryt pro kamery GoPro HERO 9 Black, vysoká odolnost, zvyšuje voděodolnost až do hloubky 60 metrů

GoPro Protective Housing (HERO8 Black) (AJDIV-001)

Ochranný kryt – vodotěsný až do 60 m, chrání před špínou a létajícími úlomky, tvrdý plast, barva čirá, zadní dvířka pro kvalitní zvuk, snadný přístup k dotykové obrazovce kamery Kamera HERO8 Black je odolná a vodotěsná hned po vybalení bez dalšího příslušenství, ale tento kryt zvládne cokoliv, s čím se kamera setká. Chrání ji před špínou a létajícími úlomky nečistot a je s ním vodotěsná do hloubky 60m.kompatibilita:GoPro HERO8 Black Výhodný set, který obsahuje duální nabíječku a origináln...

GoPro Protective Housing (HERO8 Black) (AJDIV-001)

ochranný kryt pro kameru HERO8 • voděodolný design • ochrana proti prachu a vodě až do 60 m • zadní dvířka pro vylepšenou kvalitu zvuku a snadný přístup k dotykové obrazovce kamery Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

GOPRO Super Suit - Über Protection + Dive Housing (AADIV-001)

Ochranný kryt pro HERO5 Black, HERO 6 Black, HERO 2018, HERO 7 Black Výměnný kryt GOPRO Super Suit - Über Protection + Dive Housing pro HERO5 Black lze použít pro extrémní sporty i potápění.Čiré ochranné pouzdro pro kamery GoPro je určené pro extrémní outdoorové aktivity i hlubinné potápění. Chrání tak kameru před poškrábáním, odlétajícím štěrkem, deštěm a zaplavením vodou. Ploché sklo objektivu poskytuje maximální ostrost obrazu nad i pod vodou. Pouzdro je vodotěsné až do 196"/ 60 m...

GoPro Super Suit (Über Protection + Dive Housing pro HERO5/6/7 Black a HERO 2018) (AADIV-001)

Ultimátní ochrana a kryt do velkých vodních hloubek pro kameru HERO7 Black, HERO6 Black, HERO5 Black a HERO 2018. Kryt vodotěsný do hloubky 60 m.