Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kuchyneobi drezy do kuchyne

Nalezeno:    84 produktů


Kuchyně EKO II, 200 cm bílá

Kuchyně II 200 cm, bílá.Moderní a elegantní kuchyně za velmi výhodnou cenu. Tato kuchyně je navržena tak, že se skříňky dají poskládat v libovolném pořadí. To vám umožní sestavit si kuchyni podle svých představ. Korpus i sokl jsou kvalitního lamina s 3D strukturou bílé barvy, dvířka z MDF také v barvě bílá mat, vše hraněné ABS páskou. Spodní skříňky jsou na polohovatelných nožkách, přední sokl je v ceně, možnost dokoupení bočních soklů. Dolní skříňky kromě dřezové mají pracovní desku v ceně, ba...

Kuchyně EKO I 210 cm bílá

Moderní a elegantní kuchyně 210 cm, bílá. Tato kuchyně je navržena tak, že se skříňky dají poskládat v libovolném pořadí. To vám umožní sestavit si kuchyni podle svých představ. Korpus i sokl jsou kvalitního lamina s 3D strukturou bílé barvy, dvířka z MDF také v barvě bílá mat, vše hraněné ABS páskou. Spodní skříňky jsou na polohovatelných nožkách, přední sokl je v ceně, možnost dokoupení bočních soklů. Dolní skříňky kromě dřezové mají pracovní desku v ceně,barva Rigoletto ( 50 + 50 cm ). Spotř...

Bril Profesional univerzální odmašťovač na kuchyně, dílny, garáže 750 ml

Popis Univerzální odmašťovač Bril Profesional odstraní veškeré druhy odolné mastnoty v domácnosti, jako jsou sporáky, pracovní desky, digestoře, dřezy, kuchyňské obklady, skříňky, dveře apod. Vyčistí také mastnou špínu v dílnách, garážích nebo pracovních oděvech či obuvi. Obsah: 750 ml Vlastnosti ...

Dřezová baterie Blanco ANTAS s otočným raménkem muškát/chrom 521701

Elegantní dřezová baterie BLANCO, malá kompaktní a mnohostranná baterie s otočným raménkem o 360 stupňů, zvlášť vhodná pro malé a kompaktní dřezy, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně. Barevná verze perfektně sladěná se dřezy z materiálu SILGRANIT®.

Dřezová baterie Blanco DARAS - S s vytahovací sprškou muškát 521727

Elegantní dřezová baterie BLANCO, výborná funkčnost v kompaktním designu, zvlášť vhodná pro malé a kompaktní dřezy, dřezová baterie s otočným raménkem a výsuvnou sprchou v kvalitním provedení, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně. Barevná verze perfektně sladěná se dřezy z materiálu SILGRANIT®.

Dřez Blanco Tipo 45 60x50 cm 516524

Dřezy do kuchyně Blanco jsou vyrobené výhradně z nejkvalitnější nerezové oceli. Nerez lze snadno integrovat do každé kuchyně. Dřez Tipo 45 za skvělou cenu je rozměrově menší, aby naplnil potřeby i menší kuchyňské linky. Součástí dřezu je i praktická plocha na právě umyté nádobí.

Dřezová baterie Blanco DARAS-F s otočným raménkem chrom 521751

Elegantní dřezová baterie BLANCO, oblíbená baterie vhodná pro malé dřezy a také pro montáž před okno, baterie je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Dřezová baterie Blanco DARAS s otočným raménkem muškát 521726

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková, se SILGRANIT-look povrchem v muškátovém provedení, zvlášť vhodná pro kompaktní dřezy, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Dřezová baterie Blanco ZENOS s otočným raménkem perlově šedá/chrom 520759

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení perlově šedá, zvlášť vhodná pro kompaktní dřezy, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Dřezová baterie Blanco ANTAS s otočným raménkem chrom 515337

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková, s chromovým povrchem, přímočarý design v kompaktním provedení, zvlášť vhodná pro malé a kompaktní dřezy, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Dřezová baterie Blanco LINEE - S s vytahovací sprškou muškát/chrom 521705

Elegantní dřezová baterie BLANCO, s otočným raménkem o 130 stupňů a keramickým těsněním, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně. Barevná verze perfektně sladěná se dřezy z materiálu SILGRANIT®.

Dřezová baterie Blanco TIVO s otočným raménkem muškát/chrom 521707

Elegantní dřezová baterie BLANCO, komfort ve výrazném tvaru, s otočným raménkem o 360 stupňů, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně. Barevná verze perfektně sladěná se dřezy z materiálu SILGRANIT®.

Dřezová baterie Blanco ZENOS - S s vytahovací sprškou perlově šedá/chrom 520760

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení perlově šedá/chrom, zvlášť vhodná pro kompaktní dřezy, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Dřezová baterie Blanco ANTAS s otočným raménkem jasmín/chrom 515340

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková, se silgranitovým povrchem v provedení jasmín/chrom, přímočarý design v kompaktním provedení, zvlášť vhodná pro malé a kompaktní dřezy, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Dřezová baterie Blanco ANTAS - S s vytahovací sprškou chrom 515348

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s kvalitní výsuvnou sprchou, s chromovým povrchem, přímočarý design v kompaktním provedení, zvlášť vhodná pro malé a kompaktní dřezy, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Dřezová baterie Blanco KANO-S chrom HD s vytahovací sprškou chrom 521503

Elegantní dřezová baterie BLANCO, v chromovém provedení, vhodná především pro kompaktní dřezy. Dřezová baterie s výsuvnou sprchou a otočným raménkem v kvalitním kovovém provedení, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Dřezová baterie Blanco KANO chrom HD s otočným raménkem chrom 521502

Elegantní dřezová baterie BLANCO s kovovým povrchem, štíhlá baterie s estetickým designem, která je určená obzvláště pro kompaktní dřezy, s otočným raménkem o 360 stupňů, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.