Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Kvetinovy stolek

Nalezeno:    50 produktů


Květinový stolek | Provence | bílé | 3ks

Krásné květinové stolky ve stylu Provence. Pokud máte rádi styl Provence a chybí Vám místo, tak umístit květiny, tak neváhejte - tyto květinové stolky jsou ty pravé! Květinové stolky jsou vyrobené z lehkého dřeva, které je navíc odolné vůči červotoči a neabsorbuje vodu. Krásný doplněk do jakéhokoliv pokoje či chodby - to jsou tyto dřevěné květinové stolky. Prodávají se v sad...

Květinový stolek čtverec 55 x 55 cm rovné nohy

Menší, nesmírně populární stolek na květiny, který se bude hodit i jako sekundární stolek do Vašeho obýváku, nebo například do pokoje pod notebook k posteli. Je vyroben kvalitně, jednoduše, takže určitě bude sloužit roky a roky. Stačí vybrat barvičku, objednat... Moderní květinový stolek čtvercový model ONDRA 879 Stolek na květiny s ozdobnou stříbrnou lištou Korpus Kvetinovy stolek standardně vyroben z laminované, středně zhuštěné dřevovláknité MDF desky o síle 18 mm s dekorativní melaminovou f...

Květinový stolek čtverec 51 x 51 cm oblé nohy

Tradičnější kvetinovy stolek to sice je, ale i tak zaujme svým designem. Zaoblené nohy mu dodávají na eleganci a lehkosti, snadno tak může zdobit právě i Váš interiér. Je univerzální, takže jej můžete využít takřka kdekoliv. Na chodbě, v kanceláří, obývacím pokoji i kdekoli jinde. Moderní květinový stolek čtvercový model ONDRA 881 Odkládací stolek s policí v barvě ořech ecco Korpus Stolek na květiny je standardně vyrobený z laminované, středně zhuštěné dřevovláknité MDF desky o síle 18mm s deko...

Květinový stolek ø 51 cm kruh oblé nohy

Kvetinovy stolek, který sice může sloužit jen jako podstavec pro Váš fíkus, ale rozhodně si zaslouží větších rolí! Je vyrobený z mimořádně kvalitního lamina, takže určitě svou bytelností nezklame, stejně jako atraktivním provedením, které zaručuje, že jej můžete bez obav postavit kamkoliv. Moderní květinový stolek kulatý model ONDRA 880 Kulatý stoleček na květiny s policí Korpus Stolek na květiny je standardně vyrobený z laminované, středně zhuštěné dřevovláknité MDF desky o síle 18mm s dekorat...

Stolek LOIRA odkládací

Elegantní kulatý třínohý odkládací - květinový stolek

Halmar Odkládací stolek Artena

Moderní designový odkládací stolek je zhotoven z čirého skla. Spodní část lze využít na odkládání časopisů. Lze využít na odkládání nápojů nebo také jako květinový stolek.

Halmar Odkládací stolek Mira

Kulatý odkládací stolek Mira je zhotoven v kombinaci zrcadla a chromované ocele v měděné barvě. Lze využít nejen k sedací soupravě na odkládání nápojů, ale např. jako květinový stolek. Dodáváno v demontu.

Halmar Odkládací stolek Rolo

Moderní odkládací stolek Rolo lze využít nejen k sedací soupravě na odkládání nápojů, ale také jako květinový stolek. Je vyroben v kombinaci ohýbané překližky a práškované ocele. Barevné provedení přírodní buk/černá. Dodáváno v demontu.

Tempo Kondela Příruční stolek CARTER - černá / ořech

Praktický příruční stolek je vyroben z MDF a kovu v barevném provedení ořech / černá.Skvěle se hodí např. k sedací soupravě na odkládání drobností či nápojů nebo jako stolek květinový. Stolek je dodáván v demontu.

Tempo Kondela Příruční stolek KALA - dub / černá

Praktický příruční stolek je vyroben z MDF a kovu v barevném provedení dub / černá.Skvěle se hodí např. k sedací soupravě na odkládání drobností či nápojů nebo jako stolek květinový. Stolek je dodáván v demontu.

Tempo Kondela Příruční stolek KALEB - dub / černá

Praktický příruční stolek je vyroben z MDF a kovu v barevném provedení dub / černá.Skvěle se hodí např. k sedací soupravě na odkládání drobností či nápojů nebo jako stolek květinový. Stolek je dodáván v demontu.

Halmar Odkládací stolek Kirby

Moderní a elegantní odkládací stolek Kirby je praktickým doplňkem v interiéru, který využijete nejen u sedací soupravy k odkládání nápojů, ale hodí se i jako stolek květinový. Je vyroben v kombinaci laminované MDF a práškované ocele v barevném provedení dub sonoma tmavá a černá. Dodáváno v demontu.

Halmar Odkládací stolek Solo 3

Praktický odkládací stolek Solo 3 je zhotoven v kombinaci čirého skla a chromované oceli. Lze využít nejen na odkládání nápojů k sedací soupravě, ale i jako stolek květinový. Dodáváno v demontu.

Tempo Kondela Příruční stolek JAKIM TYP 1 - dub / černá

Praktický příruční stolek je vyroben z MDF a kovu v barevném provedení dub / černá.Skvěle se hodí např. k sedací soupravě na odkládání drobností či nápojů nebo jako stolek květinový. Stolek je dodáván v demontu.

Tempo Kondela Příruční stolek JAKIM TYP 2 - dub / bílá

Praktický příruční stolek je vyroben z MDF a kovu v barevném provedení dub / bílá.Skvěle se hodí např. k sedací soupravě na odkládání drobností či nápojů nebo jako stolek květinový. Stolek je dodáván v demontu.

Tempo Kondela Příruční stolek VADIM - černé tvrzené sklo / ocel

Příruční stolek je vyroben z tvrzeného skla a oceli. Skvěle se hodí např. k sedací soupravě na odkládání drobností či nápojů nebo jako stolek květinový. Stolek je dodáván v demontu.

Tempo Kondela Příruční stolek Zoela - bílá

Praktický příruční stolek na kolečkách, se kterým se velmi snadno manipuluje. Stolek je vyroben v bílém barevném provedení.Skvěle se hodí např. k sedací soupravě na odkládání drobností či nápojů nebo jako stolek květinový. Stolek je dodáván v demontu.

Autronic Sklápěcí stolek 84200-03 WT

Provedení: Praktický sklápěcí stolek je vyroben v kombinaci bílé desky a chromové konstrukce. Stolek má široké využití, lze ho využít jako přístavný stolek k sedací soupravě či jako stolek květinový.

Tempo Kondela Příruční stolek na kolečkách CARMEL - ořech / černá

Praktický příruční stolek na kolečkách, se kterým se velmi snadno manipuluje. Je vyroben z MDF a kovu v barevném provedení ořech / černá.Skvěle se hodí např. k sedací soupravě na odkládání drobností či nápojů nebo jako stolek květinový. Stolek je dodáván v demontu.

Tempo Kondela Příruční stolek RONIN - černý dub / černá

Praktický příruční stolek je vyroben z MDF a kovu v barevném provedení černý dub / černá.Skvěle se hodí např. k sedací soupravě na odkládání drobností či nápojů nebo jako stolek květinový. Stolek je dodáván v demontu.

Tempo Kondela Příruční stolek s kolečky DERIN - bílá

Praktický příruční stolek na kolečkách, se kterým se velmi snadno manipuluje. Je vyroben v kombinaci MDF a kov v bílém barevném provedení Skvěle se hodí např. k sedací soupravě na odkládání drobností či nápojů nebo jako stolek květinový. Stolek je dodáván v demontu.

Tempo Kondela Příruční stolek CAMERO - dub sonoma / černá

Praktický příruční stolek je vyroben z foliované MDF a kovu v barevném provedení dub sonoma / černá.Skvěle se hodí např. k sedací soupravě na odkládání drobností či nápojů nebo jako stolek květinový. Stolek je dodáván v demontu.