Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Label m curl spray 200ml

Nalezeno:    1 produkt


label.m Blow Out Spray 200ml

Sprej před vyfoukáním vlasů pro objem a ochranu, lehce tuží, hydratuje a chrání před působením horkého vzduchu a UV zářením, pro objem a lesk, nezatěžuje vlasy, chrání poškozené vlasy, obsahuje zázvor, lilii, jalovec, jasmín.

Více informací
od 245 Kč
Koupit nejlevněji

label.m Sea Salt Spray 200ml

Obsahuje výtažky z mořských řas, dodává vlasům objem a tvar. Vhodný pro vytváření rozevlátých účesů s výraznými texturami. Exkluzivní Enviroshield Complex, vyvinut speciálně pro Label.m, chrání vlasy před UV zářením.

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

label.m Heat Protection Spray 200ml

Styling v podobě spreje pro vlasy často upravované teplem (žehličkou, kulmou, fénem). Chrání vlasy před poškozením teplem a UV paprsky.

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

Schwarzkopf Professional OSiS+ Session Label Volumising Root Spray Mousse

Pěna pro objem od kořínků. Okamžitě vlasy nadzvedne u kořínků a vytváří objem. Dlouhotrvající efekt. Fixace je zvyšována vrstvením produktu. Nevytváří slepený ani ztvrdlý pocit. Dodává vlasům tvar. Velmi lehké složení nezatěžuje vlasy. Použití: Před použitím přotřepejte. Nastříkejte pěnu přímo ke kořínkům, nebo do celé délky vlhkých vlasů. Fixace je stupňována vrstvením.

Více informací
od 234 Kč
Koupit nejlevněji

Schwarzkopf Professional OSiS+ Session Label Salt Spray

Slaný sprej pro plážové účesy. Okamžitě vytvoří na vlasech hrubší texturu - pro plážový vzhled. Dodává vlasům perfektní tvar. Zamezuje poletování vlasů. Vlasy jsou citelně pevnější a plnější. Vhodný pro všechny délky vlasů. Dodává definici vlnitým a kudrnatým vlasům. Použití: Nastříkejte na délky suchých nebo vlhkých vlasů. Nechte vlasy přirozeně uschnout nebo vyfénujte difuzérem.

Více informací
od 176 Kč
Koupit nejlevněji

label.m Blow Out Spray 200ml

Sprej před vyfoukáním vlasů pro objem a ochranu. Chrání vlasy před vysokými teplotami během stylingu Poskytuje ochranu před poškozením vlivem UV záření Posiluje vlasy pro vyšší odolnost Podporuje objem a přirozený, definovaný tvar vlasů Dodává lesk Aktivní ingredience Obsahuje zázvor, lilii, jalovec, jasmín a fík pro výživu a lesk. Exkluzivní Enviroshield Complex, vyvinutý speciálně pro label.m, chrání vlasy před UV zářením a vysokými teplotami. Použití Nastříkejte na ručníkem vysušené vlasy. N...