Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Label m shine spray 50ml

Nalezeno:    1 produkt


label.m Curl Define Define Shine Top Coat

Sérum pro definici vln a dodání lesku. Vlastnosti Krotí polétavé kudrliny Definuje tvar vln pro hladký lesklý efekt bez krepatění Poskytuje dlouhotrvající hydrataci Chrání vlasy před poškozením Poskytuje ochranu před vysokými teplotami a UV zářením Obnovuje vitalitu vlasů bez toho, aniž by je zatížil Dodává vlasům hebkost, usnadňuje rozčesávání Klíčové složky Extrakt ze semen baobabu, baobab olej a buriti olej - pro dlouhotrvající hydrataci, ochranu a obnovu vitality bez zatížení Enviroshield Complex - exkluzivní technologie poskytuje ochranu před vysokými teplotami při stylingu a UV zářením Použití Malé množství přípravku naneste na ruce a poté rovnoměrně distribuujte na suché vlasy pro definici tvaru vln.

Více informací
od 259 Kč
Koupit nejlevněji

MoroccanOil Lesk Glimmer Shine Spray

Moroccanoil Glimmer Shine Spray představuje neviditelný závoj čirého zářivého lesku s arganovým olejem. Vlastnosti Naplněn arganovým olejem a UV filtry Poskytuje okamžitý lesk a ochranu proti škodlivé látkám Vytváří světelný lesk, bez zatížení vlasů Vlasy budou hedvábně hebké a bez krepatění Není testováno na zvířatech Žádné živočišné složky Zabarvená láhev udržuje přípravek dlouho v perfektním stavu Použití Nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti 25-30 cm. Vyhněte se nadměrného použití přípravku. Neupravujte dále vlasy po aplikaci tohoto přípravku.

Více informací
od 428 Kč
Koupit nejlevněji

label.m Curl Define Define Shine Top Coat 50ml

Sérum pro definici vln a dodání lesku. Vlastnosti Krotí polétavé kudrliny Definuje tvar vln pro hladký lesklý efekt bez krepatění Poskytuje dlouhotrvající hydrataci Chrání vlasy před poškozením Poskytuje ochranu před vysokými teplotami a UV zářením Obnovuje vitalitu vlasů bez toho, aniž by je zatížil Dodává vlasům hebkost, usnadňuje rozčesávání Klíčové složky Extrakt ze semen baobabu, baobab olej a buriti olej - pro dlouhotrvající hydrataci, ochranu a obnovu vitality bez zatížení Enviroshield C...