Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Label m texturising volume spray 200 ml

Nalezeno:    5 produktů


Balmain Hair Texturising Volume Spray

Sprej pro maximální objem od kořínků. Vlastnosti Zvyšuje plnost vlasů a zajišťuje okamžité nadzvednutí u kořínků Dodává vlasům maximální objem, definici a texturu Poskytuje silné držení pro dlouhotrvající objem Obnovuje účes a dodává vlasům nový život Chrání vlasy před extreními vlivy Propůjčuje vlasům charakteristickou smyslnou vůni Balmain Klíčové složky Protein z hedvábí a arganový olej - podporují optimální zadržování vlhkosti uvnitř vlasových buněk, opravují a chrání poškozené, suché a slabé vlasy před vnějšími vlivy Použití Dobře protřepte a nastříkejte ze vzdálenost 15-20 cm ke kořínkům. Aplikujte do ručníkem vysušených nebo suchých vlasů. Používejte klidně každý den.

Více informací
od 512 Kč
Koupit nejlevněji

Label.m Texturising Volume Spray - objemový sprej 200 ml

Dokonalá kombinace suchého šampónu a laku na vlasy. Dodá vlasům objem a zároveň účes zafixuje. Kombinuje texturizační výhody Dry Shampoo a Hairspray pro maximální objem. Suchá mlha, která okamžitě ve vlasech vytváří strukturu, perfektní pro dramatický vyčesaný efekt. Dodává vlasům

Label.m Brunette Texturising Volume Spray - objemový sprej pro brunetky 200 ml

Brunette Texturising Volume Spray je jemná, suchá mlha, která propůjčuje vlasům strukturu a okamžitě vytváří objem vlasů s maximálním efektem. Perfektní pro dramaticky vyčesaný efekt. Dokonalá kombinace suchého šampónu a laku na vlasy pro brunetky. Dodá vlasům objem a zároveň účes zafixuje. Tento univerzální stylingový sprej byl speciálně navržen pro tmavě zbarvené vlasy. Kombinuje vlastnosti textury Dry Shampoo Hairspray a podpory pro extrémní objem.

label.m Tvarující objemový sprej pro hnědé a tmavé odstíny vlasů (Brunette Texturising Volume Spray) 200 ml

Sprej pro tmavé odstíny je spojením suchého šamponu a laku na vlasy, díky tomu docílíte zpevněte vlasů na dlouhé hodiny. Váš účes bude objemný, nadýchaný a patřičně zpevněný. Je perfektním přípravkem zejména pro vyčesané účesy.

label.m Texture Styling Set

Získejte profesionální výsledky z domova, které jsou hodné pro salony, pomocí sady label.m. Dárková sada kombinuje sprej s mořskou solí, mlhou zvyšující objem a profesionální kartáč na vlasy. Set obsahuje sprej s mořskou solí Sea Salt Spray 200 ml objemový sprej Texturising Volume Spray 200 ml keramický kulatý kartáč Large Hot Brush Large