Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Label m volume mousse 200 ml

Nalezeno:    7 produktů


label.m Volume Mousse 200ml

Pěna pro objem od kořínků, vhodná pro všechny typy vlasů. Chrání před vyblednutím barvy, drží a dodává objem, umožňuje vytvořit výrazné a ostré textury účesu.

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

Londa Professional Impressive Volume Leave-in Conditioning mousse

<p>Bezoplachový kondicionér v pěně pro jemné vlasy bez objemu.</p> <ul> <li>Pěnová textura pro <strong>objem</strong> a <strong>sílu</strong> vlasů bez zatížení.</li> <li>Okamžitě dodává jemným vlasům objem.</li> </ul><h3>Klíčové ingredience:</h3> <ul> <li>Citrónová tráva - lékařská rostlina, která obsahuje velké množství esenciálních olejů známých pro jejich pečující účinky.</li> <li>Bambus - je jednou z nejrychleji rostoucích rostlin a obsahuje látku lignin, která poskytuje posilující efekt, lehkost a pružnost.</li> </ul>

Více informací
od 162 Kč
Koupit nejlevněji

Schwarzkopf Professional OSiS+ Session Label Volumising Root Spray Mousse

Pěna pro objem od kořínků. Okamžitě vlasy nadzvedne u kořínků a vytváří objem. Dlouhotrvající efekt. Fixace je zvyšována vrstvením produktu. Nevytváří slepený ani ztvrdlý pocit. Dodává vlasům tvar. Velmi lehké složení nezatěžuje vlasy. Použití: Před použitím přotřepejte. Nastříkejte pěnu přímo ke kořínkům, nebo do celé délky vlhkých vlasů. Fixace je stupňována vrstvením.

Více informací
od 234 Kč
Koupit nejlevněji

Label.m Volume Mousse - pěna pro objem od kořínků 200 ml

Pěna pro objem od kořínků, vhodná pro všechny typy vlasů. Chrání před vyblednutím barvy, drží a dodává objem, umožňuje vytvořit výrazné a ostré textury účesu.

Label.m Texturising Volume Spray - objemový sprej 200 ml

Dokonalá kombinace suchého šampónu a laku na vlasy. Dodá vlasům objem a zároveň účes zafixuje. Kombinuje texturizační výhody Dry Shampoo a Hairspray pro maximální objem. Suchá mlha, která okamžitě ve vlasech vytváří strukturu, perfektní pro dramatický vyčesaný efekt. Dodává vlasům

Label.m Brunette Texturising Volume Spray - objemový sprej pro brunetky 200 ml

Brunette Texturising Volume Spray je jemná, suchá mlha, která propůjčuje vlasům strukturu a okamžitě vytváří objem vlasů s maximálním efektem. Perfektní pro dramaticky vyčesaný efekt. Dokonalá kombinace suchého šampónu a laku na vlasy pro brunetky. Dodá vlasům objem a zároveň účes zafixuje. Tento univerzální stylingový sprej byl speciálně navržen pro tmavě zbarvené vlasy. Kombinuje vlastnosti textury Dry Shampoo Hairspray a podpory pro extrémní objem.

label.m Tvarující objemový sprej pro hnědé a tmavé odstíny vlasů (Brunette Texturising Volume Spray) 200 ml

Sprej pro tmavé odstíny je spojením suchého šamponu a laku na vlasy, díky tomu docílíte zpevněte vlasů na dlouhé hodiny. Váš účes bude objemný, nadýchaný a patřičně zpevněný. Je perfektním přípravkem zejména pro vyčesané účesy.

label.m Texture Styling Set

Získejte profesionální výsledky z domova, které jsou hodné pro salony, pomocí sady label.m. Dárková sada kombinuje sprej s mořskou solí, mlhou zvyšující objem a profesionální kartáč na vlasy. Set obsahuje sprej s mořskou solí Sea Salt Spray 200 ml objemový sprej Texturising Volume Spray 200 ml keramický kulatý kartáč Large Hot Brush Large