Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ladicky pro akusticke nastroje

Nalezeno:    844 produktů


Roland AC 60

<p>Kombo pro akustické nástroje</p>&nbsp;ROLAND AC-60 ACOUSTIC CHORUS<br />Roland Acoustic Chorus je řada tranzistorových komb, která jsou určena speciálně pro akustické kytary, případně doplněné mikrofonem či jiným zdrojem signálu. Jejich design vychází ze zkušeností, které firma Roland získala s legendárním Jazz Chorus, akorát je vše uzpůsobeno tak, aby zvuk dal vyniknout přednostem akustických nástrojů.</p> <p>AC-60 je model vybavený koncovým zesilovač, v jehož schopnostech je dodat výkon 2x 30 Wattů, ty pak ve zvuk přetaví dva 6,5palcové reproduktory. Nabízí dva kanály, z nichž první je určen pro kytaru a druhý pro mikrofon či jiný zdroj signálu.</p> <p>Ovladače jsou umístěny na horním panelu. Pro kytarový kanál je zde zabudován samozřejmě vstup, ovladač hlasitosti a pak také 3pásmový...

Více informací
od 12 990 Kč
Koupit nejlevněji

MARSHALL AS50DC Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. MARSHALL AS50DC Toto kombo pro akustické kytary je završením dosavadního 20letého vývoje akustických komb Marshall, která jsou oblíbená a oceňovaná po celém světě.

One Forall Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. ACUS ONE-FORALL Společnost Acus byla založena před 40 lety v italském městě Recanati.

Roland AC-40 Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. ROLAND AC-40 ACOUSTIC CHORUS Roland Acoustic Chorus je řada tranzistorových komb, která jsou určena speciálně pro akustické kytary, případně doplněné mikrofonem či jiným zdrojem signálu.

One Forall Wood Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. Akustické kombo Acus One Forall Wood je skvělou volbou pro zpěváky, co se doprovází na hudební nástroj (piano, keyboard, akustickou kytaru atd.). Jistě ale nadchne i menší hudební tělesa, tj. dua či tria.

Joyo AC-40 Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. Akustické kombo AC-40 od značky Joyo navazuje na předchozí, menší, model AC-20. Na základě četných žádostí nabízí dvojnásobný výkon v podobě čtyřiceti wattů a vestavěnou dobíjecí baterii s výdrží tří hodin.

MARSHALL AS50DG Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. ACOUSTIC SERIES Pokud hledáte ten pravý aparát pro Vaši akustickou kytaru, rozhodně neopomeňte tuto řadu od legendárního britského výrobce kytarových aparátů.

Joyo AC-20 Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. Kombo pro akustické kytary Joyo AC-20 pokračuje v tradici značky a nabízí ozvučení vašeho akustického nástroje za dostupnou cenu. Jedná se o dvoukanálový aparát s nástrojovým (kytarovým) a mikrofonním vstupem a příslušnými samostatnými ovladači obou kanálů.

Fender Acoustic 100 Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. Nová tranzistorová komba ze série Acoustic jsou stavěna pro přirozenou reprodukci zvuku elektroakustické kytary, akustických nástrojů nebo zpěvu. Poskytují plnohodnotný zvukový zážitek a bohatou výbavu.

Fender Acoustasonic 15 Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. FENDER ACOUSTASONIC 15 Aparáty z řady Fender Acoustasonic jsou stavěny tak, aby maximálně přesně reprodukovaly zvuk elektroakustické kytary či jiných akustických nástrojů a případně i zpěvu.

One Forstreet Wood Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. Společnost Acus byla založena před 40 lety v italském městě Recanati. Její majitelé se od samého začátku zaměřovali na akustické zesilovače a komba, která by akustickým nástrojům neubírala nic na jejich přirozeném zvuku a pouze je jasně a čistě zesílila.

BOSS Acoustic Singer Pro Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. Komba ze série Acoustic Singer jsou určena především pro písničkáře s kytarou nebo jiným akustickým nástrojem, kterým zajistí vše potřebné pro kvalitní vystoupení. Oba kanály disponují třípásmovými korekcemi, ochranou proti zpětné vazbě a reverbem.

One Forstrings 8 Wood 2.0 Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. Akustické kombo One-Forstrings 8T italské značky Acus s výkonem 200 W je určeno především malým akustickým či folkovým uskupením a písničkářům.

Oneforstrings 5T Wood White Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. Akustické kombo Oneforstrings 5T Wood White s výkonem 50 W (10 W tweeter + 40 W woofer) je určeno především akustickým či folkovým duům s písničkářům.

Oneforstrings 8 Wood Cut 2.0 Kombo pro akustické nástroje

Kombo pro akustické nástroje. Akustické kombo Oneforstrings 8 Wood Cut 2.0 italské značky Acus s výkonem 200 W (50 W tweeter + 150 W woofer) je určeno především malým akustickým či folkovým uskupením a písničkářům.