Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Laminatove desky na korbu

Nalezeno:    259 produktů


Rozkládací regál KAROL 2 sonoma

Rozkládací regál KAROL 2. Regál má posuvnou část, takže je možné jej roztáhnout až na šířku 140 cm nebo dát do rohu a vybízí tak k dalším nápadům, jak využít prostor. Nábytek je vyroben z kvalitní laminátové desky ( 22 mm ) v barvě dub sonoma. Dodáváme v demontovaném stavu.

Komoda Jacob III 150cm Dub Sonoma/Bílá

Moderní komoda z velmi kvalitní laminátové desky 16 mm, odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a vlhkosti. Kvalitní materiál je zárukou kvalitního výrobku, který zajistí spokojenost uživatelů. Moderní barevnost komody podtrhuje zajímavý design, díky němuž vynikne mezi dalšími podobnými výrobky. Komoda Jacob je vybavena prostornými šuplíky namontovanými na kvalitních kolejničkách.

Casarredo Nástavec nad skříň BASIA 2D AH-552 sv./tm. jasan šimo

Nástavec nad skříň 2D BASIA. Vytvořený v příjemných kontrastních barevných kombinacích. Vodorovné plochy jsou ve světlých odstínech, které opticky rozšiřují prostor. Je vyroben z laminátové desky v barvě jasan šimo, korpus je z tmavého odstínu a dvířka ze světlého. Vhodný na dvoudveřovou skříň Basia. Dodáváme v demontovaném stavu.

Předsíňová stěna PALERMO dub sonoma

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Moderní předsíňová stěna vhodná do menších prostorů. Stěna je vyrobena z kvalitní laminátové desky v barvě dub sonoma. Součástí stěny jsou - skříňka na boty, vysoká skříň, dva věšáky na bundy, polička a na dveřích je zrcadlo. Dodáváme v demontovaném stavu.

Nádstavec nad skříň BASIA 3D AH-553 sv./tm. jasan šimo

Nádstavec nad skříň 3D BASIA je vytvořený v příjemných kontrastních barevných kombinacích. Vodorovné plochy jsou ve světlých odstínech, které opticky rozšiřují prostor. Je vyrobena z kvalitní laminátové desky v barvě jasan šimo, kde korpus je z tmavého odstínu a dvířka ze světlého. Vhodný na třídveřovou skříň Basia. Dodáváme v demontovaném stavu.

Předsíňová stěna MARK 150 dub sonoma/wenge tmavý

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Moderní předsíňová stěna se zrcadlem. Stěna je vyrobena z kvalitní laminátové desky v barevné kombinaci dub sonoma/wenge tmavý. Součástí stěny jsou - skříňka na boty, vysoká skříň, tři věšáky na bundy, police a skřínka s policemi, kde na dveřích je zrcadlo. Dodáváme v demontovaném stavu.

Předsíňová Stěna Justus 97cm Bílá/Dub Sonoma

Moderní předsíňová stěna zhotovená z velmi kvalitní laminátové desky 16 mm, odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a vlhkosti. Kvalitní materiál je zárukou kvalitního výrobku, který zajistí spokojenost uživatelů. Moderní barevnost předsíňové stěny podtrhuje zajímavý design, díky němuž vynikne mezi dalšími podobnými výrobky. Namontované police poskytují dostatek prostoru a věšáky dodatečné místo na svrchní oděv.

KAROL rozkládací regál, dub sonoma

Rozkládací regál Regál má posuvnou část, takže je možné jej roztáhnout až na šířku 140 cm nebo dát do rohu a vybízí tak k dalším nápadům, jak využít prostor. Nábytek je vyroben z kvalitní laminátové desky (22 mm). Rozměry (šxvxh): 70-140 x 187 x 33 cm Materiál: LTD (lamino) Barva: dub sonoma Dodání v demontu Záruka 24 měsíců.

Nádstavec nad skříň BASIA 2D AH-552, belfort/wenge

Nádstavec nad dvoudveřovou skříň je vytvořený v příjemných kontrastních barevných kombinacích. Vodorovné plochy jsou ve světlých odstínech, které opticky rozšiřují prostor. Je vyroben z kvalitní laminátové desky v barvě dub belfort, korpus je v barvě wenge. Vhodný na dvoudveřovou skříň. Výška: 43 cmŠířka: 80 cmHloubka: 49 cmBarva: dub belfort/wengeMateriál:LTD (lamino)Dodáváno v demontu, záruka 24 měsíců.

Casarredo RTV kombinovaná stěna ROCHEL belfort/wenge

Televizní stěna ROCHEL v moderním provedení. Je vytvořená v příjemných kontrastních barevných kombinacích. Vodorovné plochy jsou ve světlých odstínech, které opticky rozšiřují prostor.  Vyrobena z kvalitní laminátové desky v barvě dub belfort, korpus je v barvě wenge. Stěna obsahuje praktické police, zásuvky a skříňku. Prostor na TV: 102 x 118 cm (49 palců) Vnitřní rozložení prostoru viz perokresba. Dodáváme v demontovaném stavu.

RTV kombinovaná stěna ROCHEL belfort/wenge

Televizní stěna ROCHEL je vytvořená v příjemných kontrastních barevných kombinacích. Vodorovné plochy jsou ve světlých odstínech, které opticky rozšiřují prostor. Je vyrobena z kvalitní laminátové desky v barvě dub belfort, korpus je v barvě wenge. Stěna obsahuje praktické police, zásuvky a skříňku. Prostor na TV tvoří 102 x 118 cm ( 49 palců ). Vnitřní rozložení prostoru viz perokresba. Dodáváme v demontovaném stavu.

Casarredo Obývací stěna ROCHEL I belfort/wenge

Obývací stěna ROCHEL je vytvořená v příjemných kontrastních barevných kombinacích. Vodorovné plochy jsou ve světlých odstínech, které opticky rozšiřují prostor. Stěna je vyrobena z kvalitní laminátové desky v barvě dub belfort, korpus je v barvě wenge. Sestava se skládá (šxvxh) - 2-dveřová šatní skříň (80x212x45cm) a kombinované RTV stěny se zásuvkami (200x212x45cm). Prostor na TV tvoří 102x118cm (49 palců). Dodáváme v demontovaném stavu.

Rozkládací regál KAROL 2 wenge

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Rozkládací regál KAROL 2. Regál má posuvnou část, takže je možné jej roztáhnout až na šířku 140 cm nebo dát do rohu a vybízí tak k dalším nápadům, jak využít prostor. Nábytek je vyroben z kvalitní laminátové desky ( 22 mm ) v barvě wenge. Dodáváme v demontovaném stavu.

Nádstavec nad skříň BASIA 2D AH-552 belfort/wenge

Konkrétní variantu produktu s Vámi vybereme po dokončení objednávky.Nádstavec nad skříň 2D BASIA je vytvořený v příjemných kontrastních barevných kombinacích. Vodorovné plochy jsou ve světlých odstínech, které opticky rozšiřují prostor. Je vyroben z kvalitní laminátové desky v barvě dub belfort, korpus je v barvě wenge. Vhodný na dvoudveřovou skříň Basia. Dodáváme v demontovaném stavu.