Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Latexova manzeta

Nalezeno:    6 produktů

Podobné fráze:Fantasy - latexová manžeta na penis

Elastický latexový postroj pro Vašeho chlapáka, ve kterém naleznete rychlou zálibu. Vedle působivého postroje nejen pro vyznavače latex a S/M uvítáte prodloužení akce, díky škrtícímu efektu. Díky bezešvému provedení lze očekávat dlouhou životnost.

Latexová náhradní manžeta k pumpám na penis (černá)

Latexová náhradná manžeta, špeciálne k pumpám na penis. Dá sa použiť ku všetkým vzduchovo - vákuovým pumpám, dokonale priľne. V predaji je v prírodnej a v čiernej farbe.

Latexová náhradní manžeta k pumpám na penis (přírodní)

Latexová náhradná manžeta, špeciálne k pumpám na penis. Dá sa použiť ku všetkým vzduchovo - vákuovým pumpám, dokonale priľne. V predaji je v prírodnej a v čiernej farbe.

Manžeta na penis a varlata STIMULAČNÍ | You2Toys

Latexová dráždící černá manžeta na penis a varlata. Pevně oddělí varlata od penisu a sevře je společně s kořenem, čímž docílíte pevnějšího a tvrdšího údu. Tvar návleku po nasazení vyvolává pocit sevření rukou. Materiál je pružný, a tak se přizpůsobí všem velikostem.

Masturbátor s vakuovou pumpou VIBRAČNÍ | California Exotic

Kombinace vagíny a vakuové pumpy s vibracemi. Masturbátor je vyroben z gelového materiálu oranžové barvy. Odsátím vzduchu pomocí balonku dosáhnete maximální přilnavosti k penisu. Zapnutím vibrací mnohonásobně zvýšíte Vaše prožitky. U vstupu latexová manžeta a vymodelovaný klitoris. Délka 20,5 cm, průměr vstupu 3,5 cm. Plynulá regulace vibrací, pohon na 2xAA baterie.

YOU2TOYS Vibro Präser - vibrátor na žalud

Zmyselne dráždivá vlna orgazmu pre mužov! Úžasný majster - stimulátor žaluďa! Jednoducho iba založte túto malú latexovú manžetu na vrchol penisu, zapnite intenzívnu, dráždivú vibráciu a extáza na seba nenechá dlho čakať. Latexová manžeta prírodnej farby, so silnou, plynule nastaviteľnou vibráciou, ktorá sa jednoducho prepína káblovým ovládačom. Celková dĺžka stimulátora cca. 8 cm, priemer 3,5 cm, avšak veľmi pružný, vyhovuje každej veľkosti. Materiál: latex, ABS. Produkt funguje na 2 ks ceruzko...