Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Latkova panenka 100 cm

Nalezeno:    587 produktů


Simba Panenka látková 45 cm

Tato velká panenka v krásných barevných šatečkách je lehoučká a měkoučká, což z ní činí ideální hračku pro klidné usínání i pro každodenní dobrodružství. Vlásky má spletené do copánků a zajisté se rychle stane oblíbenou hračkou každé malé holčičky.

Více informací
od 238 Kč
Koupit nejlevněji

Simba Panenka Cheeky látková 38 cm

Tato velká panenka v krásných barevných šatečkách je lehoučká a měkoučká, což z ní činí ideální hračku pro klidné usínání i pro každodenní dobrodružství. Vlásky má spletené do copánků a zajisté se rychle stane oblíbenou hračkou každé malé holčičky. Nelze vybrat konkrétní variantu, zasíláme dle aktuálních skladových zásob! Specifikace: Tato hadrová panenka je velice měkká a lehká. Vlásky jsou spleteny do copánků. Panenka má na sobě krásné barevné šatečky a na hlavě klobouk. Velikost panenky: 38 cm. Lze prát v ruce. Vhodné pro děti již od 12 měsíců. Různé barvy

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

Bigjigs Toys Látková panenka Daisy 25 cm

Látková panenka. Pomáhá uklidňovat dítě. Učí rozpoznávat barvy. Rozvíjí dotykové smysly. Učí chytat do dlaně. Materiál příjemný na dotek. Vhodné pro děti od narození 0m+. 1. jakost. Velikost hračky je cca 27cm.

Více informací
od 265 Kč
Koupit nejlevněji

Bigjigs Toys Látková panenka Harry 25 cm

Látková panenka Tomášek. Pomáhá uklidňovat dítě. Učí rozpoznávat barvy. Rozvíjí dotykové smysly. Učí chytat do dlaně. Materiál příjemný na dotek. Vhodné pro děti od narození 0m+. 1. jakost. Velikost hračky je okolo 27cm.

Více informací
od 298 Kč
Koupit nejlevněji

Bigjigs Toys Látková panenka Poppy 25 cm

Seznamte se s Poppy veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo i pomazlí. Poppy nosí krásné a příjemné oblečení s hezkým květinovým designem a těší se na společné přátelství s vaším dítětem.

Více informací
od 267 Kč
Koupit nejlevněji

Bigjigs Toys Látková panenka Susie 38 cm

Seznamte se s panenkou Susie veselou, barevnou a tradiční panenkou, s níž se vaše dítě rádo i pomazlí. Susie nosí krásné a příjemné barevné oblečení a těší se na společné přátelství s vaším dítětem.

Více informací
od 421 Kč
Koupit nejlevněji

Panenka hadrová 30 cm

<p>Originální set s hadrovou panenkou<strong> New Heights </strong>od<strong> Santoro London. </strong></p><p>Sada obsahuje: hadrovou panenku a Šperkovnice.</p><p>Vhodné jako dárek.</p>

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Panenka hadrová, 50 cm

Látková panenka Metoo Smile - 1ks, vhodné již od narození &lt;strong&gt;Hadrová panenka Metoo Smile s červenou čepičkou a modrými botičkami.&lt;/strong&gt; &lt;br /&gt; &lt;br /&gt;Panenka je vyrobena z extrémně měkkého materiálu. &lt;br /&gt;Panena Metoo Smile má zajímavé prvky, jako je velká hlava, oči s řasami a dlouhé nohy, které vzbuzují zájem mezi nejmladšími. &lt;br /&gt; &lt;br /&gt;I přes svou velikost je panenka lehká, na hlavě má ouško což dětem usnadňuje nošení nebo si ji mohou hezky pověsit vedle postýlky. &lt;br /&gt; &lt;br /&gt;&lt;strong&gt;Celková délka i s ouškem : 50 cm.&lt;/strong&gt; &lt;br /&gt;&lt;strong&gt;Materiál:&lt;/strong&gt; 100% Polyester. &lt;br /&gt; &lt;br /&gt; &lt;br /&gt;&lt;strong&gt;Panenky jsou originální a mají symbol CE, což znamená, že produk...

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

BABY ONO Hračka panenka Lily žlutá 37cm

Lily je první hadrová panenka pro nejmenší holčičky. Má kudrnaté vlasy, odnímatelné šaty a krásnou vyšívanou košili. Vhodné pro děti od narození. Vlastnosti: posiluje sociální a emocionální rozvoj dítěte vhodné na hraní a učení rozvíjí fantazii dítěte dává pocit bezpečí vhodné pro děti od narození výška 37 cm

Více informací
od 288 Kč
Koupit nejlevněji

MaDe Panenka Adélka cm funkcí

Krásná panenka Adélka umí říct 50 českých vět a zazpívá vám jednu českou písničku. Výška panenky je 40 cm. Vhodná pro děti od 3 let.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Látková panenka 40 cm

Látková panenka s usměvavou tvářičkou bude nejlepším přítelem každého dítěte. Panenka je vyrobena z kvalitního plátna a vyplněna měkkými komponentami, proto je měkká a příjemná na dotek. Cena je za 1 ks. Hračka je vhodná pro děti od 12 měsíců. Velikost panenky: 40 cm

Látková panenka 29 cm

Látková panenka je krásná panenka, která bude jistě skvělým společníkem každého děvčátka. Stanou se z nich nerozlučné kamarádky, které se bez sebe nikde nepohnou. Panenka je vyrobena z materiálu příjemného na dotek a na objímání. Každé holčička touží mít vlastní panenku, které může svěřit všechna svá tajemství. Nakolik je více barev oblečení, dodává se náhodným výběrem. Výška panenky je 29 cm.

Panenka látková 30 cm

Velmi krásná hadrová pa­nenka pro holky vyrobená z látky, nebo různých textílií a její ručičky i nožičky se libovolně hýbou. Panenka je vysoká 30 cm. Hračka je krásně měkká, jemná a výborně se hodí na každodenní hraní. Díky jejímu měkkému hadrovému tělíčku, mouho i spát v noci v postýlce.

Panenka látková 30 cm

Panenka je krásně měkká, jemná a výborně se hodí na každodenní hraní. Výborná do postele na spaní. Také skvělá hračka na cesty, protože je lehoučká a všude se vejde. Panenka má vlněné barevné vlásky. Jelikož je panenka hadrová, tak se jí ručičky i nožičky libovolně hýbou.

Panenka látková 20 cm

Moje první panenka o velikosti 20 cm je určena už i pro ty nejmenší maminky. Látkové panenky neobsahují žádné tvrdé části, na které by si dítě mohlo špatně lehnout nebo se zranit. Hlavní funkci této hračky je naučit děti starat se o panenku jako o dítě.

SIMBA - Látková panenka 35 cm

Simba Látková panenka 35 cm 5111076 , výrobce Simba. Pěkná látková panenka pro malé holčičky. V nabídce 4 druhy. Velikost 35 cm.Cena za kus.Pro děti od 3 let.

SIMBA - Látková panenka 45 cm

Simba Látková panenka 45 cm 5111077 , výrobce Simba. Pěkná látková panenka pro malé holčičky. V nabídce 6 druhů.Velikost 45 cm.Cena za kus.obrázek má ilustrační charakter, detaily panenek se mohou různit Pro děti od 3 let.

WIKY - Panenka látková 50 cm

Látková panenka bude nerozlučnou kamarádkou pro každou malou princeznu. Díky měkkému tělíčku se s ní krásně usíná a sní o velkých dobrodružstvích.Velikost: 50 cm

Látková panenka 32 cm - modré

Látková panenka v kloboučku a pěkných šátcích s usměvavou tvářičkou se stane nejlepší kamarádkou každého děvčátka. Panenka je vyrobena z kvalitního plátna a vyplněna měkkými komponentami, proto je měkká a příjemná na dotek. Cena je za 1 ks. Výrobek je určen pro děti od 12 měsíců. Rozměr panenky 32 cm

Panenka látková 33cm

Látková panenka s copánky. Výška 33 cm.

Simba Panenka látková 45 cm

Tato velká panenka v krásných barevných šatečkách je lehoučká a měkoučká, což z ní činí ideální hračku pro klidné usínání i pro každodenní dobrodružství. Vlásky má spletené do copánků a zajisté se rychle stane oblíbenou hračkou každé malé holčičky. Nelze vybrat konkrétní variantu, zasíláme dle aktuálních skladových zásob! Specifikace: Tato hadrová panenka je velice měkká a lehká. Vlásky jsou spleteny do copánků. Panenka má na sobě krásné barevné šatečky a na hlavě klobouk. Velikost panenky: ...

Simba Panenka látková 33 cm

Tato panenka v krásných barevných šatečkách je lehoučká a měkoučká, což z ní činí ideální hračku pro klidné usínání i pro každodenní dobrodružství. Vlásky má spletené do copánků a zajisté se rychle stane oblíbenou hračkou každé malé holčičky.