Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Levne jidelni stoly bile

Nalezeno:    57 produktů


Magis designové jídelní stoly XZ3 Rectangular

Designový a zároveň nadčasový jídelní stůl XZ3 vyniká minimalistickým designem. Tento moderní stůl navrhla italská firma Magis, která ho zároveň vyrobila. Stůl XZ3 je na trhu od roku 1990 a jeho nový vzhled byl obnoven v roce 2003. Díky zjednodušenému designu se stůl skloubí s mnoha druhy židlí. Stůl nese příjemný vzdušný vzhled a díky tomu se stává vhodným řešením pro všechny pokoje, od kuchyně po zasedací místnost. Stůl je vyroben z kvalitních materiálů, kterým nevadí venkovní prostředí. Mů...

HORM jídelní stoly J-table (250 x 75 x 80 cm)

Designové jídelní stoly J-Table od designové značky Horm jsou překvapivým vyřešením rozporu mezi tím, co je domácím a co kancelářským nábytkem. Tento stůl, navržený zapáleným návrhářem, sochařem a grafikem Jeanem-Françoisem Gomréem, splňují totiž požadavky na obojí. V postranních, inovativně umístěných poličkách se budou skvěle vyjímat Vaše knihy, časopisy či pracovní materiály, na hladké desce příjemné na dotek vyniknou všechny věci, které na ni položíte. J-Table je nabízen ve dvou konstrukční...

MAXIVA Jídelní židle - OTTO, nohy v bílé barvě, různé barvy na výběr Čalounění: šedá (tap.64)

Jídelní židle OTTO je čalouněná, na výběr je z několika barev. Nohy jsou kovové v bílé barvě. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní stůl rozkládací - SATURN, bílá

Rozkládací jídelní stůl SATURN v moderním designu je univerzální, proto ho lze použít k jakémukoliv jinému nábytku. Při výrobě stolu jsou použity kvalitní materiály, které zaručují jeho perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Horní deska je vyrobena z tvrzeného skla v kombinaci s MDF, nohy jsou z bílé MDF v k...

MAXIVA Jídelní set - KARL

Jídelní set KARL je vhodný pro dvě osoby a bude se perfektně hodit do vaší jídelny.  Sestava obsahuje jídelní stůl a 2 jídelní židle KARL. Horní deska stolu je z dýhované MDF, nohy jsou dřevěné. Jídelní židle KARL je čalouněna kvalitní šedou látkou (tap.136), nohy jsou dřevěné z dubu v bílé barvě.

MAXIVA Jídelní set - MILAN

Jídelní set MILAN je vhodný pro čtyři osoby a bude se perfektně hodit do vaší jídelny.  Sestava obsahuje jídelní stůl a 4 jídelní židle MILAN. Horní deska stolu je z MDF lakované bílou barvou, nohy jsou dubové. Jídelní židle MILAN má sedák a opěrák vyrobeny z MDF v bílé barvě, nohy jsou z 

MAXIVA Jídelní stůl rozkládací - ALBERT, 100x60 cm, bílá

Jídelní stůl ALBERT je rozkládací a je vyroben v klasickém designu, proto se hodí do každého interiéru. Při výrobě stolu jsou použity kvalitní materiály, které zaručují jeho perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Horní deska je z laminované dřevotřísky v bílé barvě, nohy z desky MDF rovněž v bílé barvě.

MAXIVA Jídelní židle - LINO, plastový sedák, chromované nohy

Jídelní židle LINO má plastový sedák v bílé barvě bez čalounění, nohy jsou kovové chromované. Židle je designově sladěna s některými námi prodávanými jídelními stoly (viz. Související produkty), je však možné ji použít i k jiným stolům.

MAXIVA Jídelní set - HORACY/FOX

Jídelní set HORACY/FOX je vhodný pro čtyři osoby a bude se perfektně hodit do vaší jídelny.  Sestava obsahuje rozkládací jídelní stůl HORACY a 4 jídelní židle FOX. Horní deska stolu je z laminované dřevotřísky v dekoru dřeva, nohy jsou z MDF v matné bílé barvě. Jídelní židle FOX je čalouněná kvalitní látkou v černé barvě (tap.107), nohy jsou kovové v dekor...

MAXIVA Jídelní stůl rozkládací - VALERIO Ceramic, šedá/bílá

Rozkládací jídelní stůl VALERIO Ceramic v moderním designu je univerzální, proto ho lze použít k jakémukoliv jinému nábytku. Při výrobě stolu jsou použity kvalitní materiály, které zaručují jeho perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Horní deska je vyrobena z keramiky v kombinaci s MDF, nohy jsou z bílé MDF.

MAXIVA Jídelní stůl rozkládací - ARMANI 140/200, bílá

Rozkládací jídelní stůl ARMANI 140/200 v moderním designu je univerzální, proto ho lze použít k jakémukoliv jinému nábytku. Při výrobě stolu jsou použity kvalitní materiály, které zaručují jeho perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Horní deska je vyrobena z tvrzeného skla v kombinaci s MDF, nohy jsou z bílé MDF v kombinaci se sklem.

MAXIVA Jídelní set - FIORD/CD-63

Jídelní set FIORD/CD-63 je vhodný pro čtyři osoby a bude se perfektně hodit do vaší jídelny.  Sestava obsahuje jídelní stůl FIORD a 4 jídelní židle CD-63. Horní deska stolu je z MDF lakované bílou barvou, nohy jsou dřevěné v bílé barvě. Jídelní židle CD-63 je čalouněna kvalitní látkou v béžové barvě (tap.45), nohy jsou dřevěné v bílé barvě.

MAXIVA Jídelní stůl - FIORD, 110x70 cm, bílá

Jídelní stůl FIORD je vyroben v jednoduchém designu v klasickém stylu, horní deska je z MDF lakované bílou barvou, nohy jsou dřevěné v bílé barvě. Stůl lze použít jako malý jídelní, případně mu lze najít jiné využití v domácnosti, kanceláři nebo jinde.

MAXIVA Jídelní stůl rozkládací - CESAR, 120x68 cm, bílá/dub

Jídelní stůl CESAR je rozkládací a je vyroben v jednoduchém designu ve skandinávském stylu. Při výrobě stolu jsou použity kvalitní materiály, které zaručují jeho perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Horní deska je z laminované dřevotřísky v matné bílé barvě, nohy jsou dřevěné dubové.

MAXIVA Jídelní stůl - LORAS II, 150x90, dýha dub/bílá

Jídelní stůl LORAS II je vyroben v jednoduchém moderním designu ve stylu Loft. Při výrobě stolu jsou použity kvalitní materiály, které zaručují jeho perfektní vzhled, vysokou kvalitu a také životnost. Horní deska je dýhovaná, nohy jsou ocelové v bílé barvě.