Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lili a vili 1

Nalezeno:    30 produktů


Náměty pro učitele: Lili a Vili 1

Metodická příručka k mezipředmětové učební sadě pro 1. ročník ZŠ.

Více informací
od 207 Kč
Koupit nejlevněji

Klett Lili a Vili 1 ve světě živé abecedy

Lili a Vili ve světě Živé abecedy seznamuje děti s prvními devíti písmeny abecedy a jednoduchými slabikami. Slouží k rozvoji vyjadřovacích schopností, fantazie a paměti.

Více informací
od 47 Kč
Koupit nejlevněji

Klett Lili a Vili 1 ve světě slabik (Slabikář)

Lili a Vili ve světě slabik navazuje na práci s Živou abecedou a pokračuje s nácvikem čtení dalších písmen abecedy ve všech jejich podobách. Každému písmenu jsou věnovány 4 strany, kde si žáci zafixují jeho zvukovou i grafickou podobu.

Více informací
od 75 Kč
Koupit nejlevněji

Klett Lili a Vili 1 v první třídě A-S metoda

Celkem čtyři mezipředmětové sešity založeny na vzájemném prostupování témat z jednotlivých školních předmětů. Deset kapitol, jasné uspořádání a barevné odlišení jednotlivých předmětů usnadňuje orientaci žákům i učitelům. Součástí sešitů jsou strany na sebehodnocení a přílohy k vystřižení.

Více informací
od 207 Kč
Koupit nejlevněji

Žižková Pavla: Lili a Vili 1 – Ve světě prvouky - učebnice pro 1. ročník ZŠ

Učebnice prvouky, která je určena především učiteli při práce v hodině, se člení do deseti tematických celků. Na tyto části jsou následně rozčleněny i učebnice matematiky a mezipředmětové pracovní sešity. Témata z prvouky tak zastřešují veškeré učivo probírané v ostatních předmětech, což dodává probírané látce potřebný kontext. Publikace je doplněna řadou moderních fotografií a ilustrací a každá kapitola obsahuje mimo jiné stranu Náš malý projekt, jež umožňuje praktické ověření nově nabytých znalostí a připravuje děti na projektovou výuku.

Více informací
od 97 Kč
Koupit nejlevněji

Sedláčková Jaroslava: Lili a Vili 1 – Ve světě matematiky - učebnice pro 1. ročník ZŠ

Učebnice matematiky, která je určena především učiteli při práci v hodině. Je členěna do deseti tematických celků odvozených z témat učiva prvouky. Obsahuje přirozená čísla v oboru 1–20, sčítání a odčítání do 20 bez přechodu desítky (ten je pouze naznačen), slovní úlohy ze života dětí, geometrii a jednotky jako litr, kilogram atd.

Více informací
od 96 Kč
Koupit nejlevněji

Klett: Lili a Vili 2 ve světě psaní (Písanka 2 pro 1. ročník ZŠ)

Druhý díl písanky, která obsahuje nácvik psaní písmen psací abecedy, slov a krátkých vět. Součástí dvojstrany je také rámeček na sebehodnocení.

Více informací
od 16 Kč
Koupit nejlevněji

Čítanka pro 1.ročník ZŠ

Cílem čítanky je rozvíjet čtecí dovednosti žáků a naučit je správnému a pohotovému čtení. V úvodní části je postupně procvičováno čtení písmen f, g, ř, ch a slov se slabikami di, ti, ni, dy, ty, ny, d

Více informací
od 64 Kč
Koupit nejlevněji

Klett Balíček 4ks Lili a Vili 2 ve druhé třídě (4 díly)

Mezipředmětový pracovní sešit pro 2. ročník ZŠ. Lili a Vili 2 - Ve druhé třídě - Dita Nastoupilová od authora Dita Nastoupilová a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Více informací
od 222 Kč
Koupit nejlevněji

Můj známý Vili Feld

Další kniha ze sebraných spisů Arnošta Lustiga, unikátní doplněné vydání. Můj známý Vili Feld je příběh o člověku, který kdysi slíbil pomoc emigrantovi v nouzi, nesplnil slovo a trápí ho celoživotní výčitky svědomí. Když později hodnotí svůj život a sčítá klady a zápory svých činů, nesplněné slovo zeje v tomto výčtu jako černá díra. Kniha je duševní mapou dvou lidí, jejichž osudy se na několik dnů nakrátko střetly v Římě roku 1950 a kteří již nikdy neměli příležitost se znovu setkat. Můj známý Vili Feld - Arnošt Lustig od authora Arnošt Lustig a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

Jana z Hvězdy I. - Růže a lilie

Děj historického románu se odehrává ve Francii v období konce středověku a počátku renesance. Autor v něm prokázal nejen svou odbornou zdatnost historika, ale i obratnost romanopisce.

Více informací
od 103 Kč
Koupit nejlevněji

Viliam Poltikovič: Černé tajemství Karla IV.

Kniha přináší ucelený pohled na svět, podaný čtivou formou jako dialog mezi autorem, jistým svérázným jaderným fyzikem, duchovními Mistry Milou a Eduardem Tomášovými, vybranými pražskými hasiči a dalšími experty. Řeší se zásadní otázky smyslu lidské i vesmírné existence, proč je na světě zlo, je-li vůbec nějaký rozdíl mezi Bohem a Ďáblem a co bude po smrti. Je to návod k usnadnění a zkvalitnění života, jednoduché a logické vysvětlení i těch největších záhad. Černé tajemství Karla IV. - Lev Tygr od authora Lev Tygr a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Více informací
od 178 Kč
Koupit nejlevněji