Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Liz pro kone

Nalezeno:    15 produktů


Liz pro koně DELIZIA MIX celozrnný

Doplňkové krmivo pro koně bez umělých barviv.

KETRIS Delizia držák na solný liz pro koně

Popis: KETRIS Delizia držák na solný liz pro koněKETRIS Delizia držák na solný liz pro koně je doplňkový sortiment pro koně.

Biosaxon solný liz pro dobytek, koně a zvěř 4x5kg

schváleno pro využití v ekologickém zemědělství. Liz z čisté vakuové soli, pro ideální a jednoduchý způsob, jak doplnit krmení hovězího dobytka, ovcí, koz, koní, srn a vysoké zvěře o soli a přírodní minerální látky. Surovinové složení: chlorid sodný. Obsa

Solný liz Biosaxon válec minerál 3kg

Minerální solný liz Biosaxon pro koně ve formě válce. Nedoporučujeme zkrmovat ovcím. Váha: 3kg. SLOŽENÍ NaCl 87,5% dikalciumfosfát 6,5% oxid hořečnatý 5,0% sodík Na 34,4% hořčík Mg 2,4% vápník Ca 1,8% fosfor P 1,3% ADITIVA zinek 1667 mg/kg mangan 500 mg/kg jód 40 mg/kg selen 10 mg/kg kobalt 10 mg/kg měď 333 mg/kg

Solný Liz Biosaxon Válec 5kg

Solný liz Biosaxon pro dobytek, zvěř a koně. Složení: 99,6% NaCl. Váha: 5kg.

KETRIS Delizia solný liz jablko (náplň) 650g

Popis: KETRIS Delizia solný liz jablko (náplň) 650gDROMY Hyaluronic pro koně 900g je doplňkový sortriment pro koně.Podrobnosti: KETRIS Delizia solný liz jablko (náplň) 650gKETRIS Delizia solný liz jablko (náplň) 650g působí jako prevence proti zlozvykům jako pohazování hlavou, běhání v kruhu atd. Solný liz s příchutí jablka s vitamínem E je ideální pro koně do stáje i do výběhu.

KETRIS Delizia solný liz banán (náplň) 650g

Popis: KETRIS Delizia solný liz banán (náplň) 650gKETRIS Delizia solný liz banán (náplň) 650g je doplňkový sortriment pro koně.Podrobnosti: KETRIS Delizia solný liz banán (náplň) 650gKETRIS Delizia solný liz banán (náplň) 650g působí jako prevence proti zlozvykům jako pohazování hlavou, běhání v kruhu atd. Solný liz s příchutí banánu s vitamínem E je ideální pro koně do stáje i do výběhu.

Ketris - různí výrobci Biosaxon minerální liz pro dobytek 10 kg

Liz z čisté vakuové soli, pro ideální a jednoduchý způsob, jak doplnit do krmení hovězího dobytka sůl a přírodní minerální látky. Vhodné pro ovce, kozy, koně, srny a vysokou zvěř.