Kde jsem:     >  Katalog

Loap damske softshellove kalhoty lawi

Nalezeno:    53 produktů


Loap LYDDI - Dámské softshellové kalhoty

Loap LYDDI - Dámské softshellové kalhoty

Dámské softshellové kalhoty Loap LYENER s membránou AQUA PRO vás ochrání před zimou, sněhem i deštěm. Odvádí i vlhkost od těla. Pružný voděodolný materiál zajistí maximální pohodlí po celý den. Pohodlné široké šle a elastický pas na knoflíky s nastavitelným stahováním na suchý zip drží kalhoty pod bundou. Protisněhové manžety na konci nohavic zabrání sněhu dostat se k tělu.

1 999 Kč Více informací
Loap LYXLY - Dámské softshellové kalhoty

Loap LYXLY - Dámské softshellové kalhoty

Dámské softshellové kalhoty Loap LYXLY v klasickém střihu. Pružný SOFTSHELL je odolný vůči oděru i ušpinění a ochrání před deštěm i větrem. Je opatřen membránou AQUA PRO s vodním sloupcem 5000 mm a prodyšností 5000 g/m²/24h. Voděodolné kalhoty nepromoknou, ale zároveň odvedou vlhkost, která se přirozeně odpařuje z těla. Mají pas s nastavitelným stahováním na suchý zip.

1 699 Kč Více informací
Loap LYRESKA - Dámské softshellové kalhoty

Loap LYRESKA - Dámské softshellové kalhoty

Dámské softshellové kalhoty Loap LYRESKA s funkční membránou AQUA PRO vás ochrání před zimou, sněhem i deštěm. Odvádí i vlhkost od těla, takže vám bude teplo po celý den. Pružný voděodolný materiál navíc zajistí maximální pohodlí. Elastický pas na knoflíky s nastavitelným stahováním na suchý zip drží kalhoty pod bundou. Protisněhové manžety na konci nohavic zabrání sněhu, aby se dostal k tělu.

1 999 Kč Více informací
Loap LEKANDA - Dámské softshellové kalhoty

Loap LEKANDA - Dámské softshellové kalhoty

Dámské zateplené softshellové kalhoty Loap LEKANDA mají vodní sloupec 5000 mm, prodyšnost 5000 g/m²/24h a funkční membránu AQUA PRO. Snadno a rychle odpařují pot od těla, proto v nich budete celý den v teple, suchu a pohodlí. Odolný a pružný svrchní materiál SOFTSHELL se snadno přizpůsobí tělu a rychle zahřeje.

1 699 Kč Více informací
Loap LYPA - Dámské softshellové kalhoty

Loap LYPA - Dámské softshellové kalhoty

Dámské softshellové kalhoty Loap LYPA v klasickém střihu. Pružný SOFTSHELL je odolný vůči oděru i ušpinění a ochrání před deštěm i větrem. Je opatřen membránou AQUA PRO s vodním sloupcem 5000 mm a prodyšností 5000 g/m²/24h. Voděodolné kalhoty nepromoknou, ale zároveň odvedou vlhkost, která se přirozeně odpařuje z těla. Mají pas s nastavitelným stahováním na suchý zip, šle jsou taktéž nastavitelné. Protisněhové vnitřní elastické nohavice zabrání sněhu dostat se k tělu....

1 899 Kč Více informací