Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Lodger socker polyester print mist

Nalezeno:    26 produktů


Lodger Socker Polyester Print Mist

Zimní capáčky Socker Procházka s kočárkem, v nosítku nebo vyjížďka na sáních v chladných zimních dnech? Dopřejte nožičkám svého dítěte pohodlí a dokonalé teplo s hřejivými zimními capáčky. Vnější vrstva je ušita z vodě i větru odolného materiálu, vnitřní pak z krásně měkkého fleecu. Capáčky se snadno nazouvají a zouvají. Jsou vhodné pro děti od 6 měsíců. Tyto botičky nejsou určeny k chození venku.

Lodger Socker Polyester Print Mist

Zimní capáčky dopřejí nožičkám teplo a pohodlí v zimních měsících. Vnější vrstva je z vodě i větru odolného materiálu, vnitřní z krásně měkkého fleecu. Capačky se andno nazouvají a zouvají. Jsou určené pro děti od 6 měsíců. Zimní capáčkysvrchní materiál: 100% polyester odolný vůči vodě a větrupodšívka: hřejivý fleecesnadné nazouvánívhodné pro děti od 6 měsíců

Lodger Socker Polyester Print Mist 18 šedá

Roztomilé dětské capáčky Mist udrží dětské nožičky pěkně v teple a pohodlí, a to jak doma, tak i venku. Capáčky mají hřejivou podšívku z měkkého fleecu.

Lodger Chlapecké capáčky Polyester Print Mist - šedé , EUR 18

Roztomilé dětské capáčky Mist udrží dětské nožičky pěkně v teple a pohodlí, a to jak doma, tak i venku. Capáčky mají hřejivou podšívku z měkkého fleecu. Capáčky mají: velmi snadné nazouvání atraktivní design hřejivou podšívku z měkkého fleecu Materiál: 100% polyester Vhodné pro děti od 6 měsíců.