Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Luk na karte dle obrazku

Nalezeno:    3 produkty


Škrabací obrázek překvapení asst 3 druhy 23x32cm

Pomocí umělohmotnéo škrabacího pera seškrabte bílé plochy dle předlohy na obrázku, který je natištěný na černém kartonu. Rozměr obrázku: 20 x 25 cm, na kartě 23 x 32 cm, mix druhů Vhodné od 6 let

Škrabací obrázek překvapení 23x32cm mix variant či barev

Pomocí umělohmotnéo škrabacího pera seškrabte bílé plochy dle předlohy na obrázku, který je natištěný na černém kartonu.Rozměr obrázku: 20 x 25 cm, na kartě 23 x 32 cm, mix druhůVhodné od 6 letTechnické údaje:Roky 06Obsah balení:Škrabací obrázek překvapení asst 3 druhy 23x32cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Křeslo Myplace

Představujeme nový koncept ve světě sedacího nábytku. Designový prvek Myplace nabízí celkem 18 možných variant provedení dle požadavků na využití. Základny křesla mohou být ocelové v provedení sledge, nebo ocelové či dřevěné v provedení otočném. Na výběr z mnoha materiálů čalounění - k dispozici v našem showroomu. Uvedená cena je za variantu na hlavní obrázku, ostatní varianty na dotaz. Další možné varianty křesla naleznete v kartě produktu.