Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Magis jidelni stoly topsy

Nalezeno:    27 produktů


Magis designové jídelní stoly XZ3 kulaté

Stůl Tavolo XZ3 (s kulatou nebo hranatou deskou) od firmy Magis má extravagantní podstavec z pochromované oceli. Stolní deska z MDF má bílý laminátový povrch. Stůl Tavolo XZ3 má široké využití – např. jako kuchyňský či kancelářský stůl.

Magis designové jídelní stoly XZ3 Rectangular

Designový a zároveň nadčasový jídelní stůl XZ3 vyniká minimalistickým designem. Tento moderní stůl navrhla italská firma Magis, která ho zároveň vyrobila. Stůl XZ3 je na trhu od roku 1990 a jeho nový vzhled byl obnoven v roce 2003. Díky zjednodušenému designu se stůl skloubí s mnoha druhy židlí. Stůl nese příjemný vzdušný vzhled a díky tomu se stává vhodným řešením pro všechny pokoje, od kuchyně po zasedací místnost. Stůl je vyroben z kvalitních materiálů, kterým nevadí venkovní prostředí. Mů...

MAGIS jídelní stoly Bombo Table (73 cm)

Jednoduchý avšak sofistikovaný a velmi oblíbený – to je stolek Bombo Table od firmy Magis. Skvěle se hodí k barové stoličce Bombo Stool či židli Bombo Chair. K dostání je v několika barevných provedeních, ve výškově nastavitelné a fixní verzi. Podnož je vyrobena z pochromované oceli, deska stolu je z ABS plastu. Skvěle se hodí do domácností, barů a kaváren a své nezastupitelné místo má i na výstavách (např. jako odkládací stolek).

Magis jídelní stoly Table First Rectangular (140 x 75 x 80 cm)

MAGIS jídelní stoly Table First obdelníkové (140 x 75 x 80 cm).

Magis jídelní stoly Table First Square (80 x 75 x 80 cm)

MAGIS jídelní stoly Table First čtvercové (80 x 75 x 80 cm).

Magis jídelní stoly Steelwood Table Rectangular (180 x 76 x 90 cm)

MAGIS jídelní stoly Steelwood Table obdelníkové (180 x 76 x 90 cm).

Magis jídelní stoly Steelwood Table Square (145 x 76 x 145 cm)

MAGIS jídelní stoly Steelwood Table čtvercové (145 x 76 x 145 cm).

Magis jídelní stoly Steelwood Table Square (90 x 76 x 90 cm)

MAGIS jídelní stoly Steelwood Table čtvercové (90 x 76 x 90 cm).

Magis designové jídelní stoly Deja-Vu Table kulaté (průměr 124 cm)

Zaoblený stůl Deja-vu Table se skvěle hodí k židlím Deja-vu Chair. Nohy jsou vyrobeny z extrudovaného leštěného hliníku. Deska stolu Deja-vu Table má šířku 22mm a je k dostání v materiálu MDF v provedení: bílý lak, dubová dýha nebo dubová dýha mořená wenge. V prodeji je od roku 2007.