Kde jsem:     >  Katalog

Manual panasonic tx 40

Nalezeno:    75 produktů


Panasonic TX-40FS503E

Panasonic TX-40FS503E

Televize PANASONIC TX-40FS503E LED FULL HD SMART TV , 40"(100 cm), DVB-T/T2/C/S2, HDMI, USB, WiFi, Internetový prohlížeč

Více informací
od 10 990 Kč Koupit nejlevněji
Panasonic TX-40JX800E

Panasonic TX-40JX800E

Televize SMART ANDROID LED, 100cm, 4K Ultra HD, BMR 1400 (50Hz), HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0, herní režim, hlasové ovládání, Apple TV, Netflix, HBO GO, Voyo, Google Assistent, Android, VESA 200×200, repro 20W, G 40" televizor Panasonic TX-40JX800E SMART ANDROID LED Dopřejte si nejvyšší kvalitu obrazu. S Panasonic TX-40JX800E si užijete i tu nejnapínavější akční scénu. 4K LED televizor Android TV™ řady JX800 kombinuje špičkový obraz, snadné ovládání a velký výběr streamovacích služeb. Zajisté oceníte i podporu široké škály HDR formátů, které vám umožní užít si sledovaný obsah ještě mnohem víc. Panasonic 4K LED ovládáte hlasemGoogle Assis...

Více informací
od 14 990 Kč Koupit nejlevněji
Panasonic TX-40HX810E

Panasonic TX-40HX810E

Štíhlá konstrukce podpořená solidním výkonem Nový LED televizor HX810 4K obsahuje jasný panel s funkcí HDR PLUS a zobrazuje barevné obrazy v rozlišení 4K HDR. Díky funkci Dolby Vision a technologii HDR10+ Dynamic Metadata s funkcí Local Dimming tento štíhlý televizor přináší detailní snímky s přesným kontrastem. Jelikož využívá náš procesor HCX, s Hollywoodským laděním obrazu, můžete si být jistí solidním výkonem. Obraz vyladěný v Hollywoodu 4K HDR televizory vyladěné odborníky v Hollywoodu pro dokonalý obraz, ostré detaily a věrné podání barev. Procesor HCX Zpracování obrazu vyladěné v Hollywoodu, 3D LUT, HDR a technologie 4K Remaster pro zachování barev a ostrosti filmu tak, jak to jeho tvůrce zamýšlel. HDR10+ / Dolby Vision™ Optimalizace obrazu Scene-by-scene HDR s t...

Více informací
od 16 490 Kč Koupit nejlevněji
Google Chromecast Ultra

Google Chromecast Ultra

Televize LED s rozlišením HD ready (1366 x 768 px). Úhlopříčka 32"/80 cm. SMART TV. Technologie HDR, Adaptive Backlight Dimming, Cinema Surround. Index kvality obrazu 800. Typ tuneru DVB-C/T/T2/S/S2. Wi-Fi.

Více informací
od 1 490 Kč Koupit nejlevněji
40" Panasonic TX-40JX800E (TX-40JX800E)

40" Panasonic TX-40JX800E (TX-40JX800E)

Televize SMART ANDROID LED, 100cm, 4K Ultra HD, BMR 1400 (50Hz), HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0, herní režim, hlasové ovládání, Apple TV, Netflix, HBO GO, Voyo, Google Assistent, Android, VESA 200×200, repro 20W, G 40" televizor Panasonic TX-40JX800E SMART ANDROID LED Dopřejte si nejvyšší kvalitu obrazu. S Panasonic TX-40JX800E si užijete i tu nejnapínavější akční scénu. 4...

14 990 Kč Více informací
40" Panasonic TX-40FS503E (FHD)

40" Panasonic TX-40FS503E (FHD)

Televize PANASONIC TX-40FS503E LED FULL HD SMART TV , 40"(100 cm), DVB-T/T2/C/S2, HDMI, USB, WiFi, Internetový prohlížeč

11 290 Kč Více informací
Panasonic TX-40FS503E

Panasonic TX-40FS503E

Jedinečný LED Televizor značky Panasonic přináší úžasný obraz díky FullHD rozlišení a HDR technologii ve velikosti úhlopříčky 100 cm. Propracované pozadí této inteligentní televize s intuitivním ovládáním zaručí jednoduchost obsluhy. Tato obrazovka využívá veškeré znalosti a know-how společnosti Panasonic, jež patří mezi špičku na trhu s televizory. Vylepšené zpracování obrazu vykreslí kvalitní, reálný a úžasně barevný zážitek. HDR pro více detailů Tato technologie zaručuje hlubší ...

10 990 Kč Více informací
Panasonic TX-40JX800E - 100cm + Reproduktor Google Home mini (v ceně 1390 Kč)

Panasonic TX-40JX800E - 100cm + Reproduktor Google Home mini (v ceně 1390 Kč)

Televize LED s rozlišením 4K UHD (3840 x 2160 px). Úhlopříčka 40"/100 cm. Smart TV. Technologie Dolby Vision, 4K HDR, Surround Sound. Frekvence panelu 50 Hz. Typ tuneru C/T/T2/S/S2. Wi-Fi. Bluetooth. Energetická třída G.

14 990 Kč Více informací
Panasonic TX-40FS503E - 100cm + HiMAXX Bezdotykový dávkovač pěnového mýdla v hodnotě 600 Kč

Panasonic TX-40FS503E - 100cm + HiMAXX Bezdotykový dávkovač pěnového mýdla v hodnotě 600 Kč

Televize LED s rozlišením Full HD (1920 x 1080 px). Úhlopříčka 40"/100 cm. SMART TV. Technologie HDR, Adaptive Backlight Dimming, Cinema Surround. Index kvality obrazu 800. Typ tuneru DVB-C/T/T2/S/S2. Wi-Fi.

11 290 Kč Více informací
Planet ISW-511T, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 2km, MM, DIN, IP30, -40~75°C

Planet ISW-511T, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 2km, MM, DIN, IP30, -40~75°C

PLANET ISW-511T 5portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 1 optický port 100Base-FX, SC konektory, multimode, 1300nm, dosah 2km. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, rozšířená pracovní teplota -40~75°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady I...

3 308 Kč Více informací
Planet ISW-621TF, 4x 10/100Base-TX+ 2x 100FX SFP, DIN, IP30, -40 až 75 st.C

Planet ISW-621TF, 4x 10/100Base-TX+ 2x 100FX SFP, DIN, IP30, -40 až 75 st.C

PLANET ISW-621TF 6 portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 4 porty 10/100Base-TX, 2 optické port 100Base-FX, SFP sloty. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -40~75°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní D...

3 170 Kč Více informací
ISW-801T, 8X 10/100, DIN,IP30, ROZŠÍŘENÝ TEPLOTNÍ ROZSAH -40~75 ST.C

ISW-801T, 8X 10/100, DIN,IP30, ROZŠÍŘENÝ TEPLOTNÍ ROZSAH -40~75 ST.C

PLANET ISW-801T 8portový přepínač 10/100Base-TX pro průmyslové aplikace.Krytí IP30, hliníková skříň, rozšířený rozsah pracovní teploty -40 až 75°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. EFT+ESD ochrana do 6kV. Duální napájení DC+AC, EEE-energeticky efektivní ethernet, nízký příkon. Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DI...

2 409 Kč Více informací
PLANET ISW-504PT Průmyslový Switch 4x 10/100M PoE + 1x 10/100, -40~+75°C, 48VDC, DIN

PLANET ISW-504PT Průmyslový Switch 4x 10/100M PoE + 1x 10/100, -40~+75°C, 48VDC, DIN

PLANET ISW-504PT 5portový přepínač pro průmyslové aplikace10/100Base-TX, z toho 4 porty jsou PoE IEEE 802.3af injektory, celkový výkon až 60W. Automatická detekce 10/100Mbps, full duplex, 2k MAC adres. Možnost redundantního napájení 12-48V. Hliníková skříň, stupeň krytí IP30, rozšířený rozsah pracovní teploty -40 až 75°C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napá...

6 702 Kč Více informací
PLANET IGS-5225-4T2S Průmyslový Switch 4x 10/100/1000T, 2x 100/1000X SFP, -40~+75°C

PLANET IGS-5225-4T2S Průmyslový Switch 4x 10/100/1000T, 2x 100/1000X SFP, -40~+75°C

PLANET IGS-5225-4T2S Průmyslový spravovatelný L3 přepínač 4x 100/1000Base-T, 2x SFP 100/1000Base-X (diagnostika SFP-DDM), Alarm-out. Web/SNMPv3 management, 255 VLAN 802.1Q sítí, Spanning Tree, Rapid Spanning Tree, agregace linek 802.3ad LACP, Port shaper, QoS, DHCP Snooping, Dynamic ARP Inspection, IP Source Guard. Redundantní napájení 2x DC, ESD přepěťová ochrana, krytí IP30, provozní teplota -40~75°C. Inteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních p...

10 749 Kč Více informací
Planet ISW-514PTF, PoE switch 4x 10/100BaseTX+ 1x 100FX(SFP), 802.3af až 60W, DIN, IP30, -40~75 st.C

Planet ISW-514PTF, PoE switch 4x 10/100BaseTX+ 1x 100FX(SFP), 802.3af až 60W, DIN, IP30, -40~75 st.C

PLANET ISW-514PTF Přepínač pro průmyslové aplikace 4x 10/100Base-TX včetně PoE+ IEEE 802.3at injektorů + 1x 100FX (SFP slot), výkon PoE až 120 W. Automatická detekce 10/100Mbps, full duplex, 2k MAC adres, detekce přímý/křížený kabel. Možnost redundantního napájení 12-48 V, alarmový výstup při výpadku. Hliníková skříň, stupeň krytí IP40, rozšířený rozsah pracovní teploty -40 až 75 °C. Montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď. Tento model umožňuje přepínat mezi operačními režimy Standard, VL...

6 891 Kč Více informací
Planet průmyslový L2 switch 16x 1Gb TP + 2x SFP, IP30, -40 až 75°C, SNMP, 12-48VDC/24VAC, IGS-4215-16T2S

Planet průmyslový L2 switch 16x 1Gb TP + 2x SFP, IP30, -40 až 75°C, SNMP, 12-48VDC/24VAC, IGS-4215-16T2S

PLANET IGS-4215-16T2S Průmyslový spravovatelný PoE přepínač 16x RJ-45 10/100/1000Base-T, 2x SFP 100/1000Base-SX/LX/BX (diagnostika DDM). Podpora IPv4/IPv6, Web/SNMP/Telnet/konzole management, VLAN 802.1Q, Spanning Tree, Multiple/Rapid Spanning Tree, agregace linek 802.3ad LACP, QoS, DHCP snooping, LLDP, IGMPv1/v2/v3. Alarmový výstup při výpadku, ESD ochrana do 6 kV, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -40 až +75 °C, montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď, duální napájení DC 12-48 ...

12 049 Kč Více informací
Vivotek SD9366-EHL, profesionální speed-dome kamera, IR 150m, 30x zoom, WDR, -40 až 55°C, IP66

Vivotek SD9366-EHL, profesionální speed-dome kamera, IR 150m, 30x zoom, WDR, -40 až 55°C, IP66

profesionální speed-dome kamera, IR 150m, 30x zoom, WDR, -40 až 55°C, IP66   D9366-EHL je nejnovější profesionální speed dome kamera se stěračem, vyvinutá speciálně pro sledování rozsáhlých prostor při špatných světelných podmínkách. Je vybavena 30× optickým zoomem a IR přísvitem s dosahem 150 metrů, průlomovou kompresí H.265 a je schopna zachytit nejjemnější detail v perfektní kvalitě. SD9366-EHL disponuje nejnovější technologií IR p...

70 011 Kč Více informací
Manhattan 5-Port 560696

Manhattan 5-Port 560696

Standards IEEE 802.3 (10Base-T Ethernet) IEEE 802.3u (100Base-TX Fast Ethernet) IEEE 802.3ab (Gigabit Ethernet) IEEE 802.3x (Flow Control and Backpressure) IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet)General Connectors: 5 10/100/1000 Mbps RJ45 ports Cable: Cat3, 4, 5 UTP/STP Duplex modes: all ports (up to 200 Mbps) Uplink: all ports Auto MDI/MDX (Auto Uplink) Switch architecture: store and forward switch technology Filter/forward rate:- 10BaseT: 14,880 pps (packets per second)- 100Base-TX: 148,80...

579 Kč Více informací
MANHATTAN 5-Port Gigabit Ethernet Switch, 5xRJ45 10/100/1000 Mbps Ports

MANHATTAN 5-Port Gigabit Ethernet Switch, 5xRJ45 10/100/1000 Mbps Ports

Standards IEEE 802.3 (10Base-T Ethernet) IEEE 802.3u (100Base-TX Fast Ethernet) IEEE 802.3ab (Gigabit Ethernet) IEEE 802.3x (Flow Control and Backpressure) IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet) General Connectors: 5 10/100/1000 Mbps RJ45 ports Cable: Cat3, 4, 5 UTP/STP Duplex modes: all ports (up to 200 Mbps) Uplink: all ports Auto MDI/MDX (Auto Uplink) Switch architecture: store and forward switch technology Filter/forward rate: - 10BaseT: 14,880 pps (packets per s...

696 Kč Více informací