Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Maped astro s pryzi

Nalezeno:    14 produktů


Maped Astro s pryží

Plastové ořezávátko a pryž v jednom. Ořezávátko s 1 otvorem a průhlednou odpadní nádobkou. Pryž je chráněna pouzdrem.

Více informací
od 32 Kč
Koupit nejlevněji

Maped Moondo s pryží

Plastové ořezávátko a pryž v jednom. Ořezávátko s 1 otvorem a průhlednou odpadní nádobkou. Pryž je chráněna pouzdrem. Mix barev

Více informací
od 40 Kč
Koupit nejlevněji

Maped Black´Peps s pryží - tvrdost H

Dřevěná lakovaná tužka s pryží. Ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení. Vysoce kvalitní tuha. Exkluzivní design. Různé tvrdosti. Krabička obsahuje 12 ks tužek. Cena za krabičku. Hledáte tužku číslo 1, 2 nebo 3 a nevyznáte se, která s označením H, HB nebo B to je? Máme pro vás nápovědu, jak se vyznat v tvrdosti tužek.

Více informací
od 63 Kč
Koupit nejlevněji

Ořezávátko Maped Astro s pryží s odpadní nádobou

Ořezávátko Maped Astro s pryží a odpadní nádobou.

Tužka s pryží Maped, tvrdost 2B - 12ks

Dřevěná lakovaná tužka s pryží. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design balení 12 ks tužek,cena je za balení ( 1ks 4,50 Kč ) tvrdost 2B, měkčí než č.1 Tužku můžete koupit i jednotlivě. Zakupte produkt Tužka s pryží Maped, tvrdost 2B - 12ks z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 54 Kč.

Tužka s pryží Maped, tvrdost 2B

Dřevěná lakovaná tužka s pryží. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design tvrdost 2B, měkčí než č.1 Tip: Tužku můžete koupit za zvýhodněnou cenu v krabičce 12ks Zakupte produkt Tužka s pryží Maped, tvrdost 2B z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 6 Kč.

Tužka s pryží Maped, tvrdost B (číslo 1)

Dřevěná lakovaná tužka s pryží. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design tvrdost B, odpovídá zhruba tvrdosti č. 1 Tip: Tužku můžete koupit za zvýhodněnou cenu v krabičce 12ks Zakupte produkt Tužka s pryží Maped, tvrdost B (číslo 1) z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 6 Kč.

Tužka Maped Black´Peps Jumbo - tvrdost HB (číslo 2), s pryží

Dřevěná lakovaná tužka se snadným uchopením pro děti. ergonomické trojhranné tělo pro pohodlné držení vysoce kvalitní tuha exkluzivní design tvrdost HB, odpovídá zhruba tvrdosti č. 2 Zakupte produkt Tužka Maped Black´Peps Jumbo - tvrdost HB (číslo 2), s pryží z kategorie Psací potřeby | Tužky obyčejné od výrobce Maped za cenu 15 Kč.