Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Maped flex oboustranne 20 cm

Nalezeno:    21 produktů


Pravítko Maped Flex oboustranné 20 cm, blistr

Pravítko Maped Flex oboustranné 20 cm, blistr Stop zlomeným pravítkům! U školáků velmi oblíbené 20 cm pravítko. Vhodné do jakékoliv aktovky či školního batohu i bez potřeby desek kam byste pravítko uschovali. Pravítko se běžně používá při hodinách geometrie či na podtrhávání. Pro lepší držení na papíře má pravítko malý ú...

Maped Pravítko Maped Geometric oboustranné - 20 cm 9242120

Oboustranné pravítko s držadlem.Na jedné straně nula uprostřed.Speciální ozdobná linka na podtrhávání, snadnější odečet - vizuální indikátor je na každých 5 mm.Vysoce kvalitní značení, stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné.Hrany pravítka nemažou.

Pravítko Maped Geometric oboustranné 20 cm

Oboustranné pravítko s držadlem. Speciální ozdobná linka na podtrhávání, snadnější odečet - vizuální indikátor je na každých 5 mm. Vysoce kvalitní značení, stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné. Hrany pravítka nemažou.

Maped Pravítko Maped Twist`n Flex - 20 cm

Ohebné a nezlomitelné pravítko s vysoce kvalitním značením.Stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné.

Pravítko Maped Unbreakable oboustranné 20 cm, mix barev

Ohebné a nezlomitelné pravítko s držadlem, oboustranné.

Maped Pravítko Maped - Twint' N Flex - duhové - 20 cm - 0157/9279215

Pravítko Maped - Twint' N Flex - duhové - 20 cm - 0157/9279215.Pružné a nerozbitné pravítko, je zábavné a může se do nekonečna kroutit.

MAPED Pravítko Twist'n Flex duhové 20 cm (mix)

Pružné a nerozbitné pravítko se může nekonečně kroutit. Délka pravítka: 20 cm Fotografie jsou ilustrativní, barevné provedení dodáváme dle skladových zásob.

Pravítko Twint´n Flex duhové 20 cm, mix barev

Pružné a nerozbitné pravítko, je zábavné a může se do nekonečna kroutit! Mix barev.

Pravítko Maped Kidy´ Grip 20cm, mix barev

Ohebné pravítko pro začátečníky s protiskluzovou úpravou pro lepší držení. Oboustranné značení, s držadlem. Veselý design a viditelné značení. Délka 20 cm. Mix barev. Zakupte produkt Pravítko Maped Kidy´ Grip 20cm, mix barev z kategorie Školní potřeby | Rýsovací potřeby | Pravítka, trojúhelníky, úhloměry od výrobce Maped za cenu 22 Kč.

Tempo Kondela Matrace KOKOS MEDIUM jednostranná - cm

Tempo Kondela Matrace KOKOS MEDIUM jednostranná - cm od Atan Nábytek Tempo Kondela Matrace KOKOS MEDIUM jednostranná - cm patří mezi kvalitní výrobky od výrobce nábytku Tempo Kondela Nábytek Atan nabízí moderní nábytek a stylové doplňky do bytu. Popis Tempo Kondela Matrace KOKOS MEDIUM jednostranná - cm : Provedení: Tvrdá matrace s jednostrannou kokosovou deskou o rozměrech 180x200 cm. Jádro matrace tvoří bonelové pružiny, pružinové jádro v jednostranné matraci je o...

Tempo Kondela Matrace KOKOS MEDIUM jednostranná - 180x200 cm + kupón KONDELA10 na okamžitou slevu 3% (kupón uplatníte v košíku)

Provedení: Tvrdá matrace s jednostrannou kokosovou deskou o rozměrech 180x200 cm. Jádro matrace tvoří bonelové pružiny, pružinové jádro v jednostranné matraci je obložené z jedné strany latexovanou kokosovou deskou, polyuretanovou pěnou T25 -15 mm a lisovanou plstí. Z druhé strany je jádro matrace obložené vrstvou lisované plsti a polyuretanovou pěnou T25 - 20 mm, se zvýšenou pružností. Oboustranně prošívaný potah je vyroben z čalounické látky. Nosnost: molitanová strana 80 kg, kokosová str...