Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Maped flex oboustranne 30 cm

Nalezeno:    16 produktů


Pravítko Maped Flex oboustranné 30 cm, blistr

Pravítko Maped Flex oboustranné 30 cm, blistr Stop zlomeným pravítkům! U školáků velmi oblíbené 30 cm pravítko. Vhodné do jakékoliv aktovky či školního batohu i bez potřeby desek kam byste pravítko uschovali. Pravítko se běžně používá při hodinách geometrie či na podtrhávání. Pro lepší držení na papíře má pravítko malý ú...

Maped Pravítko Maped Flex 30 cm

Ohebné a nezlomitelné pravítko s vysoce kvalitním značením.Stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné

Maped Pravítko Maped Flex - 30 cm

Ohebné a nezlomitelné pravítko s držadlem.Vysoce kvalitní značení, stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné.

Pravítko Maped Geometric oboustranné 30 cm

Oboustranné pravítko s držadlem. Speciální ozdobná linka na podtrhávání, snadnější odečet - vizuální indikátor je na každých 5 mm. Vysoce kvalitní značení, stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné. Hrany pravítka nemažou.

Pravítko Maped Flex 30 cm, blistr

Pravítko Maped Flex 30 cm, blistr Stop zlomeným pravítkům! U školáků velmi oblíbené 30 cm pravítko. Vhodné do jakékoliv aktovky či školního batohu i bez potřeby desek kam byste pravítko uschovali. Pravítko se běžně používá při hodinách geometrie či na podtrhávání.

Maped Pravítko Maped - Twint' N Flex - duhové - 30 cm - 0157/9279315

Pravítko Maped - Twint' N Flex - duhové - 30 cm - 0157/9279315.Pružné a nerozbitné pravítko, je zábavné a může se do nekonečna kroutit.

MAPED Pravítko Twist'n Flex duhové 30 cm (mix)

Pružné a nerozbitné pravítko se může nekonečně kroutit. Délka pravítka: 30 cm Fotografie jsou ilustrativní, barevné provedení dodáváme dle skladových zásob.

Pravítko Maped Twist`n Flex 30 cm, mix barev

Pružné a nerozbitné pravítko, je zábavné a může se donekonečna kroutit!

MAPED Pravítko Twint´n Flex duhové - 30 cm, mix barev

Pravítko Twint´n Flex duhové - 30 cm, mix barev - je skvělý pomocník při rýsování je pružné a nerozbitné. Navíc ho vždy díky duhové barvě najdete kdekoliv. Pravítko má 30 cm a je zábavné a může se do nekonečna kroutit!

Pravítko Twint´n Flex duhové 30 cm, mix barev

Pružné a nerozbitné pravítko, je zábavné a může se do nekonečna kroutit! Mix barev.

Pravítko Maped Kidy Grip 30 cm, mix barev

Ohebné pravítko pro začátečníky s protiskluzovou úpravou pro lepší držení. Oboustranné značení, s držadlem. Veselý design a viditelné značení. Délka 30 cm.

Pravítko Maped Kidy´ Grip 30cm, mix barev

Ohebné pravítko pro začátečníky s protiskluzovou úpravou pro lepší držení. Oboustranné značení, s držadlem. Veselý design a viditelné značení. Délka 30 cm. Mix barev. Zakupte produkt Pravítko Maped Kidy´ Grip 30cm, mix barev z kategorie Školní potřeby | Rýsovací potřeby | Pravítka, trojúhelníky, úhloměry od výrobce Maped za cenu 28 Kč.

Pěnová matrace - Benab - Omega Flex Duo - 200x70 cm (T3/T4) *AKCE 1+1. Akce (1+1): populární a pohodlná oboustranná matrace se snímatelným potahem, z naturální BIO pěny se 7-zónovým odvětrávacím systémem vyrobený na Slovensku

Extra pohodlný matrace z elastické BIO pěny (40 kg / m3) a kombinací měkčené FLEX-PUR pěny (30 kg / m3). Matrace má speciální 7-zónový odvětrávací systém. Je oboustranně použitelný, oboustranně komfortní. Matrace a jeho skladba zabraňuje přehřátí organismu a tím zvyšuje komfort během spánku. Matrace pomáhá předcházet: - bolestem bederní a krční páteře - projevem alergie - nadměrnému pocení Matrace je vhodná pro spánek na: - boku - zádech - břiše Anatomický polštář Ergo Visco: Spe...