Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Maped geometric 50 cm

Nalezeno:    31 produktů


Pravítko Maped Geometric 50 cm

Plastové pravítko se speciální ozdobnou linkou na podtrhávání, snadnější odečet - vizuální indikátor je na každých 5 mm.

Maped Pravítko Maped Geometric oboustranné - 20 cm 9242120

Oboustranné pravítko s držadlem.Na jedné straně nula uprostřed.Speciální ozdobná linka na podtrhávání, snadnější odečet - vizuální indikátor je na každých 5 mm.Vysoce kvalitní značení, stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné.Hrany pravítka nemažou.

Pravítko Maped Geometric oboustranné 20 cm

Oboustranné pravítko s držadlem. Speciální ozdobná linka na podtrhávání, snadnější odečet - vizuální indikátor je na každých 5 mm. Vysoce kvalitní značení, stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné. Hrany pravítka nemažou.

Úhloměr Maped Geometric 360°

Úhloměr 360°, průměr 12 cm. Vysoce kvalitní značení, stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné.

Úhloměr Maped Geometric 180°

Úhloměr 180° se základnou 12 cm. Vysoce kvalitní značení, stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné.

Maped Sada Maped Geometric Maxi - Pravák - 0157/9242767

Rýsovací sada Maped Geometric určená pro pravákyObsahuje geometrické pravítko (30 cm), dva trojúhelníky (60 stupňů/ 21 cm, 45 stupňů/ 21 cm, "0" umístěná v pravém úhlu - pro měření a rýsování), úhloměr (180 stupňů/ 12 cm základna), čisté rýsování.Vysoce kvalitní a optimálně odolné značení natištěné UV inkoustem. Ergonomický úchop a čirá barva.

Maped Rýsovací sada Maped Geometric Maxi - pro leváky 9897118

4dílná sada rýsovacích potřeb pro leváky s vysoce kvalitním značením.Stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustua jsou maximálně odolné.Sada obsahuje: pravítko 30 cm, trojúhelník 60°/21 cm, trojúhelník 45°/21 cm, úhloměr 180°/12 cm.

Sada Maped Geometric Maxi 4dílná sada

4dílná sada rýsovacích potřeb s vysoce kvalitním značením. Stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné. Sada obsahuje: pravítko 30 cm trojúhelník 60°/21 cm trojúhelník 45°/21 cm úhloměr 180°/12 cm

Sada Maped Geometric Maxi - 4-dílná sada

4-dílná sada rýsovacích potřeb obsahuje: pravítko 30 cm trojúhelník 60°/21 cm trojúhelník 45°/21 cm úhloměr 180°/12 cm Stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné. Zakupte produkt Sada Maped Geometric Maxi - 4-dílná sada z kategorie Školní potřeby | Rýsovací potřeby | Pravítka, trojúhelníky, úhloměry od výrobce Maped za cenu 45 Kč.

MAPED - Pravítko MAPED hliníkové 50 cm \"Protect System\"

MAPED - Pravítko MAPED hliníkové 50 cm \"Protect System\"

Maped Pravítko Maped Aluminium 50 cm - 0157/9120050

Pravítko Maped Aluminium 50 cm - 0157/9120050.Hliníkové pravítko v matné povrchové úpravě.Okraje jsou opatřeny plastem, který chrání materiál na kterém je pravítko používáno.Zároveň slouží jako protihluková ochrana.Díky materiálu ( hliník ) je toto pravítko lehké a téměř nezničitelné.Je proto vhodné nejen do školy, využití najde například i v hobby činnostech.Jako výborná pomůcka slouží např. při řezání rovných částí nejrůznějších materiálů za pomoci tzv. vylamovacího nože ap....

Sada Maped Geometric Maxi - 3dílná sada, pro leváky

3-dílná sada rýsovacích potřeb pro leváky s vysoce kvalitním značením. Stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné. Sada obsahuje: pravítko 30 cm trojúhelník 45°/21 cm úhloměr 180°/12 cm Zakupte produkt Sada Maped Geometric Maxi - 3dílná sada, pro leváky z kategorie Školní potřeby | Rýsovací potřeby | Pravítka, trojúhelníky, úhloměry od výrobce Maped za cenu 39 Kč.

Sada Maped Geometric Maxi 3dílná sada, pro leváky

3dílná sada rýsovacích potřeb pro leváky s vysoce kvalitním značením. Stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné. Sada obsahuje: pravítko 30 cm trojúhelník 45°/21 cm úhloměr 180°/12 cm

Pravítko Maped Aluminium 50 cm

Jednostranné pravítko z odolného anodizovaného hliníku. Velmi dobře čitelná stupnice. Protect System ochrana koncových částí.

Pravítko Maped Essentials 50 cm

Vysoce kvalitní značení, stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné. Baleno v ochranném obalu. Tloušťka 3 mm.

Dámský šátek Madre Selva Geometric, 70 x 50 cm

Elegantně kolem krku, rozverně do vlasů nebo šik na kabelku. Dopřejte si pestrý šátek a probuďte v sobě bohémského ducha. Tak malý doplněk a může naprosto změnit celkový dojem vašeho vzezření. Tak se odvažte a uvažte ho, jak jen se vám zachce.

Domarex Koberec z paměťové pěny Soft Geometric, 50 x 150 cm

Oživte svůj pokoj tímto extra jemným kobercem, který bude díky výplni z paměťově pěny potěšením při každém kroku. Můžete ho využít jako doplněk v ložnici, obývacím pokoji, kuchyni nebo jako běhoun do chodby, kde zároveň zabrání chladu od studené podlahy. Koberec vyniká skvělým zpracováním a sytými barvami, které potěší každé oko. Díky kvalitnímu a velice jemnému materiálu je koberec vhodný také pro děti. Ze spodní strany je polyesterová vrstva, která zabrání uklouznutí a zdruhé strany je mater...

ohpopsi Fototapeta - Shades of Geometric 300x240 cm

Vytvořte ohromující stěnu v jakékoliv místnosti vašeho domu s fototapetou Shades of Geometric od anglické značky ohpopsi. Moderní tapety od ohpopsi přinášejí svěží vítr do kategorie bytových dekorací a vytvářejí interiéry se skutečným citem pro design. Fototapeta Shades of Geometric je dodávána na roli o šířce 50 cm a můžete si vybrat ze dvou velikostí. Rozměr 300x240 cm se skládá z šesti pásů délky 240 cm a rozměr 350x280 cm ze sedmi pásů délky 280 cm. Fototapety ohpopsi jsou navrhovány a vyrá...

Obraz na plátně Really Nice Things Geometric Perspective, 50 x 70 cm

Really Nice Things v překladu znamená "opravdu pěkné věci", a tato španělská značka to jen dokazuje. Vždyť právě doplňky a dekorace jsou tím, co dělá domov domovem, a proč si nezpříjemnit každodenní život nějakou tou pěknou věcí? Vneste do interiéru trochu šťávy a hrajte si!

Sada 2 oboustranných povlaků na polštář DecoKing Geometric, 50 x 60 cm

Něco vaši ložnici chybí? Máte pocit, že by potřebovala dodat šťávu? Pořiďte si sadu dvou hravých povlaků na polštáře, které zútulní interiér mrknutím oka. Kromě toho, že jsou tyto kousky oboustranné s různými potisky, jsou také vyrobené z kvalitního a na dotek příjemného materiálu, ve kterém se vám bude odpočívat jedna radost ♥