Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Maped geometric oboustranne 30 cm

Nalezeno:    14 produktů


Pravítko Maped Geometric oboustranné 30 cm

Oboustranné pravítko s držadlem. Speciální ozdobná linka na podtrhávání, snadnější odečet - vizuální indikátor je na každých 5 mm. Vysoce kvalitní značení, stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné. Hrany pravítka nemažou.

Maped Pravítko Maped Geometric oboustranné - 20 cm 9242120

Oboustranné pravítko s držadlem.Na jedné straně nula uprostřed.Speciální ozdobná linka na podtrhávání, snadnější odečet - vizuální indikátor je na každých 5 mm.Vysoce kvalitní značení, stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné.Hrany pravítka nemažou.

Pravítko Maped Geometric 30 cm

Plastové pravítko se speciální ozdobnou linkou na podtrhávání, snadnější odečet - vizuální indikátor je na každých 5 mm.

Pravítko Maped Geometric 30 cm plastové

Plastové pravítko se speciální ozdobnou linkou na podtrhávání, snadnější odečet - vizuální indikátor je na každých 5 mm. Zakupte produkt Pravítko Maped Geometric 30 cm plastové z kategorie Školní potřeby | Rýsovací potřeby | Pravítka, trojúhelníky, úhloměry od výrobce Maped za cenu 14 Kč.

Pravítko Maped Flex oboustranné 30 cm, blistr

Pravítko Maped Flex oboustranné 30 cm, blistr Stop zlomeným pravítkům! U školáků velmi oblíbené 30 cm pravítko. Vhodné do jakékoliv aktovky či školního batohu i bez potřeby desek kam byste pravítko uschovali. Pravítko se běžně používá při hodinách geometrie či na podtrhávání. Pro lepší držení na papíře má pravítko malý ú...

Maped Sada Maped Geometric Maxi - Pravák - 0157/9242767

Rýsovací sada Maped Geometric určená pro pravákyObsahuje geometrické pravítko (30 cm), dva trojúhelníky (60 stupňů/ 21 cm, 45 stupňů/ 21 cm, "0" umístěná v pravém úhlu - pro měření a rýsování), úhloměr (180 stupňů/ 12 cm základna), čisté rýsování.Vysoce kvalitní a optimálně odolné značení natištěné UV inkoustem. Ergonomický úchop a čirá barva.

Maped Rýsovací sada Maped Geometric Maxi - pro leváky 9897118

4dílná sada rýsovacích potřeb pro leváky s vysoce kvalitním značením.Stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustua jsou maximálně odolné.Sada obsahuje: pravítko 30 cm, trojúhelník 60°/21 cm, trojúhelník 45°/21 cm, úhloměr 180°/12 cm.

Sada Maped Geometric Maxi 4dílná sada

4dílná sada rýsovacích potřeb s vysoce kvalitním značením. Stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné. Sada obsahuje: pravítko 30 cm trojúhelník 60°/21 cm trojúhelník 45°/21 cm úhloměr 180°/12 cm

Sada Maped Geometric Maxi - 4-dílná sada

4-dílná sada rýsovacích potřeb obsahuje: pravítko 30 cm trojúhelník 60°/21 cm trojúhelník 45°/21 cm úhloměr 180°/12 cm Stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné. Zakupte produkt Sada Maped Geometric Maxi - 4-dílná sada z kategorie Školní potřeby | Rýsovací potřeby | Pravítka, trojúhelníky, úhloměry od výrobce Maped za cenu 45 Kč.

Sada Maped Geometric Maxi - 3dílná sada, pro leváky

3-dílná sada rýsovacích potřeb pro leváky s vysoce kvalitním značením. Stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné. Sada obsahuje: pravítko 30 cm trojúhelník 45°/21 cm úhloměr 180°/12 cm Zakupte produkt Sada Maped Geometric Maxi - 3dílná sada, pro leváky z kategorie Školní potřeby | Rýsovací potřeby | Pravítka, trojúhelníky, úhloměry od výrobce Maped za cenu 39 Kč.

Sada Maped Geometric Maxi 3dílná sada, pro leváky

3dílná sada rýsovacích potřeb pro leváky s vysoce kvalitním značením. Stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné. Sada obsahuje: pravítko 30 cm trojúhelník 45°/21 cm úhloměr 180°/12 cm

Pravítko Maped Kidy Grip 30 cm, mix barev

Ohebné pravítko pro začátečníky s protiskluzovou úpravou pro lepší držení. Oboustranné značení, s držadlem. Veselý design a viditelné značení. Délka 30 cm.

Pravítko Maped Kidy´ Grip 30cm, mix barev

Ohebné pravítko pro začátečníky s protiskluzovou úpravou pro lepší držení. Oboustranné značení, s držadlem. Veselý design a viditelné značení. Délka 30 cm. Mix barev. Zakupte produkt Pravítko Maped Kidy´ Grip 30cm, mix barev z kategorie Školní potřeby | Rýsovací potřeby | Pravítka, trojúhelníky, úhloměry od výrobce Maped za cenu 28 Kč.