Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Marvel pop figurky

Nalezeno:    46 produktů

Podobné fráze:Funko POP Marvel Captain Marvel - Captain Marvel

Sběratelská figurka Funko Pop Marvel Captain Marvel ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro nejen fanoušky.

Funko POP Minecraft Alex

Figurka Alexe ze hry Minecraft od Funko POP je 9 cm vysoká a je vyrobena z měkkého plastového vinylu, který je hebký na dotek. Vinylové figurky Funko POP jsou populární a oblíbené po celém světě. Americký výrobce Funko vlastní licence na světové série jako je například Star Wars, Disney, Marvel, Minecraft, Game of Thrones a mnoho dalších.

Star Wars: Figurka Funko POP - Finn

Vinylové figurky Funko POP jsou populární a oblíbené po celém světě. Americký výrobce Funko vlastní licence na světové série jako je například Star Wars, Disney, Marvel, The Walking Dead, Game of Thrones a mnoho dalších. Figurky jsou vyrobené z měkkého plastového vinylu, který je hebký na dotek.

Funko POP Marvel Spiderman

Postavička Spidermana z vesmíru Marvel. Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Tento Spiderman třese hlavou, když s ním zakýváte. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vynilu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.

Funko Pop Marvel: Captain Marvel - Pop 3 (889698363518)

Figurka sběratelská, výška 10 cm, vyrobeno z vinylu Pokud patříte mezi sběratele figurek, které ztvárňují postavy superhrdinů ze známých komiksů, pak máte skvělou příležitost, jak opět rozšířit svou sbírku. Čeká na vás sběratelská krabička s figurkou Funko Pop Marvel - Captain Marvel - Pop 3. V případě, že sérii komiksů Kapitán Marvel máte rádi, nemáte proč váhat. Objednejte si svou novou sběratelskou figurku, která představuje postavu jménem Nick Fury, jednoho z oblíben...

Funko POP Marvel Avengers Endgame Hulk

Sběratelská figurka Funko Pop Marvel Avengers Endgame Hulk ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro nejen fanoušky.

Funko POP Marvel Infinity War Iron Spider

Sběratelská figurka Funko Pop Marvel Avengers Infinity War – Iron Spider ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro nejen fanoušky.

Funko POP Marvel Infinity War Hulk Buster

Sběratelská figurka Funko Pop Avengers: Infinity War – Hulk ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.

Funko POP Marvel Animated SpiderMan SM Miles

Sběratelská figurka Funko Pop Spider-Man – Miles Morales ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.

Funko POP Marvel Infinity War Black Widow

Sběratelská figurka Funko Pop Avangers – Black Widow ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.

Funko POP Marvel Avengers 2 - Hulk

Bobblehead postavička Hulka, velkého zeleného monstra z edice Avengers. Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Tento Hulk třese hlavou, když s ním zakýváte. Figurky Funko POP jsou vyrobeny z vynilu a jsou krásným dárkem pro fanoušky.

Figurka Marvel - Doctor Strange (chrome) (Funko POP!)

Populární série POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty ze světa Marvelu. Figurky se dočkal Doctor Strange ve speciálním vydání k 10. výročí filmových Marvel Studios a to rovnou v chromované podobě.

Pop Marvel: Infinity War - Black Widow (889698264686)

Figurka sběratelská, výška 10 cm , vyrobeno z vinylu Ve sbírce žádného sběratele nemůže chybět Figurka Pop Marvel: Infinity War - Black Widow. Tato sběratelská figurka jistě udělá radost všem fanouškům Marvelu, a to jak malým, tak i velkým. Od ostatních sběratelských figurek se liší svou originalitou s nádechem komična. Na rozdíl od ostatních figurek zde totiž není kladen důraz na detailní zpracování postav, ale na jedinečnost a roztomilost. Klíčové vlastnosti...