Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Maxiva maja 5 200

Nalezeno:    177 produktů


MAXIVA Šatní skříň - MAJA 4/180, bílá

MAXIVA Šatní skříň - MAJA 4/180, bílá

Velká šatní skříň MAJA 4/180 s posuvnými dveřmi a zrcadlem nabízí díky své velikosti více úložného prostoru než běžné šatní skříně. Lze ji použít samostatně nebo k jakémukoliv nábytku ve stejném dekoru. Konstrukce je vyrobena z kvalitního a odolného lamina v bílé barvě. Úchytky jsou hliníkové ve stříbrné barvě.

8 091 Kč Více informací
MAXIVA Šatní skříň - MAJA 9/180, grafit

MAXIVA Šatní skříň - MAJA 9/180, grafit

Velká šatní skříň MAJA 9/180 s posuvnými dveřmi a zrcadlem nabízí díky své velikosti více úložného prostoru než běžné šatní skříně. Lze ji použít samostatně nebo k jakémukoliv nábytku ve stejném dekoru. Konstrukce je vyrobena z kvalitního a odolného lamina v šedé barvě. Úchytky a designové pásky na dveřích jsou hliníkové ve stříbrné barvě.

7 922 Kč Více informací
MAXIVA Šatní skříň - MAJA 3/180, grafit

MAXIVA Šatní skříň - MAJA 3/180, grafit

Velká šatní skříň MAJA 3/180 s posuvnými dveřmi a zrcadlem nabízí díky své velikosti více úložného prostoru než běžné šatní skříně. Lze ji použít samostatně nebo k jakémukoliv nábytku ve stejném dekoru. Konstrukce je vyrobena z kvalitního a odolného lamina v šedé barvě. Úchytky jsou hliníkové ve stříbrné barvě.  

7 393 Kč Více informací
MAXIVA Šatní skříň - MAJA ALU/180, grafit

MAXIVA Šatní skříň - MAJA ALU/180, grafit

Velká šatní skříň MAJA ALU/180 s posuvnými dveřmi nabízí díky své velikosti více úložného prostoru než běžné šatní skříně. Lze ji použít samostatně nebo k jakémukoliv nábytku ve stejném dekoru. Konstrukce je vyrobena z kvalitního a odolného lamina v šedé barvě. Úchytky a designové pásky na dveřích jsou hliníkové ve stříbrné barvě.  

6 932 Kč Více informací