Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mikrovlna trouba candy vestavena

Nalezeno:    6 produktů


Trouba Candy FCP602X + ECH64CC nerez

Vestavěná sada FCP602X-ECH64CC je pro vás tou pravou volbou. Skleněná keramická deska se 4 topnými zónami a povely senzorů splní všechna očekávání.

Candy MIC 201 EX

Mikrovlná trouba s grilem Candy o objemu 20 litrů s displejem, třemi úrovněmi výkonu a programovatelnou úrovní výkonu.

Candy FCWTC 001X/E

Vestavěná trouba Candy s 19palcovou dotykovou obrazovkou na dvířkách a WiFi konektivitou. Energetická třída A, 9 základních pečicích programů a celkový objem 78 litrů.

Candy FCDP 818VX + 5 let záruka

Vestavěná trouba Candy s možností rozdělení na dva samostatné prostory a funkcí pravého horkého vzduchu. Energetická třída A, 14 funkcí a celková kapacita 75 litrů.

Candy FCP602X a ECH64CC

Spotřebiče v setu: sklokeramická deska; vestavná trouba Provedení výrobku: nerez Set Candy sklokeramické desky a vestavné elektrické trouby Elektrická trouba Candy FCP602X SPECIÁLNÍ FUNKCE Využijte speciální funkce jako jsou pizza a multifunkce. Díky nim bude vaše vaření rychlejší a jednodušší. USEE LED OSVĚTLENÍ USEE LED osvětlí celý vnitřek trouby a můžete tak pohodlně sledovat proces pečení. Je také spolehlivé, dlouhotrvající a s extrémně nízkou spotřebou energie (o 98% nižší než tradiční os...

AEG MSB2547D-M Mastery

Vestavěná mikrovlná trouba AEG MSB2547D-M nabízí kromě klasického mikrovlnného ohřevu také funkci grilu. Výkon mikrovĺn je 900 W a výkonu grilu 1000 W. Vyberte si z 8 úrovní ohřevu. Prednosti rúry jsou kromě skvělých programů a automatických odmrazovacích programů s měřením hmotnosti. Je vybavena LED digitálním displejem, který informuje o průběhu vaření. Samozrejmosťou je vnitřní osvětlení.