Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Miminko plast 20cm na baterie se zvukem

Nalezeno:    47 produktů


Teddies Set na žehlení žehlička 20cm plast s doplňky na baterie se zvukem se světlem

<p><strong>Velmi praktick&yacute; set na žehlen&iacute;</strong> je určen holčičk&aacute;m, kter&eacute; si r&aacute;dy hraj&iacute; na hospodyňky a pečuj&iacute; r&aacute;dy o čist&eacute; oblečen&iacute; sv&yacute;ch panenek.</p> <p><strong>Funkčnost:</strong></p> <ul> <li>světeln&eacute; a zvukov&eacute; efekty</li> </ul> <p><strong>Obsah balen&iacute;:</strong></p> <ul> <li>žehlička cca 20 cm, žehl&iacute;c&iacute; prkno, mal&aacute; plastov&aacute; konvička</li> <li>stoj&aacute;nek s ram&iacute;nky na vyžehlen&eacute; pr&aacute;dlo&nbsp;</li> </ul> <p><strong>Kupte dětem set na žehlen&iacute;!</strong></p> <p><strong>Vhodn&eacute;</strong> pro děti <strong>od 3 let</strong><br /> Materi&aacute;l: plast<br /> Rozměr rozložen&eacute;ho prkna na žehlen&iacute;: 42 x 16,8 x 13,3...

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Teddies Robot chodící plast 30cm na baterie se světlem se zvukem v krabici

Chodící bojový robot by neměl chybět v žádném dětském pokojíčku. Robot má v rukou zbraně a stisknutím tlačítka ON/OFF začne chodit, vydávat zvuk spolu se světelným efektem.

Více informací
od 198 Kč
Koupit nejlevněji

Aku Vrtačka 20 cm

Hračka pro malé kutily, kteří rádi pomáhají svému tatínkovi nebo dědečkovi. Toto nářadí je na první pohled nerozeznatelné od toho „dospěláckého“, avšak je bezpečnější a při hře s ním se nemůže nic stát. Vrtačka je plastová a má na výměnu sadu tří bitů.

Více informací
od 72 Kč
Koupit nejlevněji

Teddies Můj první telefon

Otevírací mobil se světlem vydává zvuky.Rozměr: 14 cm, na baterieVhodné od 18 měsícůTechnické údaje:Měs. 18Obsah balení:Telefon Mobil plast 14cm na baterie se zvukem se světlem na kartě 11x20x5,5cm 18m+Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Více informací
od 180 Kč
Koupit nejlevněji

Robot narážecí plast 20cm na baterie se světlem se zvukem

Robot narážecí plast 20cm na baterie se světlem se zvukem

Aku Vrtačka nářadí plast 20cm na baterie se zvukem

Vrtačka je plastová a má na výměnu sadu tří bitů.

Robot RC chodící plast 20cm na baterie se světlem se zvukem

Robot RC chodící plast 20cm na baterie se světlem se zvukem

Teddies Žehlička plast 20cm na baterie se světlem se zvukem v krabici

Holčičky si mohou hrát na maminku a žehlit věcičky pro jejich panenky. Žehlička je hračka vhodná pro holčičky, které rády pomáhají maminkám a chtějí dělat stejné věci jako ony. I jejich panenky potřebují občas přežehlit oblečky a s touto žehličkou to půjde skvěle. Hračka funguje na baterie, díky kterým vydává zvukové i světelné efekty. Velikost 20 cm.Vhodná od 3+Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Žehlička plast 20cm na baterie se světlem se zvukem v krabiciPokud není uvedeno jinak, cena se vzt...

Vysavač plast 20cm na baterie se světlem se zvukem v krabici 30x15x18cm

Tento dětský vysavač, který vypadá téměř jako skutečný, se bude líbit každé malé hospodyňce. Vysavač je vyroben z kvalitního plastu a má moderní a elegantní design. Vhodné od 3 let.

Krab chodící plast 20cm na baterie se zvukem se světlem - mix barev

Barvu tohoto produktu nelze garantovat. Pokud máte zájem o konkrétní barvu, napište nám ji do poznámky v objednávce, budeme se snažit vyjít vstříc. Uveďte rovněž, zda máme produkt z objednávky vymazat, pokud konkrétní barva nebudek dispozici. V opačném případě bude expedována barevná varianta, která nutně nemusí odpovídat fotografii u produktu.

Žehlička plast 20cm na baterie se světlem se zvukem v krabici - Teddies

Holčičky si mohou hrát na maminku a žehlit věcičky pro jejich panenky. Žehlička je hračka vhodná pro holčičky, které rády pomáhají maminkám a chtějí dělat stejné věci jako ony. I jejich panenky potřeb

Aku Vrtačka nářadí plast 20cm na baterie se zvukem v krabici

Vrtačka je plastová a má na výměnu sadu tří bitů. Po vložení baterií vydává zvuk vrtání a vrták se otáčí.

Formule modrá plast 20cm na baterie se světlem se zvukem na setrvačník v blistru

Formule modrá plast 20cm na baterie se světlem se zvukem na setrvačník v blistru

Formule zelenostříbrná plast 20cm na baterie se světlem se zvukem na setrvačník v blistru

Formule zelenostříbrná plast 20cm na baterie se světlem se zvukem na setrvačník v blistru

Volant modrý plast 20cm na baterie se zvukem v sáčku český design

Volant modrý plast 20cm na baterie se zvukem v sáčku český design

Teddies Volant modrý plast 20cm na baterie se zvukem v sáčku CZ

Volant se zvukovými efekty pro malé řidiče, plast, na baterie. Rozměr volantu: 20 cmVhodné od 3 letTechnické údaje:Roky 03Obsah balení:Volant modrý plast 20cm na baterie se zvukem v sáčku český designPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Robot narážecí plast 20cm na baterie se světlem se zvukem v krabici - Teddies

Elektronický chodící robot vydává světelné a zvukové efekty při chůzi. Tato hračka se dokáže otočí o 360° po nárazu na překážku. Vhodné od 3 let.

Miminko mrkací a mluvící s doplňky plast 30cm na baterie se zvukem

Miminko mrkací a mluvící s doplňky plast 30cm na baterie se zvukem