Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Mindok 50 plemen psu

Nalezeno:    336 produktů


Mindok 50 plemen psů

Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 plemen psů. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Skvělý způsob, jak se zábavnou formou dozvědět více o zvířatech!

Mindok 50 plemen psů

Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 plemen psů. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Skvělý způsob, jak se zábavnou formou dozvědět více o zvířatech! Specifikace: V této jednoduché edukativní karetní hře získají děti nové znalosti o psech různých plemen. Skvělá vzdělávací zábava. Hra je vhodná pro 1 hráče. Doba trvání jedné hry: cca 20 minut. Vhodné pro děti od 6 let....

MINDOK Expedice příroda: 50 plemen psů

Díky kartám v této krabičce zvládnete snadno rozeznat 50 plemen psů. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody! Balení obsahuje: 50 karet, leporelo s dodatečnými informacemi.

Mindok Expedice příroda 50 plemen psů

Mindok Expedice příroda 50 plemen psů najdou děti v dětské kvízové hře, určené pro všechny obdivovatele přírody a života v ní. Tato zábavná hra dětem přináší možnost obohatit svoje znalosti na dané téma a zároveň si tyto znalosti procvičit. Na každé kartě je vždy u obrázku název, popis a vedle zák...

Expedice příroda: 50 plemen psů

Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 plemen psů. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody!

Expedice příroda: 50 plemen psů

Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 plemen psů. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody! Hra obsahuje česká pravidla a 50 oboustranných karet. Odkazy pravidla (pdf, česky)

Expedice příroda: 50 psů

Expedice příroda: 50 psů Mindok 311 Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 plemen psů. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody! Pro 1 hráče. Délka jedné hry cca 15min. Obtížnost snadná.  Obsah balení: 50 karet leporelo s dodatečnými informacemi. Doporučený věk: od 6 let

MINDOK Expedice příroda: 50 koní a poníků

Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 plemen koní a poníků. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody! Balení obsahuje: 50 karet, leporelo s dodatečnými informacemi.

Beaphar Sensitiv odstraňovač očních skvrn 50 ml

Popis:Pomáhá odstranit skvrny od slz v okolí očí psů, koček a kožešinových zvířat. Tmavé, nevzhledné skvrny v okolí očí psů a koček, které jsou viditelné zejména u světlých plemen, jsou způsobeny slzami. Tento přípravek Vám pomůže jemně a efektivně skvrny od slz odstranit. Hodí se i pro citlivá zvířata, protože je velmi jemný a nedráždí.Složení:Natrii tetraboras decahydricus 0,98 g, aqua purificata 50 ml.Použití:Doporučujeme používat každý den. Pokud skvrny nezmizí, lze přípravek používat 3 x d...

Lex & Max Luxusní pelíšek pro psa Lex & Max Tivoli 40 x 50 cm | zelený

Luxusní pelech pro psy a kočky Lex & Max Tivoli 40 x 50 cm | zelená Dopřejte svému mazlíčovi jeho zasloužené pohodlí s pelíškem Lex & Max-Premium. Luxusní psí a kočičí pelech je k dispozici v mnoha barvách. Vzhledem k této standardní velikosti je tento psí i kočičí pelíšek vhodný pro mnoho plemen psů a koček.