Kde jsem:     >  Katalog

Mini 06 forte jidelni stul pevny

Nalezeno:    3 produkty


Stima Mini Forte

Stima Mini Forte

Elegantní stůl MINI FORTE se zaoblenými rohy má desku z lamina a nohy z masivu. Je menší variantou stolu FORTE. Základní rozměry desky jsou 120x85 cm, při rozkladu stolu 160x85 cm. Dá se pořídit v několika odstínech. Český výrobek. Parametry produktu Šířka: 120/160 cmHloubka: 85 cmVýška: 77 cmDeska lamino: 36 mmHrana ABS: 2 mmNohy masiv: 7x7 cm

Více informací
od 6 350 Kč Koupit nejlevněji
Stima Forte

Stima Forte

Provedení: Tento typ obdélníkového dřevěného jídelního stolu MAXI FORTE se zaoblenými rohy nabízíme v rozkládacím provedení. Stolový plát je lamino o síle 36 mm. Hrana stolové desky je ABS. Hranaté nohy jsou vyrobené z masivu o velikosti 7,5 x7,5 cm. Stůl nelze vyrobit v jiné velikosti. Stůl až pro 10 osob. Povrchová úprava: Moření a lakování. Výběr barevného zakončení stolu je podle nabídky ve vzorníku.

Více informací
od 5 929 Kč Koupit nejlevněji
Stima Jídelní stůl Mini Forte pevný

Stima Jídelní stůl Mini Forte pevný

Provedení: Obdélníkový jídelní stůl MINI FORTE s oblými rohy v pevném provedení. Stolový plát je lamino o síle 36 mm. Hrana stolové desky je ABS o tloušťce 2 mm. Hranaté nohy jsou vyrobené z masivního buku o velikosti 7x7 cm. Stůl nelze vyrobit v jiné velikosti. Povrchová úprava: Moření a lakování. Výběr barevného zakončení stolu je podle nabídky ve vzorníku.

6 350 Kč Více informací
STIMA Stůl MINI FORTE pevný

STIMA Stůl MINI FORTE pevný

STIMA Stůl MINI FORTE pevný- Stůl MINI FORTE pevné Moderní a nadčasový jídelní stůl, deska lamino a nohy z masivu. Jí

6 350 Kč Více informací
Jídelní stůl MINI FORTE

Jídelní stůl MINI FORTE

MINI FORTE jídelní dřevěný stůl je vhodný do domácnosti. Stůl nabízíme ve dvou variantách. Pevný stůl a stůl s možností rozložení. Rozložením se délka stolu zvětší ze 120 cm na 160 cm. Výhodou jsou zaoblené rohy. Stůl je vhodný i pro rodiny s malými dětmi.

6 340 Kč Více informací