Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Moje mala bible

Nalezeno:    7 produktů


Moje malá Bible

Jedná se o obrázkové leporelo s nejoblíbenějšími biblickými příběhy.

Moje malá Bible (80-85810-60-3)

Kniha – 38 stran, česky, prostorové pohádky, leporela Jedná se o obrázkové leporelo s nejoblíbenějšími biblickými příběhy.

Moje malá kufříková Bible - Cecilie Olesen

V knize Moje malá kufříková Bible naleznete třicet nejznámějších bohatě ilustrovanýc biblických příběhů. Každý příběh je převyprávěn jednoduše, stručně a snadno uchopitelně i pro nejmenší čtenáře. Dět

Moje malá kufříková Bible: Snadno uchopitelné příběhy (978-80-85810-95-0)

Kniha – autor Cecilie Olesen, 60 stran, česky, polstrovaná lux V knize Moje malá kufříková Bible naleznete třicet nejznámějších bohatě ilustrovanýc biblických příběhů. Každý příběh je převyprávěn jednoduše, stručně a snadno uchopitelně i pro nejmenší čtenáře. Děti zaujme praktické kufříkové ouško, díky kterému již knihu nepustí z ruky.

Moje dětské modlitbičky (978-80-87287-06-4)

Kniha – autor Christina Goodings, 40 stran, česky, polstrovaná lux Moje dětské modlitbičky - obrázkové leporelo s dětskými modlitbami ve verších. Kniha je určena dětem, rodičům i prarodičům -zkrátka každému, kdo se chce s dětmi modlit. V knize naleznete modlitbičky pro každou denní dobu a různé situace. Kniha je od stejné autorky jako „Moje malá Bible“ a také ve stejném provedení a formátu.