Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Monopoly game of thrones

Nalezeno:    1200 produktů


Game of Thrones (PC)

Hra pro PC 76% Anglosasové, galské a velšské kmeny a vikingští osadníci bojují o nadvládu. Thrones of Britannia spojuje bitvy v reálném čase i strategické rozhodování. Které království vytvoříte? Anglický král Alfréd Veliký odrazil v bitvě u Ethandunu útok Vikingů. Severští vojevůdci ale drží dál pozice po celé Británii. Budou se podepisovat dohoda, ale přijde i válka. Rozhodujte o osudu bitev v reálném čase. Přepište historii Británie ...

Více informací
od 777 Kč
Koupit nejlevněji

George R.R. Martin: A Game of Thrones

George R.R. Martin's A Song of Ice and Fire series has set the benchmark for contemporary epic fantasy. Labelled by Time magazine as one of the top 100 most influential people in the world, Martin has

Více informací
od 831 Kč
Koupit nejlevněji

Game, The - Queen

Reprezentujte svou frakci se stylovou herní podložkou pro živou karetní hru A Game of Thrones LCG. Herní podložka je vyrobena z kvalitního materiálu a je na ní vyobrazen motiv The Queen of Thorns.

Více informací
od 64 Kč
Koupit nejlevněji

Clash of kings 2

Kniha – autor George R.R. Martin, 144 stran, anglicky, brožovaná bez přebalu lesklá HBO's hit series A GAME OF THRONES is based on George R R Martin's internationally bestselling series A SONG OF ICE AND FIRE, the greatest fantasy epic of the modern age. A CLASH OF KINGS is the second volume in the series. Throughout Westeros, the cold winds are rising. From the ancient citadel of Dragonstone to the forbidding lands of Winterfell, chaos reigns as pretenders to the Iron Throne of the Seven Kingdoms stake their claims through tempest, turmoil and war. As a prophecy of doom cuts across the sky - a comet the colour of blood and flame - five factions struggle for control of a divided land. Brother plots against brother and the dead rise to walk in the night. Against a backdrop of incest, fra...

Více informací
od 117 Kč
Koupit nejlevněji

Vrána

Komiks vznikl podle námětu Jamese O'Barra. Motivem spojujícím celou sérii je mstitel, který se přichází po smrti své i svých blízkých mstít. Pomstu mu umožňuje tajemná vrána, která ho provází a je mu rádcem.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Monopoly: A Game of Thrones Collector's Edition

Monopoly: A Game of Thrones Collector s Edition je sběratelské vydání společenské deskové hry, která v sobě kombinuje populární Monopoly s neméně slavnou ságou Hry o trůny. Ve hře naleznete známá místa z televizní série, např. Castle Black, Winterfell či King s Landing. Hráči budou nakupovat, prodávat a měnit během své cesty na vrchol - za Železným trůnem. Hra obsahuje tyto žetony: Dragon Egg, Three-Eyed Raven, White Walker, Direwolf, Crown a The Iron Throne. Hra je v angličtině....

Mince Game of Thrones

Stříbrná oboustranná mince ze seriálu Game of Thrones.

Náhrdelník Winter is Coming - Game of Thrones

Náhrdelník Winter is Coming z populárního seriálu Game of Thrones.

Náhrdelník Game of Thrones - znak Starků

Náhrdelník zpodobňující hlavu vlka - znak Starků, rodu, který se objevuje ve fantasy seriálu Hra o trůny.

Paruka Game of Thrones GOT Khaleesi Daenerys Targaryen

Blonďatá paruka hrdinky Got Khaleesi z populárního seriálu Game of Thrones.

Placka Game of Thrones

Placka se znakem rodu Starků ze série Game of Thrones - Hra o trůny. Průměr placky je 3 cm.

Game of Thrones Stark

Hrnek Game of Thrones - Stark - měnící se. Šedý keramický hrnek se symbolem rodů Starků z oblíbeného fantasy seriálu Game of Thrones - Hra o trůny. Hrnek mění grafiku podle teploty nápoje uvnitř. Není určen pro použití v mikrovlnné troubě ani v myčce. Objem: 315 ml. Materiál: keramika.

Game of Thrones Targaryen

Hrnek Game of Thrones - Targaryen - měnící se. Černý keramický hrnek se symbolem Targaryen z oblíbeného fantastického seriálu Game of Thrones - Hra o trůny. Černé motivy hrnku se po nalití horkého nápoje mění na motivy Targaryen. Není určen pro použití v mikrovlnné troubě ani v myčce. Objem: 315 ml. Materiál: keramika.

Game of Thrones Lannister

Hrnek Game of Thrones - Lannister - měnící se. Červený keramický hrnek s logem seriálu a znakem rodu Lannisterů z oblíbeného fantastického seriálu Game of Thrones - Hra o trůny. Hrnek mění grafiku podle teploty nápoje uvnitř. Není určen pro použití v mikrovlnné troubě ani v myčce. Objem: 315 ml. Materiál: keramika.

Amulet Game of Thrones

Amulet ze slitiny zinku a cínu inspirovaný knižní a filmovou sérií Hra o trůny - Game of Thrones. Znázorňuje růžici kompasu s atributy čtyř významných rodů. Výška amuletu je cca 3,5 cm, součástí je řetízek k zavěšení na krk.

Cluedo: Game of Thrones

V dedukční deskové hře Cluedo: Game of Thrones hráči objevují sedm království Západozemí, pátrají po stopách vraždy, vyslýchají ty, které potkají, a všemi prostředky se snaží vyřešit zločin. Hra je v angličtině.

Game of Thrones

Tento nádherný zápisník s grafickým motivem Železného trůnu je určený pro všechny fanoušky oblíbené série Game of Thrones - Hra o trůny. Dárkem uděláte radost každému, kdo si tento epický fantasy seriál oblíbil.

Game of Thrones #1

Long ago, in a time forgotten, a preternatural event threw the seasons out of balance. In a land where summers can last decades and winters a lifetime, trouble is brewing. The cold is returning, and in the frozen wastes to the north of Winterfell, sinister forces are massing beyond the kingdom's protective Wall. To the south, the king's powers are failing: his most trusted advisor dead under mysterious circumstances and his enemies emerging from the shadows of the throne. At the center of the c...

Game of Thrones Trivia Game

Game of Thrones Trivia Game umožní hráčům poměřit své znalosti v boji o Železný trůn. V této vědomostní hře na motivy populární série Hra o trůny budete spolu se svými přáteli odpovídat na otázky spojené s prvními čtyřmi řadami seriálu HBO, s cílem dobýt klíčová místa Západozemí. Ten, kdo ovládne většinu území, se stane vládcem Sedmi království! Hra je v angličtině.

Placka Game of Thrones - Hodor

Placka s grafikou inspirovanou populární fantasy ságou Game of Thrones - Hry o trůny.

Placka Game of Thrones - Khaleesi

Placka s grafikou inspirovanou fantasy ságou Game of Thrones - Hry o trůny, s nápisem Khaleesi.

Vlajka Game of Thrones - Targaryen

Nástěnná vlajka se znakem rodu Targaryenů z populárního seriálu Game of Thrones (Hra o trůny).

Sklenice Game of Thrones - Baratheon

Sklenice s potiskem znaku rodu Baratheonů - jelenem, ze seriálu Game of Thrones - Hra o trůny.

Hrací skříňka Game of Thrones

Ultimátní dřevěná skříňka hrající po zatočení kličkou známou melodii ze seriálového zpracování Game of Thrones - Hra o trůny.

Prsten Game of Thrones - Targaryen

Prsten se znakem Targaryenů, rodu z fantasy série Hra o trůny - Game of Thrones. Vnitřní průměr prstenu je 2 cm.

Plakát Game of Thrones - Logo

Plakát, který potěší všechny fanoušky série Game of Thrones - Hra o trůny. Velikost plakátu je 61 x 91 cm