Kde jsem:     >  Katalog

Moto helma na skutr

Nalezeno:    1475 produktů


MyShirt Být motorkářem nebyla moje volba skútr - na vaření

MyShirt Být motorkářem nebyla moje volba skútr - na vaření

<p>Stát se motorkářem nebyla moje volba, mám to v krvi. </p>

Více informací
od 589 Kč Koupit nejlevněji
W-TEC FS-710

W-TEC FS-710

Helma na skútr W-TEC FS-710 je stylová otevřená přilba určená pro skútry a choppery. S integrovanou vysouvatelnou vnitřní sluneční clonou zaručuje dobrý rozhled i při jízdě proti prudkému slunečnímu světlu. Komfortní, příjemně měkký interiér je plně vyjímatelný a pratelný. Pohodlné zapínání je provedeno mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou. Jednoduchý retro design přilby je doplněn o atraktivní barevné zpracování.Technický popis: výklopná sluneční clona s úpravou proti poškrábání a UV ochranou kompletně vyjímatelné polstrování s možností praní zapínání rychloupínací přezkou s mikrometrickou regulací atraktivní barvy materiál skořepiny: ABS hmotnost: 1000±50 g homologace: ECE 22.05

Více informací
od 1 290 Kč Koupit nejlevněji
W-TEC FS-701C

W-TEC FS-701C

Helma na skútr W-TEC FS-701C je stylová otevřená přilba určená pro skútry a choppery. Její jednoduchý retro design je doplněn o atraktivní barevné zpracování s kamuflážovým vzorem. Široké výklopné hledí s ochranou proti poškrábání zaručuje dobrý rozhled. Komfortní, příjemně měkký interiér je plně vyjímatelný a pratelný. Pohodlné zapínání je provedeno mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou.Technický popis: atraktivní kamuflážový vzor plexi s úpravou proti poškrábání kompletně vyjímatelné polstrování s možností praní zapínání rychloupínací přezkou s mikrometrickou regulací materiál skořepiny: ABS hmotnost: 1050±50 g homologace: ECE 22.05 (norma pro evropský trh)

Více informací
od 1 390 Kč Koupit nejlevněji
W-TEC FS-701B Leather

W-TEC FS-701B Leather

Helma na skútr W-TEC FS-701B Leather Brown je stylová otevřená přilba určená pro skútry a choppery. Její jednoduchý retro design je doplněn o atraktivně a originálně vyhlížející kožený povrch. Tím dostává přilba nádech exkluzivity. Široké výklopné hledí s ochranou proti poškrábání zaručuje dobrý rozhled. Komfortní, příjemně měkký interiér je plně vyjímatelný a pratelný. Pohodlné zapínání je provedeno mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou.Technický popis: plexi s úpravou proti poškrábání kompletně vyjímatelné polstrování s možností praní zapínání rychloupínací přezkou s mikrometrickou regulací vnější povrch z umělé kůže materiál skořepiny: ABS hmotnost: 1050±50 g homologace: ECE 22.05

Více informací
od 1 590 Kč Koupit nejlevněji
W-TEC Nankko

W-TEC Nankko

Moto helma W-TEC Nankko je multifunkční přilba vhodná k jízdě na skútrech, chopperech či cestovních motocyklech. Přilba zaujme svým moderním designem, výraznou barvou a kvalitním zpracováním jednotlivých částí. Vysoký bezpečnostní standard splňující evropskou homologaci ECE R-22.05 ručí za maximální bezpečí i během rychlejší jízdy. Tuto vlastnost využijí jezdci především v horkých letních dnech a na dlouhých vzdálenostech, kdy je na zrak kladen největší nápor. Pro maximální komfort je v zadní části helma opatřena uzavíratelnými větracími otvory, které jsou součástí důmyslného ventilačního systému. Díky tomu jezdce neobtěžuje nepříjemný pot a může se plně koncentrovat přímo na samotnou jízdu. K jízdě patří samozřejmě i pohodlí. O to se v případě moto helmy stará robustní polstrování, kter...

Více informací
od 1 090 Kč Koupit nejlevněji
W-TEC FS-701BG

W-TEC FS-701BG

Helma na skútr W-TEC FS-701BG je stylová otevřená přilba určená pro skútry a choppery. Její jednoduchý retro design je doplněn o atraktivní barevné zpracování a poutavý grafický motiv. Široké výklopné hledí s ochranou proti poškrábání zaručuje dobrý rozhled. Komfortní, příjemně měkký interiér je plně vyjímatelný a pratelný. Pohodlné zapínání je provedeno mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou.Technický popis: atraktivní grafika plexi s úpravou proti poškrábání kompletně vyjímatelné polstrování s možností praní zapínání rychloupínací přezkou s mikrometrickou regulací materiál skořepiny: ABS hmotnost: 1050±50 g homologace: ECE 22.05 (norma pro evropský trh)

Více informací
od 1 390 Kč Koupit nejlevněji
W-TEC FS-701PG

W-TEC FS-701PG

Helma na skútr W-TEC FS-701PG je stylová otevřená přilba určená pro skútry a choppery. Její jednoduchý retro design je doplněn o atraktivní barevné zpracování a poutavý grafický motiv. Široké výklopné hledí s ochranou proti poškrábání zaručuje dobrý rozhled. Komfortní, příjemně měkký interiér je plně vyjímatelný a pratelný. Pohodlné zapínání je provedeno mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou.Technický popis: atraktivní grafika plexi s úpravou proti poškrábání kompletně vyjímatelné polstrování s možností praní zapínání rychloupínací přezkou s mikrometrickou regulací materiál skořepiny: ABS hmotnost: 1050±50 g homologace: ECE 22.05 (norma pro evropský trh)

Více informací
od 1 390 Kč Koupit nejlevněji
W-TEC FS-710S s hvězdou

W-TEC FS-710S s hvězdou

Helma na skútr W-TEC FS-710S Revolt Black je stylová otevřená přilba určená pro skútry a choppery. S integrovanou vysouvatelnou vnitřní sluneční clonou zaručuje dobrý rozhled i při jízdě proti prudkému slunečnímu světlu. Komfortní, příjemně měkký interiér je plně vyjímatelný a pratelný. Pohodlné zapínání je provedeno mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou. Jednoduchý retro design přilby je doplněn o atraktivní grafický motiv.Technický popis: výklopná sluneční clona s úpravou proti poškrábání a UV ochranou kompletně vyjímatelné polstrování s možností praní zapínání rychloupínací přezkou s mikrometrickou regulací atraktivní grafický motiv materiál skořepiny: ABS hmotnost: 1000±50 g homologace: ECE 22.05

Více informací
od 1 490 Kč Koupit nejlevněji
W-TEC FS-710G

W-TEC FS-710G

Helma na skútr W-TEC FS-710G Sixty White je stylová otevřená přilba určená. S integrovanou vysouvatelnou vnitřní sluneční clonou zaručuje dobrý rozhled i při jízdě proti prudkému slunečnímu světlu. Komfortní, příjemně měkký interiér je plně vyjímatelný a pratelný. Pohodlné zapínání je provedeno mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou. Jednoduchý retro design přilby je doplněn o atraktivní grafický motiv.Technický popis: výklopná sluneční clona s úpravou proti poškrábání a UV ochranou kompletně vyjímatelné polstrování s možností praní zapínání rychloupínací přezkou s mikrometrickou regulací atraktivní grafický motiv materiál skořepiny: ABS hmotnost: 1000±50 g homologace: ECE 22.05

Více informací
od 1 290 Kč Koupit nejlevněji
W-TEC FS-701FY

W-TEC FS-701FY

Helma na skútr W-TEC FS-701FY je stylová otevřená přilba určená pro skútry a choppery. Její jednoduchý retro design je doplněn o atraktivní barevné zpracování. Široké výklopné hledí s ochranou proti poškrábání zaručuje dobrý rozhled. Komfortní, příjemně měkký interiér je plně vyjímatelný a pratelný. Pohodlné zapínání je provedeno mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou.Technický popis: plexi s úpravou proti poškrábání kompletně vyjímatelné polstrování s možností praní zapínání rychloupínací přezkou s mikrometrickou regulací materiál skořepiny: ABS hmotnost: 1050±50 g homologace: ECE 22.05 (norma pro evropský trh)

Více informací
od 1 190 Kč Koupit nejlevněji
Panáček

Panáček

Panenka pro holky, vhodná od 3 let, výška panenky: 23 cm, materiál: plast Miluje vaše holčička koně a panenky? Tak to bude z herního koně a panáčka žokeje s ohradou Teddies nadšená. Panáček žokej je oblečen do jezdeckého oblečení, samozřejmě mu nechybí jezdecká helma. Koník je vybaven uzdou a sedlem. Součástí setu Teddies je také ohrada, žlab s krmivem pro koníka a další doplňky ke kreativnímu hraní. Set rozvíjí dětskou fantazii a je vyrobený z kvalitního materiálu. Hodí se pro děti od 3 let. Klíčové vlastnosti koně + panáčka žokeje TeddiesKvalitně zpracovaný herní set panáčka a koně TeddiesSet obsahuje panáčka ve slušivém jezdeckém úboru&nbsp;Kůň má uzdu a sedloNechybí ohrada, žlab s krmivem a další doplňkySet rozvíjí dětskou fantaziiFigurka koně a panáčka žokeje Tedd...

Více informací
od 89 Kč Koupit nejlevněji
Moto helma letec - Unisex triko na vodu

Moto helma letec - Unisex triko na vodu

Triko pro motorkáře, na kterém je lebka s helmou, je skvělý dárek pro motorkáře. Motorkářská helma ochrání lebku kostlivce i tu tvou. Každý motorkář bude mít triko s lebkou rád. Moto lebka na tvém triku ukáže, že jsi motorkář až na kost.

397 Kč Více informací
Moto helma - žalud - Unisex triko na vodu

Moto helma - žalud - Unisex triko na vodu

Motiv padne úplně každému! Objednej si tričko, mikinu nebo polštář. Přidej vlastní text a o zbytek se postaráme my. Odliš se od ostatních tímto jedinečným motivem.

439 Kč Více informací
101 Octane Lékárnička Skútr, moto, moped 36748

101 Octane Lékárnička Skútr, moto, moped 36748

Praktická lékárnička díky své kompaktní velikosti je vhodná na skútry, motocykly, mopedy, nebo čtyřkolky. Rozměry: cca 8,5x11,5x5cm. Výbava odpovídá rakouské vyhlášce KFG §102 Abs.10.

143 Kč Více informací
Speeds Plachta na skútr / moto, vnitřní, velikost XXL - 274x108x104cm 23997

Speeds Plachta na skútr / moto, vnitřní, velikost XXL - 274x108x104cm 23997

Kvalitní venkovní potah ochrání Vašeho skútra před nežádoucími vlivy přírody. Potah je velmi odolný, nepromokavý a žáruvzdorný v oblasti výfuku. Tato velikost se hodí na skútry s přídavnými kufry nebo velkými plexi.

1 357 Kč Více informací
Speeds Plachta na skútr / moto, venkovní, velikost L - 244x90x117cm 17246

Speeds Plachta na skútr / moto, venkovní, velikost L - 244x90x117cm 17246

Kvalitní venkovní potah ochrání Vašeho skútra před nežádoucími vlivy přírody. Potah je velmi odolný, nepromokavý a žáruvzdorný v oblasti výfuku. Tato velikost se hodí na skútry: KYMCO GRAND DINK, KYMCO DOWNTOWN, XCITING, PEOPLE S 300i.

1 072 Kč Více informací
Speeds Plachta na skútr / moto, vnitřní, velikost M - 225x90x117cm 23995

Speeds Plachta na skútr / moto, vnitřní, velikost M - 225x90x117cm 23995

Tato Vnitřní skládací plachta ze speciálně utkané bavlny je jemná a prodyšná látka, která pomáhá předcházet korozi, vlhnutí a chrání lak při dlouhých obdobích nečinnosti motocyklu. Ideální pro zazimování. Plachta této velikosti se hodí na skútry typu 50cc a 125cc.

1 248 Kč Více informací
Ride Eat Sleep Repeat moto skútr - Unisex triko na vodu

Ride Eat Sleep Repeat moto skútr - Unisex triko na vodu

Pro všechny, kteří žijí jenom pro motorky!

428 Kč Více informací
Speeds Plachta na skútr / moto, venkovní, velikost S - 198x90x117cm 17244

Speeds Plachta na skútr / moto, venkovní, velikost S - 198x90x117cm 17244

Kvalitní venkovní potah ochrání Vašeho skútra před nežádoucími vlivy přírody. Potah je velmi odolný, nepromokavý a žáruvzdorný v oblasti výfuku. Tato velikost se hodí pro menší skútry bez kufru s 10 palcovými koly.

1 176 Kč Více informací
Speeds Plachta na skútr / moto, venkovní, velikost M - 225x90x117cm 17245

Speeds Plachta na skútr / moto, venkovní, velikost M - 225x90x117cm 17245

Kvalitní venkovní potah ochrání Vašeho skútra před nežádoucími vlivy přírody. Potah je velmi odolný, nepromokavý a žáruvzdorný v oblasti výfuku. Tato universální velikost se hodí pro ty, kteří si nejsou jisti jakou velikost si mají vybrat.

1 203 Kč Více informací
Držák na mobil TopQ na motocykl / skútr Moto M červeno-černý 41272

Držák na mobil TopQ na motocykl / skútr Moto M červeno-černý 41272

Vysoce kvalitní držák na mobil k připevnění na motocykl nebo skútr ve velikosti M. Praktický a spolehlivý držák na zip pro mobilní telefon nebo GPS navigaci, určený k připevnění na motocykl nebo skútru. Pouzdro z nepromokavého materiálu a průhlednou svrchní částí poskytuje stálý pohled na obrazovku zařízení a chrání zařízení před vlhkem, rozbitím či poškrábáním. Průhledná část je navržena tak, aby umožnila používat dotykovou plochu zařízení. Díky kloubu lze s držákem otáčet o 360° a...

429 Kč Více informací
Helma na skútr W-TEC FS-710 Navy Blue - XS (53-54)

Helma na skútr W-TEC FS-710 Navy Blue - XS (53-54)

Helma na skútr W-TEC FS-710 je stylová otevřená přilba určená pro skútry a choppery. S integrovanou vysouvatelnou vnitřní sluneční clonou zaručuje dobrý rozhled i při jízdě proti prudkému slunečnímu světlu. Komfortní, příjemně měkký interiér je plně vyjímatelný a pratelný. Pohodlné zapínání je provedeno mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou. Jednoduchý retro design přilby je doplněn o atraktivní barevné zpracování.Technický popis: výklopná sluneční clona s úpravou proti poškrábání a UV o...

1 290 Kč Více informací
Helma na skútr W-TEC FS-701C Camo camo - XS (53-54)

Helma na skútr W-TEC FS-701C Camo camo - XS (53-54)

Helma na skútr W-TEC FS-701C je stylová otevřená přilba určená pro skútry a choppery. Její jednoduchý retro design je doplněn o atraktivní barevné zpracování s kamuflážovým vzorem. Široké výklopné hledí s ochranou proti poškrábání zaručuje dobrý rozhled. Komfortní, příjemně měkký interiér je plně vyjímatelný a pratelný. Pohodlné zapínání je provedeno mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou.Technický popis: atraktivní kamuflážový vzor plexi s úpravou proti poškrábání kompletně vyjímatelné...

1 390 Kč Více informací