Kde jsem:     >  Katalog

Namozene kolena

Nalezeno:    33 produktů

Podobné fráze:Benaby Relaxační podložka mezi kolena - Paměťová pěna

Benaby Relaxační podložka mezi kolena - Paměťová pěna

Po náročném dni nebo sportu Vám pomohou ulevit od bolesti a uklidnit namožené svaly relaxační podložky z paměťové pěny, které se skvěle přizpůsobí Vašim končetinám. Podložku můžete umístit mezi kolena, pod lýtka, kotníky nebo stehna.  Podložka se stane Vašim oblíbeným doplňkem pro chvíle odpočinku a také zlepší kvalitu spánku.  Podložka má variabilní využití (kolena, kotníky, lýtka, stehna...

319 Kč Více informací
PROTECT bandáž na koleno VoXX - balení 1 kus Černá S-M

PROTECT bandáž na koleno VoXX - balení 1 kus Černá S-M

Bandáže na kolena VoXX s ionty stříbra, tedy antibakteriální jsou vyvedeny v atraktivních barvách k vyladění běžeckého oblečení. Bandáže VoXX fixují vazy kolena, snižují únavu vlivem otřesů, zabraňují otokům. Bandáž kolen ocení běžci, kteří potřebují zafixovat uvolněné nebo namožené vazy. Cena platí za 1 návlek, pokud chcete pár, objednejte si prosím 2 kusy!

113 Kč Více informací
PROTECT kompresní návlek na koleno VoXX - balení 1 kus Černá S-M

PROTECT kompresní návlek na koleno VoXX - balení 1 kus Černá S-M

Kompresní návleky na kolena VoXX s ionty stříbra, tedy antibakteriální jsou vyvedeny v atraktivních barvách k vyladění běžeckého oblečení. Kompresní návleky VoXX fixují vazy kolena, snižují únavu vlivem otřesů, zabraňují otokům. Kompresní návleky na koleno ocení běžci, kteří potřebují zafixovat uvolněné nebo namožené vazy. Cena platí za 1 návlek, pokud chcete pár, objednejte si prosím 2 kusy!

113 Kč Více informací
Effea Bandáž koleno - neopren 795 - L

Effea Bandáž koleno - neopren 795 - L

Bandáž koleno - neopren 795: Bandáž je vyrobena z neoprenu vysoké kvality a je pokryta pružným nylonem po obou stranách pro lepší stlačení a uchování tělesné teploty, čímž pomáhá zlepšit krevní oběh. Tato kombinace poskytuje léčebný účinek pro namožené svaly a klouby. Poskytuje pevnou podporu pro slabá nebo namožená kolena.

353 Kč Více informací