Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Napln do fix pera

Nalezeno:    329 produktů


3Doodler náplň do pera - EverGreen

Náplň do 3D pera 3DOODLER Single color ABS pack - EverGreen obsahuje 25 kusů náplní zelené barvy, které mají každá délku 10 ", čili 25 cm. Průměr náplní je 3 mm a jsou vhodné do 3D pera 3DOODLER. Náplně jsou díky svým sytým odstínům skvělé na pestré využití 3D pera.

Náplň do kuličkového pera – černá

Náplň vhodná do všech kuličkových per Kaweco v barevných variantách. Protože elegance je v kurzu!

STABILO EASYoriginal náplň do pera modrá

Inkoustová náplň se šíří stopy 0,5 mm. Balení obsahuje 1 náplň do pera Roller.

3Doodler náplň do pera - Sunnyside (žlutá)

Náplň do 3D pera 3DOODLER Single color ABS pack - Sunnyside Yellow obsahuje 25 kusů náplní žluté barvy, které mají každá délku 10 ", čili 25 cm. Průměr náplní je 3 mm a jsou vhodné do 3D pera 3DOODLER. Náplně jsou díky svým sytým odstínům skvělé na pestré využití 3D pera.

3Doodler Náplň do pera - Brownie Brown

Náplň do 3D pera 3DOODLER Single color PLA pack - Brownie Brown obsahuje 25 kusů náplní v hnedé barvě, které mají každá délku 10 ", čili 25 cm. Průměr náplní je 3 mm a jsou vhodné do 3D pera 3DOODLER. Drží dobře na oděv, lepkavější plastový ideální pro čmárání na okna, kov a jiné tvrdé povrchy.

3Doodler Náplň do pera - Modrá Ocel

Náplň do 3D pera 3DOODLER PLA clearly range – Blue Steel obsahuje 25 kusů náplní modré barvy, které mají každá délku 10 ", čili 25 cm. Průměr náplní je 3 mm a jsou vhodné do 3D pera 3DOODLER. Drží dobře na oděv, lepkavější plastový ideální pro čmárání na okna, kov a jiné tvrdé povrchy.

Náplň Parker do multifunkčního pera červená

Náhradní červená náplň do multifunkčních per Parker, 0,7 mm.

Volf Náplň do kuličkového pera CROSS

Náhradní náplň vhodná do všech kuličkových per CROSS.

Náplň do kuličkového pera Falk, 25 ks

Kuličková pera - balení 25 kskuličkové peroceloplastové s gumovým úchopemstopa šíře 0,7 mmnáhodný výběr barev obaluprodej po balení 25 ks

Náplň do kuličkového pera Solidly modrá

Délka 107 mm, extra tenký hrot, plastová trubička, barva náplně modrá. Prodejní jednotka: 1 ks.

PILOT náplň do kuličkového pera Acroball, modrá F

Náplň do stiskacího kuličkového pera Acroball (hrot F). Založena na olejové bázi, voděodolná, rychleschnoucí. Plynulé písmo, jasné intenzivní barvy. Výrobek s vyměnitelnou náplní je hospodárnější a ohleduplnější k životnímu prostředí. Průměr hrotu : 0.70 mm Barva inkoustu : Modrá Zakupte produkt PILOT náplň do kuličkového pera Acroball, modrá F z kategorie Psací potřeby | Značkové psací potřeby | Pilot | Náplně od výrobce Pilot za cenu 22 Kč.

Koeximpo Náplň do kuličkového pera deleter Fashion - 199397

Náplň do kuličkového pera deleter Fashion - 3 ks - 199397.Jedinečný inkoust - stopa, po zahřátí třením pomocí speciálního plastu na konci pera na 60 °C zneviditelní.Po smazání lze okamžitě přepisovat.V balení 3 ks cena za balení.