Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Naradi ke krbu

Nalezeno:    9 produktů


Vozík a zásobník na dřevo ke krbu a krbové nářadí

<div class="productpopis-bl"> <div class="product-desc"> <p>Tento praktický vozík na krbové dřevo z kvalitně zpracovaného materiálu vám umožní dovoz dřeva až přímo před krbové kamna.</p> <ul> <li>moderní design se hodí do každého obýváku</li> <li>vozík oproti košům zanechá pořádek a čistotu kolem topeniště</li> <li>stabilní ocelová konstrukce umožňuje skladování dřeva na několika dnů</li> <li>včetně krbového nářadí (lopatka, smetáček a pohrabáč)</li> </ul> <p><img style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" src="https://www.sport4all.cz/userfiles/6_2/3.jpg" alt="" width="243" height="400" />Parametry:</p> <ul> <li>rozměry (ŠxHxV): 41 x 42 x 81 cm</li> <li>skladovací plocha (ŠxH): 30 x 30 x 60 cm</li> <li>hmotnost: 7 kg</li> <li>tloušťka oceli 2mm</li> </ul> <p>Záruka 24...

Více informací
od 1 249 Kč
Koupit nejlevněji

Nářadí ke krbu Chimo 3

Nářadí ke krbu, kruhové, 5 dílů (lopatka, pohrabáč, smetáček, kleště, držák). Provedení nerez matná ocel. Rozměr: - výška 65 cm - průměr 22 cm Lze zakoupit pouze jako sadu. Nářadí ke krbu je součástí kolekce Chimo.

Nářadí ke krbu Chimo 6

Nářadí ke krbu - 4 díly (smetáček, pohrabáč, lopatka, držák). Provedení nerez matná ocel. Rozměr: - výška 67 cm - šířka 24 cm - hloubka 26,5 cm Lze zakoupit pouze jako sadu. Nářadí ke krbu je součástí kolekce Chimo.

Nářadí ke krbu Chimo 2

Nářadí ke krbu - 5 dílů (smetáček, pohrabáč, lopatka, kleště, držák). Provedení nerez matná ocel a sklo. Rozměr: - výška 66 cm - šířka 20 cm - hloubka 17 cm Lze zakoupit pouze jako sadu. Nářadí ke krbu je součástí kolekce Chimo.

Nářadí ke krbu Chimo 7

Luxusní sada krbového nářadí je vyrobená z matné nerezové oceli. Sada krbového nářadí se skládá z pohrabáče, smetáčku a lopatky. Vše je zavěšeno na stojánku z nerezové oceli. Rozměry: - šířka 20,5 cm - hloubka 15 cm - výška 64,5 cm Lze zakoupit pouze jako sadu. Nářadí ke krbu je součástí kolekce Chimo.

Nářadí ke krbu 700mm bez PÚ

Nářadí ke krbu bez povrchové úpravy se 4 komponenty.    Výška ocelové konstrukce je cca 78cm Samotné komponenty mají od 48 do 52cm délku Materiál: Ocel Vyrobeno v ČR

Krbové nářadí BASELINE

Krbové nářadí BASELINE, je 4-dílná souprava nářadí ke krbu v černé barvě s nerezovými madly, stojan potažený černou umělou kůži s bílým prošíváním po obvodu. K doplnění setu doporučujeme koš Aduro koš Baseline 1, který je vyrobený ze stejných materiálů. 

Malatec Vozík a zásobník na dřevo ke krbu PK002, krbové nářadí, 811

Tento praktický vozík na krbové dřevo z kvalitně zpracovaného materiálu vám umožní dovoz dřeva až přímo před krbové kamna. moderní design se hodí do každého obýváku vozík oproti košům zanechá pořádek a čistotu kolem topeniště stabilní ocelová konstrukce umožňuje skladování dřeva na několika dnů včetně krbového nářadí (lopatka, smetáček a pohrabáč)

Kamnářský tmel Ceys 310 ml

Ceys Ohnivzdorný kamnářský tmel na anorganické bázi speciálně určený pro interiér, pro opravy prasklin nebo pro utěsnění nepohyblivých spár, které jsou trvale vystaveny vysokým teplotám +1100 °C nebo jednorázové teplotě +1500 °C a přímému ohni. Vlastnosti: - Teplota do 1500 °C - Utěsnění spár - Krby, komíny, kamna, pece, protipožární dveře - Kov, cihla, kámen, beton, cement, keramika, sklokeramika - Profesionální kvalita - Interiér - Má vynikající přilnavost k materiálům odolným vůči ohni: ...