Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Nastenny kalendar kocicky 2021

Nalezeno:    923 produktů


Kalendář 2021 - Plánovací kalendář, nástěnný

Velký plánovací kalendář pro celou rodinu. České kalendárium a samostatný plánovač aktivit pro až šest členů domácnosti, vyzdobený přátelskými motivy pro každé roční období.

Více informací
od 33 Kč
Koupit nejlevněji

Nástěnný kalendář Men

Formát: 45 x 52 cm<br> Kalendárium: měsíční mezinárodní<br> Rozsah: 14 listů<br> Vazba: Twin-wire (se spirálou)<br> Prostor pro přítisk: 45 x 7 cm

Více informací
od 82 Kč
Koupit nejlevněji

Nástěnný kalendář Alfons Mucha

Obrazy jako Snění večera, Jaro nebo reklama na tiskárnu Cassan Fils s éterickými secesními kráskami vyniknou na prodlouženém formátu kalendáře. Muchova díla doplňuje vkusné univerzální kalendárium s vyznačenými nedělemi a popisky ve čtyřech jazycích.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Nástěnný kalendář Koně

Missourský klusák v poklusu, zasněný lipicán nebo fellský pony s hřívou skoro až na zem, tyto a další záběry ze života koní nafotila známá německá fotografka Christiane Slawik. Fotografie doplňuje uni

Více informací
od 96 Kč
Koupit nejlevněji

Nástěnný kalendář Josef Lada

Na velkém formátu kalendáře si ještě lépe vychutnáte detaily Ladových obrazů s motivy zvířat. Kalendář je vytištěn na kvalitním papíru s vysokou gramáží, obrazy doplňuje univerzální kalendárium se zvýrazněnými nedělemi na bílém pozadí.

Více informací
od 84 Kč
Koupit nejlevněji

Nástěnný kalendář New York

Kalendář z kolekce Silver Collection obsahuje velkoformátové fotografie klasických pamětihodností města New Yorku. Černobílé fotografie podtrhnou stylový charakter každého interiéru. Fotografie doplňuje univerzální kalendárium.

Více informací
od 201 Kč
Koupit nejlevněji

Nástěnný kalendář Národní parky

Záběry na řeku Kamenici v Českém Švýcarsku nebo Boubínské jezírko na Šumavě ve výškovém formátu doplňují popisky ve čtyřech jazycích a české kalendárium se jmény a svátky.

Více informací
od 150 Kč
Koupit nejlevněji

MFP paper s.r.o. 1061157 2021 nástěnný malý Horses

Nástěnný kalendář na rok 2021 s názvem Horses - Kalendář je vhodný pro milovníky koní - vhodný k organizování různých událostí každodenního života - Možnost dotisku firemního loga a textu na spodní stranu kalendáře. TYP KALENDÁŘE: nástěnný - malý V KALENDÁŘI NAJDETE: - státní svátky, významné dny v CZ i SK - jmeniny v CZ i SK - název aktuálního měsíce - týdny Uvedená cena je za 1 ks. Kalendář je opatřený kroužkovou vazbou se závěsem.

Více informací
od 48 Kč
Koupit nejlevněji

Pm Vydavatelství Iva Hüttnerová (978-80-900808-3-6)

Knížka obrázků a litografií malířky a herečky Ivy Hüttnerové představuje její tvorbu, která vznikla v posledních 20ti letech.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Lesní zvěř

Electrojazzrocková kapela, natočila svoji druhou desku. Radostné tóny, divoké běsnění eklektických bicích orámovaná charakteristickým zpěvem Miloše Rejska. Osobité pojetí drum'n'jazzu či nu-jazzu pod vedením Jiřího Hradila (Tatabojs, Umakart) skvěle funguje nejen na rockovém či alternativním podiu. Výsledkem je energická hudba, která bere ze sebe to nejsyrovější. Zpěv, hlukové plochy, smyčky živých nástrojů, trubka a bicí vystupují vůči klávesám jako rovnocenní partneři - slova nebo melodie mají stejnou váhu jako hudební plochy.

Více informací
od 94 Kč
Koupit nejlevněji

Andělský kalendář 2021 - nástěnný kalendář [Kalendář nástěnný]

Autor: Trnková Klára; – K andělským bytostem se lidé obracejí už celé věky a představují si je v různých podobách od éterických vzdušných stvoření, po prdelaté andílky, vždy ale symbolizují ty nejušlechtilejší pocity. Nejrůznější andělé a andělíčci tentokrát ...

Nástěnný kalendář Trucks 2021 [Kalendář nástěnný]

Tento kalendář jistě potěší všechny fanoušky „trucků“. Chromem se lesknoucí, majestátní a silní. To jsou oblíbené americké nákladní vozy a tahače. Dvanáct „králů amerických silnic“ na jednom místě. Ideální kalendář, který bude zdobit stěny ...

Nástěnný kalendář Rybářský 2021 [Kalendář nástěnný]

Kalendář navržený speciálně pro rybáře obsahuje nejen rozšířené kalendárium se svátky a českými jmény, ale také fotografie ryb typických pro česká vodstva.

Nástěnný kalendář Myslivecký 2021 [Kalendář nástěnný]

Kalendář navržený speciálně pro myslivce obsahuje nejen rozšířené kalendárium se svátky a českými jmény, ale také východy a západy slunce a měsíce i předepsanou dobu lovu. Zdobí jej fotografie zvířat typických pro české lesy.

Trucks - nástěnný kalendář 2021 [Kalendář nástěnný]

Formát: 45 x 31,5 cm; Kalendárium: měsíční mezinárodní; Rozsah: 14 listů; Vazba: Twin-wire (se spirálou); Prostor pro přítisk: 45 x 7 cm

Nástěnný kalendář Psi 2021 [Kalendář nástěnný]

Rozverná shiba inu, majestátný francouzský buldoček nebo veselá šeltie, tyto a další záběry vám dají nahlédnout do života psů. Fotografie doplňuje univerzální kalendárium se zvýrazněnými nedělemi na bílém pozadí.

Nástěnný kalendář Kytice 2021 [Kalendář nástěnný]

Bez ohledu na roční dobu se můžete každý měsíc těšit na nádherně naaranžovanou kytici z čerstvých květů. Fotografie doplňuje univerzální kalendárium na bílém pozadí se zvýrazněnými nedělemi.

Nástěnný kalendář Květiny 2021 [Kalendář nástěnný]

Dopřejte si krásu čerstvých květin, které nikdy neopadají, na fotografiích v nástěnném kalendáři na výšku. Fotografie doplňuje univerzální kalendárium se zvýrazněnými nedělemi na bílém pozadí.

Nástěnný kalendář Krajiny 2021 [Kalendář nástěnný]

Romantické záběry hor i nížin, vodstev i pouští. Jednoduché kalendárium na černém pozadí.

Nástěnný kalendář Impresionismus 2021 [Kalendář nástěnný]

Edgar Degas, Paul Cézanne, Pierre Auguste Renoir a další malíři jsou zastoupeni v tomto velkoformátovém kalendáři s díly známých světových impresionistů. Je vytištěn na kvalitním papíře s vysokou gramáží, obsahuje jednoduché univerzální ...

Nástěnný kalendář Zen 2021 [Kalendář nástěnný]

Uklidňující zátiší s přírodními materiály, které vás po perném dni pohladí po duši. Jednoduché kalendárium a praktický formát vhodný do každého interiéru.

Nástěnný kalendář Koně 2021 [Kalendář nástěnný]

Missourský klusák v poklusu, zasněný lipicán nebo fellský pony s hřívou skoro až na zem, tyto a další záběry ze života koní nafotila známá německá fotografka Christiane Slawik. Fotografie doplňuje univerzální kalendárium se zvýrazněnými ...

Nástěnný kalendář Booty Girls 2021 [Kalendář nástěnný]

Nástěnný kalendář plný odvážných pohledů na dívčí tělo z netradičního úhlu. Dvanáct fotografií plných půvabů doplňuje jednoduché kalendárium. Potěší nejen pány.

Katolícky kalendár 2021 [Kalendář nástěnný]

Nástenný mesačný kalendár s náboženskou tematikou a vzácnymi maľbami, sochami a vitrážami z chrámov a kostolov sveta. Obsahuje popisy diel, bohaté cirkevné a svetské kalendárium.

Dogs - nástěnný LP kalendář 2021 [Kalendář nástěnný]

Dají se zaznamenat klíčové aktivity bez psaní? V podobě barevných samolepek s piktogramy je to hračka. V přehledném kalendáriu se svátky evropských zemí zůstává stále dostatek místa na psaní. Kalendář se ze zdi neutrhne, protože ho zpevňuje ...