Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Navlek na hokejove kalhoty

Nalezeno:    352 produktů


Kalhoty Bauer Supreme 2S SR tmavě modrá S

Hokejové kalhoty Bauer Supreme 2S SR poskytují ochranu na vysoké úrovni.

Kalhoty Warrior Loose Tech Tight SR S

Kalhoty Warrior Loose Tech Tight SR jsou ideální pro hokejové nadšence, kteří mají rádi pohodlí. Skvěle se hodí na suché tréninky i do společnosti.

Winnwell AMP500 YTH kalhoty M / Tmavě modrá

Kalhoty Winnwell AMP500 YTH jsou lehké hokejové kalhoty vhodné pro začátečníky a nenáročné hobby hráče. Bezpečné kalhoty hráče dětské kategorie kanadské značky Winnwell. Kalhoty jsou opatřeny NXT technologií. Patentovaná technologie Cleansport NXT byla v minulých letech použita pouze u dražších modelů hokejové výstroje Winnwell. V letošním roce je materiál s technologií NXT také u chráničů řady AMP500. Co umí technologie Cleansport NXT? Technologie pomáhá udržet Vaši výstroj (v tomto pří...

Kalhoty Bauer Supreme 1S SR tmavě modrá M

Hokejové kalhoty nabité špičkovými technologiemi poskytují ochranu na vysoké úrovni a zároveň kvalitní materiály přináší pohodlí.

Kalhoty CCM Jetspeed FT1 Junior tmavě modrá M

Juniorské hokejové kalhoty CCM Jetspeed FT1 Junior zajistí ochranu a komfort na trénincích i při zápasech.

Winnwell ProStock SR kalhoty XL / Tmavě modrá

Hokejové kalhoty Winnwell ProStock SR jsou profesionální seniorské kalhoty na hokej. Maximálně bezpečné kalhoty s vyztuženým chráničem páteře, kostrče a oblasti ledvin. Jsou velmi pohodlné a lehké, neomezují hráče v pohybu a mají možnost rozepnutí nohavice.